Jump to content

Moto Zajednica

Tri palme za dve Tenere i jednu ribicu

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Novi Bgd
  • Motocikl: Transalp 650

Svaka cast za putopis. Stvarno lepo i korisno iskustvo. :takoje: Drago mi je da ste se extra proveli.

Da li bi mogli da nam otprilike napisete koliko je ceo put izasao da i mi,koji planiramo na tu stranu, znamo koliko evrica da ponesemo? :zvizduk:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 592 postova
  • Lokacija: BEOGRAD-DORCOL
  • Motocikl: Stalno neki drugi :)

Ljudi hvala svima na lepim recima....Sto se tice troskova puta i cele akcije ,nismo nista tacno i precizno racunali,ali recimo oko 300 eur za gorivo 3500km,10e nocenje,cene namirnica i dnevnih troskova sam vec napisao u nekom od postova,znaci isto ko u Bg u....Sve u svemu ja sam imao oko 700eur,sto rece nas prijatelj *Marokanac* moglo je to i sa manje para,kao i sa vise,a ovo je bila neka nasa mera........

 

Pozdrav do sledece god.za koju je u planu Sicilija..... :zdravo:

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: centar
  • Motocikl: Honda Varadero 1000

Da se razumemo,za ovakvu avanturi ne treba zaliti pare za gorivo,posto ti voznja i krajolici koje usput vidis pruzaju neverovatan osecaj posle kojih zaboravljas na sve novce koje si dao i utrosio.

Mi smo ovaj put spremali dva meseca pred polazak...sredjivanje motora,kupovina potrebnih stvari...ja sam morao da ugradim bocne nosace kofera (ovom prilikom bih se zahvalio Scubi iz "Labaratorije" sto mi je napravio odlicne i izdrzljive nosace)...itd...Dakle, samo to stredjivanje masine budi odredjenu dozu adrenalina,a kada dodje vreme za put onda osecas kako ti celo telo bridi od uzbudjenja,posto ides u nesto nepoznato a u tome je sustina avanture....

Posle ovog tripa su mi se dodatno prosirili vidici i shvatio sam da nista nije nedostizno kao i da nije daleko,te mi je prvi dan po dolasku sinula ideja da bih mogao da obidjem zemaljsku kuglu u neko skorije vreme......zasto da ne.... :zdravo:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 634 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100

Grrrr 1hmm.gif ... nemam vremena da pročitam ceo putopis, moram na poso, ali stigao sam dooooo fotke kofera punog gotovih jela, pašteta i slično :takoje: .... putopis je zatefteren, jer sa takvom pratećom opremom mora da je dobar... :zvizduk:

 

Prvom prilikom čitam i dajem stručni komentar, pozdrav putnicima :zdravo::zdravo:

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova

bravo momci....extra tura i zezanje,svaka cast na ovakvim slikama i opsirnom i humoristickom opisu.....i meni je ovo potrebno ali prvo da ugnjezdim decu pa onda....u svakom slucalu bravo za temu.puno km za dalje vam zelim.javite se ako dolazite u kg.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 592 postova
  • Lokacija: BEOGRAD-DORCOL
  • Motocikl: Stalno neki drugi :)

Hvala ljudi jos jednom ,bas nam je drago ako vam se svidja....

 

Vidimo se na nekoj od voznji i naravno u cafe ole u na 25 om maju na dorcolu....

 

Pozz za sve citaoce ;)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: centar
  • Motocikl: Honda Varadero 1000

Izuzetno mi je drago sto vam se dopala ova nasa avantura i nacin na koji smo to podelili sa vama.

@Mikserkg...Humoristocko iskazivanje svega ovde napisanog je zbog toga sto smo mi takvi ljudi,a i zbog samog zezanja i lepog dozivljaja koji smo proziveli tih 15-ak dana,veliki pozdrav za KG.

@Skols-nasa vrata su uvek otvorena....sto veca ekipa-to je vece zezanje.... :D

Podelih i ja vama plusice kao sto ste i vi nama....... :moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5494 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Tek sada procitaah ceo putopis...

Fenomenalno vedro i duhovito! Vratio sam se par godina unazad, tacnije 2007. kada sam isto isao na Krf preko Ohrida.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: Kraljevo

Konacno procitah putopis :lol:

Sjajno,jos samo da dodje i cetvrti clan i ekipa samo takva ;)

U kom selu zivi baka?vidim da je prelepo,pa mi pada na pamet neki off od par dana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: centar
  • Motocikl: Honda Varadero 1000

Nisam siguran kako se selo tacno zove,ali znam da je na putu Berane-Rozaje(blize Rozaju),kod hotela "Lokve",to svi znaju,posto je tu skijaski centar....a za off dusu dalo :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Outlook 150

Svaka cast ljudi,poceh da citam u 01h i u 04h zavrsih :) nisam mogao da odustanem. Sjajna tura,odlicna mesta,svaki deo price mi je prica za sebe za mene najveci utisak ostavila Srpska kuca,stvarno sto rece Sinke trudio se da zadrzi suze,ja koji sam citao pa osetio knedlu u grlu...

Sve u svemu super putopis,srecno i sl godine pravac Sicilija 1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja