Jump to content

Moto Zajednica

Zar je moguce da se ovim ljudi bave!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 153 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: V-STROM 650 2006 , YAMAHA SUPER TENERE xtz1200 , XZT 750 SUPERTENERE

mi koji zivimo oko fruske gore,i idemo putem novi sad ruma stalno imamo problem sa naftom iz kamiona.Ja nisam strucnjak ali me zanima otkud nafta koja pliva po putu i to kad se ide uzbrdo,sta se desi kamionu da mu izidje nafta.Nevredi ni voziti probni krug do venca jer kamion moze da sve usere bilo kad.Ja neznam nikog ko nije klizo,prednji ,zadnji ili oba,pa ako je jos hladnije eto pada,a palo ih je bogme dosta.Jedina sreca je sto su obe trake u jednom smeru pa nemoze niko date pokupi iz kontra smera.Dok je sredjivan most preko dunava pre par godina celu sezonu smo plivali u nafti jer je sav kamionski saobracaj bio tuda preusmeren.Ja sam jednom sa lanciom deltom koja ide ko po sinama uspeo da zabacim zadnji jedno 4-5 metara-umalo se nisam okreno na putu.Pre dosta godina sam sklizno u centru novog sada na naftu i umalo nisam podleteopod autobus,sav sam se izdro i istetoviro sa naftom,jer sam vozio u majci gacama i papucama.Te noci sam imao susret sa prijateljima 10 na jednog,koji navijaju za klub iz sada vec bivse drzave jer su me videli za dan bezbednosti 13 maj 1991 u tom gradu na sportskom spektaklu koji nije ni odrzan.Tako sam u roku nekoliko sati 2 puta isao u urgenti centar u istu smenu pa su se svi sokirali kakve sam srece.Prvo mi je bila ostecena glava-lomovi,aposle pada ostali deo tela bez lomova.

 

to se desava zato sto prepune rezervoar na kamionu a cepovi rezervora ne zatvarajunajbolje na kamionima. I onda nafta uzbrdo pljuska i izlazi napolje jer je kamion nagnut na pozadi. !!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2829 postova

ima dve leve ostre krivine iz pravca novog sada ka rumi koje su u duzini 50 metara zute boje jer je asvalt tolko napijen uljem i naftom da je promenuo boju,a stalno se doliva jer tu se ponekad prevrcu kamioni pa sve iz njh iscuri

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja