Jump to content

Moto Zajednica

15. Moto GP Japan, Motegi

Recommended Posts

  • Teoreticar ..., 12115 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

1 25 26 Dani PEDROSA SPA Repsol Honda Team Honda 161.6 42'47.481

2 20 1 Jorge LORENZO SPA Yamaha Factory Racing Yamaha 161.1 +7.299

3 16 27 Casey STONER AUS Repsol Honda Team Honda 160.4 +18.380

4 13 58 Marco SIMONCELLI ITA San Carlo Honda Gresini Honda 160.1 +23.550

5 11 4 Andrea DOVIZIOSO ITA Repsol Honda Team Honda 160.1 +23.691

6 10 11 Ben SPIES USA Yamaha Factory Racing Yamaha 159.2 +37.604

7 9 69 Nicky HAYDEN USA Ducati Team Ducati 159.1 +39.167

8 8 5 Colin EDWARDS USA Monster Yamaha Tech 3 Yamaha 158.8 +45.023

9 7 7 Hiroshi AOYAMA JPN San Carlo Honda Gresini Honda 158.5 +49.074

10 6 14 Randy DE PUNIET FRA Pramac Racing Team Ducati 157.9 +59.022

11 5 35 Cal CRUTCHLOW GBR Monster Yamaha Tech 3 Yamaha 157.0 +1'13.964

12 4 64 Kousuke AKIYOSHI JPN LCR Honda MotoGP Honda 156.6 +1'21.709

13 3 72 Shinichi ITO JPN Honda Racing Team Honda 156.3 +1'26.381

Not Classified

24 Toni ELIAS SPA LCR Honda MotoGP Honda 158.8 7 Laps

19 Alvaro BAUTISTA SPA Rizla Suzuki MotoGP Suzuki 159.7 11 Laps

6 Damian CUDLIN AUS Pramac Racing Team Ducati 156.7 11 Laps

8 Hector BARBERA SPA Mapfre Aspar Team MotoGP Ducati 147.6 23 Laps

46 Valentino ROSSI ITA Ducati Team Ducati 0 Lap

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12115 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

1 Casey STONER Honda 300

2 Jorge LORENZO Yamaha 260

3 Andrea DOVIZIOSO Honda 196

4 Dani PEDROSA Honda 195

5 Ben SPIES Yamaha 156

6 Valentino ROSSI Ducati 139

7 Nicky HAYDEN Ducati 123

8 Marco SIMONCELLI Honda 119

9 Colin EDWARDS Yamaha 98

10 Hiroshi AOYAMA Honda 94

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 981 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 Inazuma

Ovde nekima draze sto je neko srusen nego sto je neko treci.

A kad ovog treceg neko srusi, onda se kuka do neba.

(Kad meni na vozilu kocnica jednom propadne, propada dok se ne popravi, jedino ovom trecem motor ima mogucnost samopopravke)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Da li ste videli Ucciovu facu pred trku? Ma znate ko je to. To je Rossiev najbolji drugar na celom svetu. Baš se uzbudio, kao da je znao da će Valentino da odveze loše. Verovatno intuicija ili šta već?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Ucinilo mi se da sam video i Kamenog kako vadi kombinezon iz straznjice. :nanana: :nanana:

Pa dobro, svi se ugledaju na Rossia. Znaš i sam da je Rossi uvek bio trendseter.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5413 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Ludilo, sizenje. Najzalije mi je Bautiste, prilika da se Suzana povede jos blize vrhu, steta. Pedrosic iskoristio priliku i onda gas do kraja, Lorenzo ga ispratio, nadao sam se necemu vise, ali dobro, izgleda da im sudjeno isti broj pobjeda. Stonerko cini mi se malo puno teo, puno zapoceo, ali odlicno se snasao na off road relaciji. Dovi kaze da ne bi sa Rossijem u tim ni za zivu glavu, e pa da bi se nesto pitao moras dobro da vozis, a dok si lezi, psssst. Nije mi Sic najdrazi, ali milo mi je sto ga je prdeknuo. Spies, za mene razocarenje, a vjerujem i za ovu ekipu sto je ispratila Rossija u Yamaha penziju, misleci da ce Spies da kikuje esove, necu da se izlijecem, ali potencijalna lezbejka.

 

Uzeo bi k*** da Lorenzo ne obori Rossia i da Dovi ne popi kaznu,šta li bi mu tek Simonceli uradio :lol: :lol: :lol:

 

Sta bi bilo kad bi bilo... ovako, prasinar je u prasini, a onaj ko trebada bude na podijuju je na podijumu. :zdravo:

 

Tako je Lale, svako je na mjestu gdje treba da bude u ovom trenutku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6468 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Ko ima prilike da vidi reprizu ili samo trenutak kada Stoner ispravlja krivinu,neka obrati paznju na sledece.

Pre trenutka kada je trebalo da koci dogodio mu se "tank slap" ili ti fenomen kada upravljac bez kontrole pocinje da se pomera levo desno.Vrlo je verovatno,cak i 100% sigurno da su se plocice zbog toga odaljile od diska,tako da je bilo potrebno prvo pribliziti ih.Vidi se da je jednom probao.Kada je provalio da od kocenja nema nista,stisnuo je kocnicu kao manijak (podigao mu se zadnji kraj),ali je vec bilo kasno jer je odavno promasio tacku kocenja.Bio je dovoljno priseban,pomalo i srecan,sto je ostao uspravan.Da je samo malo bio u nagibu,zatvorio bi mu se volan u jednu stranu i ciao-zdravo.

Sto se Rossijevog pada tice,sam je sebi prilicno zakuvao corbicu.Strasno mi ide na jaja ono isturanje noge (ovo ne vezano za ovu situaciju,nego onako uopste).Meni je delovalo da Lorenzo sa njime nema nista,nego mi je Spies presekao put,jer je skrooooz promasio kocenje

Abram nije startovao jer jos oseca posledice potresa mozga od poslednjeg pada.

 

Shinichi Ito covece :care: .Mnogo mu lepa Honda.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1920 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Ljudi jel ova trka zavrsena? Ja se tek sad kladio. ZNaci da izbrisem post u kladionici.

 

PS: Po komentarima bih rekao da sam sve promasio :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Inače, Rossi krivi Lorenza za pad. Ovo mu je prvi put da mu je neko kriv za nešto ili što bi mi rekli 'da kuka', nije on kao Stoner, ali evo za sve postoji prvi put :lol:

 

Unfortunately, Lorenzo went onto the grass slightly in Turn 1, and in the next turn he moved suddenly to get his trajectory right. He didn’t see me because I was slightly behind. When he touched me, it pushed me into Spies, who touched my front brake lever.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12115 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Casey Stoner:

 

"The whole weekend had gone so well for us and we got a great start and I was able to pull a small advantage. Andrea was riding very well on the soft tyre compound and we knew ours would work well towards the end of the race, so the pace we had at that stage I was very comfortable with. As I came out of the back straight I got a wobble on the bike, we hit the big bump and as the front came down it practically shook the bars out of my hands. I went for the brakes and there was nothing there so I had to pump them up a couple of times, when I pumped it the second time if flicked me up over the front and I was lucky to stay on the bike. Thankfully I avoided hitting the wall at the end of the gravel trap but it's really disappointing as we had the bike to win here to day, but in the end I guess I should be thankful that we were able to climb back up to a podium spot after other people’s misfortunes and mistakes on track. I'm looking forward to going to Phillip Island now and to see what we can achieve there, I've got a Championship lead to protect but I also want to win races."

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4976 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

Inače, Rossi krivi Lorenza za pad. Ovo mu je prvi put da mu je neko kriv za nešto ili što bi mi rekli 'da kuka', nije on kao Stoner, ali evo za sve postoji prvi put :lol:

 

Unfortunately, Lorenzo went onto the grass slightly in Turn 1, and in the next turn he moved suddenly to get his trajectory right. He didn’t see me because I was slightly behind. When he touched me, it pushed me into Spies, who touched my front brake lever.

Yamaha sendvič

 

38kjE_pa10382624790683.jpg

WVvEP_pa10382644731130.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Inače, Rossi krivi Lorenza za pad. Ovo mu je prvi put da mu je neko kriv za nešto ili što bi mi rekli 'da kuka', nije on kao Stoner, ali evo za sve postoji prvi put :lol:

 

Unfortunately, Lorenzo went onto the grass slightly in Turn 1, and in the next turn he moved suddenly to get his trajectory right. He didn’t see me because I was slightly behind. When he touched me, it pushed me into Spies, who touched my front brake lever.

Prva rec je:" nazalost, u prvoj krivini je otisao van standradne linije, a posle je pokusao da se vrati u idealni, nije me video jer sam bio malo iza", ali nigde u ovom tekstu nije napisao da je Lorenco kriv, zato sto je on ispao.

Kad vec nesto hoces da napises, proveri prvo, nemo unositi razdor i rekla kazala u necem gde toga nema.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Inače, Rossi krivi Lorenza za pad. Ovo mu je prvi put da mu je neko kriv za nešto ili što bi mi rekli 'da kuka', nije on kao Stoner, ali evo za sve postoji prvi put :lol:

 

Unfortunately, Lorenzo went onto the grass slightly in Turn 1, and in the next turn he moved suddenly to get his trajectory right. He didn’t see me because I was slightly behind. When he touched me, it pushed me into Spies, who touched my front brake lever.

Prva rec je:" nazalost, u prvoj krivini je otisao van standradne linije, a posle je pokusao da se vrati u idealni, nije me video jer sam bio malo iza", ali nigde u ovom tekstu nije napisao da je Lorenco kriv, zato sto je on ispao.

Kad vec nesto hoces da napises, proveri prvo, nemo unositi razdor i rekla kazala u necem gde toga nema.

Crven Bane, ja za razliku od tebe uvek prvo proverim! Gledao sam intervju posle trke na MotoGP.com. Rekao je: "Što se tiče pada, mislim da je Lorenzo napravio grešku..." pa onda nešto slično ovom gore što sam postavio kao citat. Ko ima pass, može da vidi, zanimljiv deo počinje na 00:50.

 

Ponekada vozači daju više intervjua, Rossi je poznat po duplim, a ovaj koji je citiran je verovatno lepša varijanta. Sem toga, nigde u ovom citatu ne piše - ja sam kriv. Piše da je Lorenzo uradio ovo ili ono. Nigde nema njegove odgovornosti za pad.

 

Dakle, prvo nešto proveri, pa onda optuži, ovako nema smisla. Uvek barataš polu informacijama i tračevima u smislu rekla kazala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Pa ovo sto si postavio, ja sam to i prokomentarisao.Da si lepo napisao gde si sta cuo ja ne bih ni komentarisao, jer nisam gledao. Tako da sledeci put budi precizniji sta komentarises, a ne ovako, navedes citat i onda ga na osnovu neceg drugog analiziras.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12115 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Ama ako je Lalajko rekao da moze, onda moze. Fredi, misa mu maloga, kako se tako lako izlijeces? ;)

 

Da Mixo, lepo sam rekao ako ne ove, onda sledece sezone. Izmedju redova, hteo sam da kazem da mislim da ce Kejsi i sledece sezone dominirati, kao sto je dominirao u tekucoj sezoni.

 

Zao mi je sto ti je pulen u prasini.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12115 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Uh, ova slika ce da boli! :) Nesto me podseca na scene iz Alana Forda, samo fali balonicic iznad Rosija sa natpisom "Puf, pant, puf!"

 

E6AEl_pa10382624790683.jpg

 

... a odnda se pojavljuje No.1 sa komentarom "Cuj sinak, mozda sam odvec mator da djelim savjete, ali ako kanis pobjediti..."

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja