Jump to content

Moto Zajednica

ZX10-R

Recommended Posts

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Kawasaki ZX10R model 2006/07,

 

Vozen 98% svog veka (26700km) na putu sa radnom temperaturom od 63-75c.

Redovno servisiran....2010 u Mimoto Kawasaki servisu, ove godine u 3T Racing.....

Na 26000 km zamenjeno ulje i filteri, svecice, stavljen nov lanac i lancanici D.I.D. Racing gold edition.... cca 500 eura

Sportske polige kocnice titanijum sa mogucnoscu podesavanja po duzini i sa zglobom u slucaju pada.... cca 150 eura

Poviseni zatamljeni vizir (uz motor ide i serijski)................................................... cca 45 eura

Carbon looock retrovizori......................

Perla bela boja sa aplikacijama na rezervoaru i tankpad unikatni...radjeni po narudzbini....

Dosta delova presvucenih karbonom....

Na 26000 km. stavljene nove gume DUNLOP SportSmart.......................................... 450 eura

Akrapovic izduvi originalni sa ser.brojevima varijanta forlife.............................. 1760 eura

Nalepnice na motociklu fluorescentne....kao i na obrucima tockova..........................

 

I najbitnije, motor je kupljen kod nas..... vlasnik pristaje na rengenske i druge provere koje se vrse u AMSS cena je oko 100 eura.

U slucaju da nije legalan motocikl se oduzima..... zatrazite od prodavaca takvu proveru ako kupujete...ako ne pristanu sve je jasno.....

Motocikl vozi covek od 48 godina....nije akan po gradu na visokim temperaturama...nije vozen na tocku, nije maltretiran....

Njegovih 26000 na putu nemogu se porediti sa 5000 km po gradu....

Motocikl obisao celu Evropu i EX Yugu....slike i linkovi postoje kao dokaz gde i kako je vozen.....

Potrebne manje korekcije na oklopima (ogrebotine od pak tregera i tank torbe)....sve ostalo savrseno funkcionise....

Dosta slika na fb...profil; http://www.facebook.com/ggiixxeerr

Iskljucivi razlog prodaje su godine vlasnika kome vise ne odgovara polozaj na motoru..... moguca zamena za novi Z1000

ili nesto slicno sa povisenim volanom, novije proizvodnje....

 

Cena 6.300 e.

 

Telefoni: 066/9390554 i 063/7555955 mail: charuga@sbb.rs

 

bikepics-2267857-full.jpgbikepics-2267856-full.jpgbikepics-2267862-full.jpgbikepics-2267864-full.jpgbikepics-2267859-full.jpgbikepics-2267860-full.jpgbikepics-2267861-full.jpgbikepics-2267865-full.jpgbikepics-2267867-full.jpgbikepics-2267869-full.jpgbikepics-2267871-full.jpgbikepics-2267872-full.jpg

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 392 postova
  • Lokacija: Milwaukee, WI
  • Motocikl: Prodat, do daljeg cetiri tocka :(

Vrlo retko komentarisem oglase, ali od ovog ZX10 ne secam se da sam lepsi video.... Top stanje, skupocena oprema i veoma korektna cena. :care: Sa srecom prodaja! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 812 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Charuga izvini na offtopicu, koje je ovo mesto sa prve slike (planine, jezero) ?

 

Prelep motor, srecno sa prodajom!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Charuga izvini na offtopicu, koje je ovo mesto sa prve slike (planine, reka) ?

 

Prelep motor, srecno sa prodajom!

Pivsko jezero u C.Gori :BJB-Kawasaki:

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: pesaka u ful opremi (ode TDM)

Evo još neka slika ovog predivnog motora.

 

Galerija

 

 

Inače je dosta vožen u mom rodnom Zrenjaninu.

 

 

al usra coveka......:care:

ali sad izgleda kao zmaj...:takoje:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 573 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: SKUTERAŠ :)

Evo još neka slika ovog predivnog motora.

 

Galerija

 

 

Inače je dosta vožen u mom rodnom Zrenjaninu.

 

I nije te mrzelo da samo zbog ovog posta registrujes nalog???

 

Stvarno nas ima raznih...

 

Inace, Charuga, motor je bombona.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Svako ko se malo razume videce da osim plastika nije ostecen ni jedan zmigavac....ni jedan far...polomljen bio samo jedan retrovizor,, hladnjak nedirnut......vetrobran....citav....ima slika rascerupanog motora...pa se lepo vide viljuske....ram i sve ostalo..... a magarac nek i dalje tvrdi da je potrosio tri seta guma na 3000 km....

 

 

 

 

Obozavam ovaj unisteni ram :)

 

 

 

 

100_6232.JPG

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Lepše izgleda sada nego fabrički crn, moje mišljenje......

 

To što nisi rekao da je bio havarisan ili blago havarisan (formulišite kako hoćete) je tvoja lična stvar. Pratio sam tvoje putopise, neverujem da bi prešao toliko km da motor nije detaljno proveren dok si ga opravljao...........

 

Sve u svemu, lepa zverka :takoje:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest operater

Svako ko se malo razume videce da osim plastika nije ostecen ni jedan zmigavac....ni jedan far...polomljen bio samo jedan retrovizor,, hladnjak nedirnut......vetrobran....citav....ima slika rascerupanog motora...pa se lepo vide viljuske....ram i sve ostalo..... a magarac nek i dalje tvrdi da je potrosio tri seta guma na 3000 km....

 

 

 

 

Obozavam ovaj unisteni ram :)

 

 

 

 

100_6232.JPG

 

 

 

OK. Ako ti kažeš da nije oštećen ram onda je to tako. Zašto bi neko sumnjao. Znam taj motor, nije mnogo oštećen, dobro si ga sredio, prva liga, samo si trebao da navedeš u oglasu da je bio havarisan. i da na vreme obrišeš slike 1zvizduk.gif

  • Podržavam 14

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Tara
  • Motocikl: nemam

covek pristaje na proveru rama i sve sto treba, ne vidim u cemu je problem, pa da je hteo nekoga da zezne ne bi sam to napisao!

Jbm, zar kod nas mora uvek da bude ta zajedljivost???

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Ovaj motor se pokazao od 2009.....na putovanjima.....necu da ponavljam gde i kako je vozen i kako je servisiran.....

 

Jedno je sigurno da niko danas nece da Vam napise ni da je pao sa motora ako je sve sredjeno...ja sam moje padove opisivao ovde....a najbitnije....motoru nista nefali i REGULARAN je i kao sto napisah spreman sam da idemo na vestacenje u AMSS.... koliko je to vlasnika R-ova iz oglasa spremno da uradi...proverite.....

 

A posto kazes da si iz Zrenjanina onda znas da motor nije udario u nesto vec da je sleteo u njivu po vlaznom vremenu, tako je i doslo do ostecenja oklopa..... a ako je neko zainteresovan ima mnogo detaljnijih slika posle tog pada pa se moze i videti sta je bilo osteceno....

 

Mnogo je gore voziti motor po gradu na visokoj radnoj temp. dizati ga na tocak paliti gume i sl. moze da izgleda kako hoce .......

 

Ili voziti po stazi sa trkackim oklopima ...pa pred, prodaju sve lepo vratiti kako je bilo....itd...itd....

 

Neznam koji je razlog miniranja, to me bas interesuje.....

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bez čvaraka, 1212 postova
  • Lokacija: na severu
  • Motocikl: Naked u najavi

Nemoj da se uzbuđuješ bez razloga. Bajkeri i forumaši koji te poznaju i upoznati su sa istorijatom tvoje Kawe znaju o čemu pišeš i šta zaista prodaješ. Ja bih imao hrabrosti na neviđeno da sednem na tvoju Kawu i pređem hiljadu kilometara, a da se ništa ne zapitam. Gde je tvoj R bio verovatno nije bio nijedan drugi. Putopisi sami pričaju. A o razlogu prodaje bi neverni Toma mogao više da se informiše, počevši od položaja sedenja prilikom savladavanja serpentina na Alpima, preko nabavke (naizgled solomonskog rešenja) varijabilnih heblova, pa do pucanja jednog od njih... Onaj ko hoće da zna - saznaće, a ko neće - klip, pa u točkove!

Samo opušteno!

Barem se na oglas neće javljati oni neupućeni. Želim ti puno sreće u kupovini novog motora, da izabereš onaj koji je za tvoje potrebe najbolji i da te služi isto kao i ovaj kojeg ćeš lako prodati!

Srećno !!!!

 

:takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Charuga - veliki putnik, veliki covek i jedan od retkih koji sve sto ima veze s motorom , voznjom i desavanjima bez ikakvih uvijanja postavi na forume. Zelim ti da usrecis nekoga veoma brzo tim lepotanom. :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

Inače ne komentarišem oglase, a tek R motori mi nisu predmet čak ni minimalnog interesovanja (osim u tehničkom smislu), ali ovo je stvarno jako lep motor. Lično ne vidim zbog čega bi čovek trebao da objavi kako je motor pre par godina imao udes, ukoliko na istom nema strukturnih oštećenja i ukoliko je stanje u kakvom ga prodaje onakvo kao na fotkama... Pri tome je odmah napomenuo da je spreman za bilo koji vid provere funkcionalnih karakteristika motora, pretpostavljam zato što je svestan da će ozbiljan kupac proveriti istoriju motora i postaviti pitanje eventualnih oštećenja uzrokovanih tim padom od pre par godina.

 

Ovako ispade da čovek prodaje maskirani krš. Kako li sa tim obiđe pola Evrope da mi je znati... što se mene tiče, u vizuelnom smislu ovaj motor je čista petica, a o funkcionalnom stanju dovoljno govore putopisi :zdravo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja