Jump to content

Moto Zajednica

Mladenovac

Recommended Posts

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Kawasaki KLE

Darko Milojevic BUDZA(21) iz sela Velika Ivanca kod Mladenovca,doziveo je juce oko 17h tesku saobracajnu nesrecu na cuvenom mostu gazela u Mladenovcu,prognoze lekara nisu dobre jer nije imao zastitnu opremu,prelom obe ruke i noge i pukla lobanja odmah je stavljen na aparate za odrzavanje zivota i prebacen je kolima hitne pomoci na reanimacuju u urgentni centar.Koliko sam cuo obilazio je kolonu vozila i jedno vozilo iz kolone je naglo skrenulo levo,i iseklo ga,izbegao je auto ali je motorcikl proklizao i izgubio kontrolu i pao!

Vozio je Kavasaki ZX9 Ninja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Kawasaki KLE

Tezak je oporavak,ortak mi je kod njega u urgentnom,ako mu mozak izdrzi do danas do 17h,mozda ce preziveti u komi je,a glava mu se kako on kaze drzi na dve zile,drze ga dok mu mozak nebude stao!

Zalosno je!

On taj motor vozi tek par meseci i za tih par meseci pao je 4 puta ali nije bilo ozbiljno,a ovo sad jeste i to vrlo ozbiljno!

I ja mu zelim da se oporavi i bude sve uredu ali lekari mu nedaju toliko sanse

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3526 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Čuda i jesu čuda zato što se povremeno ipak događaju. Nadajmo se čudu i u ovom slučaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Kawasaki KLE

Sada mi je dosao ortak iz bg.

Nazalost poceo je da gubi mozdane funkcije,nedaju mu mnogo sanse da ce docekati sledece jutro!

Glava mu je pukla na nekoliko mesta i pritiska mu mozak,dise pomocu vestackih pluca jer ima i polomljen grudni kos!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Strucnjak, 1619 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Šabac
  • Motocikl: CRF300L

Znam da nije ni vreme ni mesto za pametovanje ali ne mogu da se suzdrzim a da ne kazem da mi je izuzetno cudno da neko padne toliko puta za par meseci i opet ne nosi kacigu :(

 

Nadam se da ce ova tema biti premestena i to trajno!

 

Drzi se!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Kawasaki KLE

Danas je trebao da bude operisan,jer mu se krv nagomilala u glavi.

Ako bude nekih promena ako saznam da li je operisan i kako je prosla operacija obavesticu.

Neka mu je bog u pomoci!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Kawasaki KLE

Operacija je juce trajala oko 5-6h,uspeli su da mu smanje pritisak krvi na mozak,ali prognoze nisu dobre,lekari mu daju samo jedan procenat da ce se izvuci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova

morala sam da se uključim i ako nekoga stvarno zanima pravo stanje stvari kažem-Dača nije imao nikakve prelome, nema otvoren grudni koš, ne drži mu se glava na dve žile (da je tako ne bi mogao da bude živ a on to jeste! ) jeste u komi, još uvek, jeste da ne diše sam ali nije da ima samo jedan posto šanse da preživi! ima ozbiljnu povredu glave, jeste imao operaciju u petak, smanjili su mu pritisak na mozak i sad mu se moždani pritisak stabilizovao. od tada mu je stanje nepromenjeno što se u njegovoj situaciji može smatrati dobrim vestima. uzevši u obzir da nema nikakvih drugih povreda svi se nadamo da će mu se organizam izboriti sa hematomom koji ima i da će on početi da se smanjuje samim tim i vratiti mu se svest. doktori ne daju nikakve prognoze (i ne govore o jedan posto) ne zato što je njegovo stanje toliko loše nego što je sve to oko povreda glave relativno i ne mogu se davati prognoze. sve je sada u Dačinim rukama i kada se nije predao do sada ja sam sigurna da neće ni narednih dana. njemu je potrebno da ne sumnjamo u njega, kad se on već drži daj da i mi verujemo. hvala.

  • Podržavam 15

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Kawasaki KLE

Ja se izvinjavam pahuljici,ali moj komsija je non stop sa njegovim ocem u bolnici i on mi je rekao sve sto je napisano!

Nisam bio tu par dana ono sto je napisao to je bilo prva dva tri dana,znaci od petka neznam za darkovo stanje!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6903 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Nije direktno vezano za temu, ali po istrazivanju strucnjaka, psiha ima veliki procenat za ucinak u oporavku. Jaka zelja za zivotom i motivacija moze itekako da pomogne. Covek u komi moze da cuje pa je u takvoj situaciji bitno da neko bude uz njega, razgovara, ohrabljuje, pogura napred... Budite stalno uz njega i uvek mislite pozitivno.

 

Iskreno se nadam da ce uspeti ovaj put. Verujem da ce kasnije biti pametniji i zreliji.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Kawasaki KLE

Budzica uspeo je da ostwari mali kontakt sa doktorkom,tj kad mu kaze da stegne ruku on to i uradi.. to je dobar znak sad samo treba da nastawi tako!!!

 

Informacija od njegove sestre Jovane

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Predstavnik za Alfa Romeo i Smudja, 402 postova
  • Lokacija: Beograd,Dorcol
  • Motocikl: rd07 oca mu jebem

Pratim temu od pocetka i drago mi je zbog dobrih vesti, svi se nadamo najboljem, a sta je bilo, bilo je..poenta je u onome sto ce biti, a ja sam siguran da ce biti zreliji za volanom i da ce mnogo nauciti iz cele price..1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja