Jump to content

Moto Zajednica

Udes na Banovom brdu

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 377 postova

U Kirovljevoj ulici na Banovom brdu, nedaleko od biskopa Šumadija, desila se saobraćajna nesreća.

Prema nezvaničnim informacijama, u nesreći je učestvovao i motocikl.

GSP saobraćaj koji ide preko Banovog brda je u zastoju, i nijedno vozilo ne može da prođe pored mesta nesreće,

 

Jedan od čitalaca nam je poslao informacije da je u incidentu učestvovao motocikl koji je udario u mercedes, pri čemu su teže povređeni vožači motora. preuzeto sa b92

 

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=09&dd=11&nav_category=16&nav_id=541298

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

To je moj prvi komsija i drug.....nemam reci....Mercedes je pravio ''polukruzno'', i Vaki se svom silinom zakucao u njegov zadnji kraj.....da zlo bude vece, njegova supruga Maja koju je mesecima nagovarao da sedne na motor, sinoc je to prvi put ucinila, i eto.....

 

Do 02.30 sam bio sa njim u Urgentnom.....on ima polomljenu nogu levu, levu ruku i cetiri polomljena rebra.....od opreme je imao kacigu i majicu bez rukava......ne, ne zelite da vidite kakav je izgledao......malo je reci Vijetnam ili Bejrut......katastrofa.....

 

Maja je prosla sa dvostrukim prelomom leve ruke.....sada treba da je operisu.....slike od motora cu postaviti kasnije.....

 

Toliko je bila sinoc guzva u Urgentnom, da sam mu cak i ja ispirao rane.....izbrojao sam 26.....sto malih sto velikih.....dok sam bio tamo, dovezli su cak 9 motorista....nemam reci....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

Jbt! :staa2: Bitno da su zivi i zdravi jer kako si poceo da pises mislio sam samo najgore... A to za majicu kratkih rukava i velika brzina+zena 1 put na motoru :stabre:>:( Sve najbolje i brz oporavak mu zelim

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 76 postova

Jbt! :staa2: Bitno da su zivi i zdravi jer kako si poceo da pises mislio sam samo najgore... A to za majicu kratkih rukava i velika brzina+zena 1 put na motoru :stabre:>:( Sve najbolje i brz oporavak mu zelim

 

pre bi se gulio nego da se hebem u jakni na 30 stepeni svaki dan...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: San Francisco
  • Motocikl: BMW R1250GS Adventure, Yamaha MT-10, Honda CB750 K3

Jbt! :staa2: Bitno da su zivi i zdravi jer kako si poceo da pises mislio sam samo najgore... A to za majicu kratkih rukava i velika brzina+zena 1 put na motoru :stabre:>:( Sve najbolje i brz oporavak mu zelim

 

pre bi se gulio nego da se hebem u jakni na 30 stepeni svaki dan...

 

A i kako bi ljudi videli sav trud ulozen u teretani kad bi nosili jakne.

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

.....da zlo bude vece, njegova supruga Maja koju je mesecima nagovarao da sedne na motor, sinoc je to prvi put ucinila, i eto.....

 

a-uh...s obzirom na sve, ovo ipak ispade najvece zlo na kraju.

Mozda je trebao biti malo pazljiviji* kad je vec takva situacija.

 

*) oprema, lakapo i to

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 323 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: ktm duke 690

Aj da ne otvaram novu temu jel zna neko šta je bilo sa motoristom koji se direktno sudario sa automobilom na avalskom putu juče? U pitanju je crna honda cbr rr. Rekoše ljudi da je bio svestan ali se žalio da ga sve boli.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Jbt! :staa2: Bitno da su zivi i zdravi jer kako si poceo da pises mislio sam samo najgore... A to za majicu kratkih rukava i velika brzina+zena 1 put na motoru :stabre:>:( Sve najbolje i brz oporavak mu zelim

 

pre bi se gulio nego da se hebem u jakni na 30 stepeni svaki dan...

 

Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

Jbt! :staa2: Bitno da su zivi i zdravi jer kako si poceo da pises mislio sam samo najgore... A to za majicu kratkih rukava i velika brzina+zena 1 put na motoru :stabre:>:( Sve najbolje i brz oporavak mu zelim

 

pre bi se gulio nego da se hebem u jakni na 30 stepeni svaki dan...

Jel si se nekad gulio pa znas kako je ili? Drugar moj je isto tako pricao ko ti. Do skoro naravno, dok nije rekao idem samo do radnje da kupim pljuge i dok se jedan mercedes nije zaustavio na mestu gde je dozvoljeno, covek dao migavac da skrece a drug to nije video pa se zakucao i preleteo ga. Jedno 5 metara je cistio asfalt ledjima :hej: Strugali su mu kamencice sa ledja benzinom i gazom... Covek se upisao u gace od bolova, nikom nije smeo da kaze. Posle toga nije smeo da se okrene na stranu a kamoli na ledja :takoje:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

evo slika od pre pola sata....

 

Jel' se to mecka okretala iz suprotnog u Vakijev smjer na ovom mjestu?

Ako je lupio u zadnji kraj, onda je ili Vaki isao mnogo brzo ili je merceds odjedanput cimnuo pun lijevi i pun gas?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • chef, 1843 postova
  • Lokacija: na proplanku

ima, brate, retardinjosa na motorima samo tako. danas vozim lajku zaplanjskom ka okretnici 26-tice u jerkoviću i iz poprečne (jovana bjelića) utrčava lik bez gledanja, u full opremi (majica, papuče, bez kacige) na nekoj manjoj zujalici..... vozi slalom među dva tri automobila iz oba smera i bez kontakta očima sa bilo kojim vozačem u tom mess-u...nastavlja svojim putem ka gradu.

 

i sad, da sam ga razvuko po asfaltu, kao što sam mogao da sam se kretao malo brže, bilo bi "jadan bajker" !!! i "streljajte bezobzirnog vozača"!!! i kako se sad boduje ovo oduzimanje prednosti!?

 

imam poseban reflex za motore samo zato što i sam vozim motor pa sam extra obazriv a da sam ga udario čini mi se da bih izašao još plus da mu nalupam šamare zato što je debil!

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8143 postova

MEni je prosto nekako degutantno kad se u ovakvim temamma pametuje i "analizira"... Znam, forum je za to itd i tsl. ali zaista mi je bezveze da neko pametuje iz fotelje, dok neko drugi (pa neka je i sto puta napravio gresku) lezi u bolnici u bolovima.

 

Prosto treba pokazati solidarnost, bez velike filozofije... Iako deluje da od toga nema nista.

 

A kada se stvari ohlade moze da se neutralno i bez licnih detalja analizira.

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

ima, brate, retardinjosa na motorima samo tako. danas vozim lajku zaplanjskom ka okretnici 26-tice u jerkoviću i iz poprečne (jovana bjelića) utrčava lik bez gledanja, u full opremi (majica, papuče, bez kacige) na nekoj manjoj zujalici..... vozi slalom među dva tri automobila iz oba smera i bez kontakta očima sa bilo kojim vozačem u tom mess-u...nastavlja svojim putem ka gradu.

 

i sad, da sam ga razvuko po asfaltu, kao što sam mogao da sam se kretao malo brže, bilo bi "jadan bajker" !!! i "streljajte bezobzirnog vozača"!!! i kako se sad boduje ovo oduzimanje prednosti!?

 

imam poseban reflex za motore samo zato što i sam vozim motor pa sam extra obazriv a da sam ga udario čini mi se da bih izašao još plus da mu nalupam šamare zato što je debil!

 

Ima naravno, ali u ovom slucaju je auto uzeo prednost.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

Jbt! :staa2: Bitno da su zivi i zdravi jer kako si poceo da pises mislio sam samo najgore... A to za majicu kratkih rukava i velika brzina+zena 1 put na motoru :stabre:>:( Sve najbolje i brz oporavak mu zelim

 

pre bi se gulio nego da se hebem u jakni na 30 stepeni svaki dan...

 

samo ti guli :takoje:

vidi kako je sexy ovako izguljena

Road%20Rash.jpg

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

evo slika od pre pola sata....

 

Jel' se to mecka okretala iz suprotnog u Vakijev smjer na ovom mjestu?

Ako je lupio u zadnji kraj, onda je ili Vaki isao mnogo brzo ili je merceds odjedanput cimnuo pun lijevi i pun gas?

Osam metara je trag kocenja.....za sve si u pravu...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

Po slikama bi rekao da baja nema ispod tri i po,chetiri banke.

Pa taj bi valjda trebao da zna gde se motor stiska i vozi brzo. :stabre:

Pogotovo kad imas suvozacha.

 

Kako god,zelim mu brz oporavak,njemu,supruzi a i motoru. :goodluck:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

Cao svima zabrinutima kao i onom momku koji krituje, kako sam shvatio bahate motoriste. Nije on kriv. E pa ovako je bilo. Sa suprugom posle voznje do pristanista i setnje, povratak kuci.

Skoro ispred kuce gde sam polako vec oduzeo gas, u momentu, ispred sebe vidim nesto srebrno, kocnice max i bum. mozda pola sek za reakciju. Lik sa dve ribe u mecki preko pune polukruzno,iz suprotne trake, verovatno sa girosom u ustima, mislio da na novu veliku mecku svi staju,pa po gasu i ispred mene. Udario sam ga u zadnji levi kraj. Sreca da se honda cbr 1000f, podbola na prednji tocak, digla se pod 50 stepeni i u tom polozaju udaram. katapultiran sam sa suprugom, i padamo na parkiran auto na trotoaru, ja na haubu a supruga na zadnji plasticni branik. Motor prelece mercedes i pada na suprotnu zutu traku. Epilog : Ja sam polomio rebra 5 kom, koleno ugruvao i ruku levu isekao u podlaktici. Izgulio desno rame i levu potklenicu. Maja je polomila levu ruku i malo ugruvala trticu bez ikakvih oguljotina. Udarac na kacigi sa leve strane vizira i popucale su kopce na levoj strani za vizir.

Majstor mi je bio danas i steta na motoru je oko 400 eur. I tvrdi da udarac u mecku nije bio jaci od 20 - 40 km na sat. Ipak sam kocio ljudi a dupli diskovi napred... Ali sve je izgledalo na licu mesta mnogo tragicnije i strasnije. A vozac mecke kaze, NISAM GA VIDEO. Pa procenite ljudi sta nas ceka i posle iskustva od 35 godina voznje, bez incidenta. Ipak nije do nas.

Hvala svima jos jednom na podrsci i brizi. Posebno Vladi GS-u

za svestranu i nesebicnu podrsku. posle 35 dana od udesa, supruga i ja smo odlicno i necemo imati zdravstvene posledice.

 

Vaki

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veseli stomatolog , 860 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: dl 650

iskreno najvaznije je da su oboje ostali zivi(nevazna je i brzina udara ako nemas srece), da su se opravili!taj giroskrkac u mercedesu nadam se da je naucio zivotnu lekciju, i da ce ga po novom zakonu dobro rebnuti(srbe najvise boli kad ih neko zvekne po novcaniku, pa makar imali i milione, boli pa boli)...motor ce se srediti, a nadam se da gospodja zbog ovog malera, nece odustati od uzivanja voznje motorom...

jos jednom, srecan oporavak!1zdravo.gif1zdravo.gif1zdravo.gif1zdravo.gif1zdravo.gif1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja