Jump to content

Moto Zajednica

Guvernal KTM magnezijumski ravan

Recommended Posts

  • U prolazu, 79 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: suzuki rf600r

Na prodaju magnezijumski ravan guvernal KTM, sa nosacima,placen je prosle godine 180evra. vrlo lagan i masivan guvernal. cena 100evra.

tel.0604050800-kanda

post-19286-0-56801500-1313933529_thumb.jpg

post-19286-0-27452100-1313933544_thumb.jpg

post-19286-0-45092200-1313933559_thumb.jpg

post-19286-0-39840000-1313933570_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Moguce da je tako zbog tehnologije izrade - ako pogledas pazljivije videces da je cev promenljivog precnika. Srednji deo je ojacan, a krajevi su tanji. Usteda na tezini uz vecu cvrstocu, a bez one poprecne cevi. Ovo sam primetio samo na KTM i BMW motociklima, dok japanski zbog cene ovo obilaze u sirokom luku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 79 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: suzuki rf600r

Jasno mi je sve to, ali 180e eeeeej :)

 

i ja to znam ali tada mi nije bilo bitna cena, posto vozim suzuki rf600r nisam hteo da se zezam sa volanima kao sto ima kod gagija u balosavi. kod njega su volani isto ok i novi su 50evra...ali....opet non stop bukvalno lezim na njemu i nema tu jacinu da drzi mene kada kocim sa 200 i kusur...opet ti ravni volani su predvidjeni za sasvim druge vrste motora......a cenu diktira sama legura od koje je napravljen i izrada bas kao sto je kolega gore objasnio...pozz1moto3.gif1nanana.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Petrovaradin
  • Motocikl: XT-R

Moguce da je tako zbog tehnologije izrade - ako pogledas pazljivije videces da je cev promenljivog precnika. Srednji deo je ojacan, a krajevi su tanji. Usteda na tezini uz vecu cvrstocu, a bez one poprecne cevi. Ovo sam primetio samo na KTM i BMW motociklima, dok japanski zbog cene ovo obilaze u sirokom luku.

 

promenjivi precnik cevi je zbog umanjenja vibracija...

 

:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

Promenjivi precnicnik je zbog jacine, a za amortizaciju tj umanjenje vibracija imaju posebni

nosaci koji koji opet kostaju kao oko ili oci...... :Mina:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

Ne bih da ti kvarim oglas, ali bre sta ima u njemu pa je 180e nov :zbunjen:

taj dan kad je korman pravljen bila plata radnicima pa je vrlo dobro napravljen :takoje:,e zato je 180 :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Jasno mi je sve to, ali 180e eeeeej :)

 

i ja to znam ali tada mi nije bilo bitna cena, posto vozim suzuki rf600r nisam hteo da se zezam sa volanima kao sto ima kod gagija u balosavi. kod njega su volani isto ok i novi su 50evra...ali....opet non stop bukvalno lezim na njemu i nema tu jacinu da drzi mene kada kocim sa 200 i kusur...opet ti ravni volani su predvidjeni za sasvim druge vrste motora......a cenu diktira sama legura od koje je napravljen i izrada bas kao sto je kolega gore objasnio...pozz1moto3.gif1nanana.gif

kao prvo ne razumem zasto si stavljao takav korman ako bukvalno non stop lezis na motoru,kao drugo nista kocenje na RF nije snaznije od udarca sa kros motorom na rupu ili doskoka pri vecim letovima. Vozio sam rf i nije to motor koji ne znam bas kako ubija sa kocnicama a ni sa potezanjem,tako da je ovakav korman na tom motoru bio i vise nego nepotreban. Izvini za off.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 79 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: suzuki rf600r

Jasno mi je sve to, ali 180e eeeeej :)

 

i ja to znam ali tada mi nije bilo bitna cena, posto vozim suzuki rf600r nisam hteo da se zezam sa volanima kao sto ima kod gagija u balosavi. kod njega su volani isto ok i novi su 50evra...ali....opet non stop bukvalno lezim na njemu i nema tu jacinu da drzi mene kada kocim sa 200 i kusur...opet ti ravni volani su predvidjeni za sasvim druge vrste motora......a cenu diktira sama legura od koje je napravljen i izrada bas kao sto je kolega gore objasnio...pozz1moto3.gif1nanana.gif

kao prvo ne razumem zasto si stavljao takav korman ako bukvalno non stop lezis na motoru,kao drugo nista kocenje na RF nije snaznije od udarca sa kros motorom na rupu ili doskoka pri vecim letovima. Vozio sam rf i nije to motor koji ne znam bas kako ubija sa kocnicama a ni sa potezanjem,tako da je ovakav korman na tom motoru bio i vise nego nepotreban. Izvini za off.

 

 

nebitno dali jeste ili nije bio potreban bitno je da stvar vredi i vise nego sto ga sada prodajem. a i retki su kod nas...pozz

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja