Jump to content

Moto Zajednica

PAZNJA! Policijske zujke u Beogradu presrecu!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 125 postova

Ova dva neregistrovana su mozda i lopine, pa ti objavis da je hajka na motore i oni ne voze ukradeno tog dana, jos ti posalju zahvalnicu!?

Naravno da prenepaljene marsovce ne mogu da razumem ili bar ne nadlezne koji su takvim iskompleksiranima dali motore kupljene od nasih para ali brate, provera motora bez tablice..?

Nije normalno kad te zbog te prenapaljenosti zaustavljau iz cista mira, samo da bi ti pokazali ko je glavni i samo proverili saobracajnu, ali i to rade cesto!

Ali ako zaustavljaju po meni ekstreme bez tablica, kaciga, one sto zadnjace kroz guzvu,.. sto da ne, pa kad si baja budi baja do kraja i pobegni im.

Manje ce da zaustavljaju ostale one kojima je provlacenje ili 10-20 km/h veca brzina najveci prekrsaj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12091 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Saobracajni policajci su shvatili da nema prekrsaja pa sam lepo prosao.

 

Ovo mi je interesantno! Vozio si skuter bez tablica, a oni su "shvatili da nema prekrsaja". Kako je to moguce?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

ovo mi je zaista delovalo kao crtani film i dvoje prepaljenih batica koji su dobili prvi motor u zivotu. Cuvajte se, opasno su shvatili svoju zivotnu misiju.

 

Ko zna koliko njih im je pobeglo dok nisu naučili kako moraju da zaustavljaju.

 

Radi se o dva suzukija, mislim da su poslednji modeli, nisam skontao da li su 1000ke ili 600ke ali su R. Flip up crveno bela kaciga. Suomy crno sivo bele kozne jakne i tank torbe. Crno sivi motori.\ Sirene i trepcica crvena svetla.

 

Bilo je već više tema o njima i većina su već zaključane :lol: Radi se o presretačima, hiljadarke su u pitanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uploader, 419 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: GSXR 600

Nisu podigli ćopave... smrdele upaljene lamele? Pa da nisu bili ove godine dva puta u madjarskoj na obuku sportske vožnje sa profi instruktorima, da nisu imali skoro i testiranje na navakovoj stazi (poligon i sportska vožnja), da ne voze po 8 sati dnevno sa nelimitiranom količinom goriva, novim gumama i bez ograničenja... možda bih poverovao. Ovako, malo ti je kisela izjava.

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1085 postova
  • Lokacija: Јужни Београд
  • Motocikl: Beta Xtrainer

Saobracajni policajci su shvatili da nema prekrsaja pa sam lepo prosao.

 

Ovo mi je interesantno! Vozio si skuter bez tablica, a oni su "shvatili da nema prekrsaja". Kako je to moguce?

 

...vozeci svoj skuter, bez tablica, koje su mi ukrali pre neki dan, te sam se upravo vracao iz sup a Vracar...

 

А и не заборави да је ендурац правник и полицајци не воле много да имају посла са људим из те бранше... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12091 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

А и не заборави да је ендурац правник и полицајци не воле много да имају посла са људим из те бранше... ;)

 

E to je jedini argument, za sve drugo mogao je skuter da se strpa u kombi ili prikolicu. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Beograd-MK Crna Reka
  • Motocikl: Honda xl 1000 V varadero BMW k1200lt

Nisu podigli ćopave... smrdele upaljene lamele? Pa da nisu bili ove godine dva puta u madjarskoj na obuku sportske vožnje sa profi instruktorima, da nisu imali skoro i testiranje na navakovoj stazi (poligon i sportska vožnja), da ne voze po 8 sati dnevno sa nelimitiranom količinom goriva, novim gumama i bez ograničenja... možda bih poverovao. Ovako, malo ti je kisela izjava.

 

Tako je Sasa,ja stvarno ne znam zasto ljudi misle da saobracajci na motorima ne znaju da voze :stabre: ovde je mnogima policija izgleda najveci problem u zivotu umesto da gledaju sebe i svoje ponasanje u saobracaju :zbunjen:,pa i u Titovo vreme saobracajci su imali non stop obuke kao i sva policija na svetu i takodje ne znam zasto pojedinci misle da su veci "bajkeri" i bolji vozaci od pandura na bajku :stabre: I na kraju naravno da treba da presrecu i da kontrolisu sve redom oni rade svoje,svi mi radimo svoje i na kraju svako odgovara za svoje postupke

  • Podržavam 11

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uploader, 419 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: GSXR 600

Ma nema više zezanja, napaljeni su do kraja, idu po trojica u grupi, uvek je jedan od njih starešina koji nadgleda. Drugar mi vozi Moto Guzzi u policiji, pre neki dan mi pričao o vožnji na navakovoj stazi. Voze za sve pare. Kaže mi na gixerima posle nekoliko krugova smežurane gume, skidaju se u slojevima. Pa i sakati bi naučili dobro da voze posle toliko vremena provedenih na motoru. Dva puta ove godine su imali obuku sportske vožnje na stazi u Madjarskoj. Nije zezanje. Ne volim ih, ali ipak treba biti realan. nema više dunstera ni na skuterima a kamoli na presretačima.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Policajci na Gixxerima su specijalna jedinica saobraćajne policije, a policajci na drugim motorima nisu, dakle ima razlike među njima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

EE, neznate vi za situaciju kada je Endurca i mene startovala interventna ispred njegovog ulaza. Ja uvali.. tedoh reći prodao Endurcu motor, i vozimo se na mojoj staroj Africi kod njega da mi da prvu ratu. Bilo malo ladnjikavo nosili potkape, kraj sezone... Stao ja tik uz trotoar, migavac, sedim na motoru i čekam E. da siđe sa lovom, pa da palimo na kafu (u Insomniju, a gde drugde). Odmah pored njegovog ulaza u Mekenzijevoj, nalazio se ulaz u neku kladionicu-kockarnicu, jebem li ga... Stojim ja propisno, prolazi beli džip interventne pored mene i nastavlja do Slavije, ja vidim u retrovizoru pravi nepropisno polukružno i vraća se nazad. U trenutku kada je bio na desetak metara, endurac izleće iz ulaza, naravno mrzelo ga je da skida crnu potkapu sa glave, maše sa parama i pokušava da se popne na motor, ali bez uspeha jer se motor nakrivio pošto su vrata džipa odnosno ceo džip bio pribijen uz mene i motor tako da ne mogu da se pomerim, a motor je već počinjao da pada na desnu stranu dok sam ga jedva pridržavao nogom koja je trnula od bola, a sve sa repetiranim pištoljem u Nolanku. Utom, drugi policajac dečjeg lica izlazi, pravi taktički polukrug, i drhtavim rukama drži uperen pištolj u Endurca...

 

Nastaviće se...

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Nastavak prvog dela:

 

Policajac 1: -Aaa, jel ste mislili da pobegnete ?!?!?

ja: Počinjem da se smejem.

Endurac: -Gde da pobegnemo ?!

Policajac 2 (onaj najmlađi dečjeg lica ne priča ništa, samo briše znoj sa čela, i netremice planira da ispali bar deset hitaca u Endurca ako ovaj učini bilo kakav brz i neplanirani potez...

Skidamo fantomke tužni što nam je propala pljačka kladionice-kockarnice i počinjemo da se smejemo, ali ne baš toliko lagodno jer su nam cevi i dalje bile uperene u vugla.

 

Policajac 1: -Šta je bre ovo?!?! Zbunjeno se upita naglas.

Endurac: -E sine, aj molim te skloni taj pištolj da slučajno ne opali, pa da ti dam ličnu kartu, jel može?

Ja: Skidam kacigu i fantomku, i u tom momentu se pojavljuje moja kriminogena lobanja duge kose i sa nekom kilavom umetničkom bradicom.

Policajac 1: Dokumenta!? Šta radite ovde?! Odakle ste!? Kakve su vam to kape?! Šta će te ovde?! .....

Ja: -Evo dokumenta. Jedino nemam prvu pomoć, odnosno imam ali je nelegalna pošto je Luis, a nije tip "A". Izvinjavam se...

Endurac: -Pa ja ovde živim, i ja sam advokat !!! Ove potkape ja šijem, evo vidite etiketu :) i vrlo su tople i praktične za ovakvo hladnjikavo vreme. I skloni taj pištolj već jednom, molim te, ceo komšiluk me gleda!

 

Iz kladionice je izašao neko smoren i besan što je prso na Realu, bacio pogled na neuobičajenu situaciju sa policijom, oružjem, motorciklistima (kriminalcima) u centru grada, i oteturao se dalje niz ulicu.

U jednom momentu postalo je kristalno jasno kakve su zverke večeras uhvatili, i brzinski pohitali u sledeću akciju, ostavivši nas na ulici bez da nam požele prijatno veče.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja