Jump to content

Moto Zajednica

PAZNJA! Policijske zujke u Beogradu presrecu!

Recommended Posts

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Upravo sam imao vrlo neprijatno iskustvo da me savataju dva policajca na Suzanama na Terazijama, vozeci svoj skuter, bez tablica, koje su mi ukrali pre neki dan, te sam se upravo vracao iz sup a Vracar.

 

Generalno, ne ulazeci u moralisanje, momci rade svoj posao, ali su do te mere prepaljeni da cenim da ce se slupati u roku od par dana. Kao da im je zivotna misija da hvataju motorcikliste, nema nikakve price, odmah zovu saobracajnu patrolu koja dalje reaguje. Stajem ovde sa pisanijem, kako bi se sa ulica sklonili svi koji nemaju uredne papire ili su nesto zaboravili da urade *tipa da registruju motor , a nastavljam post. Dakle javite prijateljima koji su na ulicama da se sa istih sklone, jer upravo cujem ovu dvojicu kako divljaju na 10.000 RPM u Svetog Save i to sa 3ceg sprata.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Znaci sve uredno, stajali su pored mene dok patrola sa sve rotacijama nije dosla, nasta sam pitao ovog jednog, da je sa njima i vama sve u redu obzirom da me zna ceo komsiluk.

 

U vrlo prijatnom razgovoru sa saobracajnim policajcima, iz avale, saznao sam da su se ovi prek(P) aljeni momci lomili vec zbog svoje voznje. Prilkom kretanja, jedan od njih je dva puta zaboravio da vrati copavu na Suzukiju pa mu se motor dva puta gasio pa nikako da krene u dalju poteru za bakicom na skuteru.

 

DAkle, opet bez moralisanja, potrebno je uvesti red na ulice, u svakom slucaju, ali ovo mi je zaista delovalo kao crtani film i dvoje prepaljenih batica koji su dobili prvi motor u zivotu. Cuvajte se, opasno su shvatili svoju zivotnu misiju.

 

Saobracajni policajci su shvatili da nema prekrsaja pa sam lepo prosao.

 

Radi se o dva suzukija, mislim da su poslednji modeli, nisam skontao da li su 1000ke ili 600ke ali su R. Flip up crveno bela kaciga. Suomy crno sivo bele kozne jakne i tank torbe. Crno sivi motori.\ Sirene i trepcica crvena svetla.

 

Samo zaustavljaju motorcikliste, skutere, kvadove i sl.

 

 

Uzdravlje.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

Не морају бити чланови да би могли да виде ко и шта пише.

Naravno,ali prosto ne mogu da verujem da to rade "po sluzbenoj duznosti"...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Srem
  • Motocikl: Bandit 650 K7

Bilo bi baš šmekerski da se ti ljudi uključe u diskusiju-e, možda se izrodi neko prijateljstvo u uzajamno razumevanje, kažem možda....

dvoje su se tako smuvali :ljubav::Sloper::popovanje:
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja