Jump to content

Moto Zajednica

jos jedan lep i mnooogo brz motor!

Recommended Posts

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Mogu ja da ti okacim sliku te R1, samo ne vidi se bas mashina...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

ovo moar da je neki crnac radio, samo oni mogu tako da urade bajk.  ;D

 

jel to ona R1 sa jednostrukom zadnjom viljuškom? bilo je reči ovde o njoj. gledao sam klip sa njom, kad je stigla kod nas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova

Turbo, ili gresim? Malo li je fabricke snage, jos i turbo... Ko ce to da vozi? Ja ne bih smeo  ;D Ako se ne varam, ono je Hayabusa. Prelepo, ali... Toliko medjuosovinsko rastojanje u Srbiji brale - ne bi islo. Zadnja vilica produzena verovatno da bi se teze odizao prednji tocak pri startu, debljina tocka kamionska - tipicno dragsterski...ceo motor je prilagodjen za drag trke (ulicne). Pa samo "molerajski" rad mora da kosta ko ceo motor, ako ne i jace. Hromiranje - tipicno americka navika. Neka, hvala... ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

OFF:

 

Aj' neka neko postavi sliku te R1 turbo, ako ima. Bas bih voleo da vidim kako izgleda ta zver.

 

Izgleda kao "obična" R 1 ;) dok je ne zagledaš malo bolje.Na agregatu je teško primjetiti da je naturpijan,jer se sve uklopilo u fabričke gabarite,sve je tako slatko leglo kao da je to tako i normalno.Plastike su oslikane,ali se vidi da ih nije radio "neki crnac",nego neko sa stilom.Na tabli su vidljivi dodatni instrumenti,a zanimljivo je da je motor imao i nitro,ali sada nije u upotrebi.Zadnja viljuška je mono,a prava poslastica su točkovi,ja nikada nisam vidio nešto ljepše,kao da su magnezijumski kraci upakovani u karbonski obruč? Ima toga još...

Veoma zanimljiv motor,čestitke vlasniku :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 369 postova
  • Lokacija: Cacak

Mislim da ova zadnja viljuska nije mono,vec klasicna produzena zadnja viljuska,ustvari nemam sta da mislim,klasicna viljuska.Kompletni tockovi su hromirani,ne vidim nikakav karbonski obruc.To je OK.Rad,oko boje ne sumnjam da je vrhunski ali ja nikada ne bih vozio ovako ofarban motor,ukljucujuci pistolje i mrtvacke glave,ali nekome se to i svidja.Sto se tice boje mislim da bi ovde kod nas mogao da ga vozi neki napaljeni klinac ili neki shaban.Ram je odradjen dobro,to je moguce i chrom.Rukohvat mi se ne svidja sto je hromiran,usijano sediste-lakovano,rucice i detalji okolo,rucke,tegici...iskicherisano.Hrom kich vizir.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

Mislim da ova zadnja viljuska nije mono,vec klasicna produzena zadnja viljuska,ustvari nemam sta da mislim,klasicna viljuska.Kompletni tockovi su hromirani,ne vidim nikakav karbonski obruc.

 

gosn obelix je pričao o toj turbo R1 iz pančeva.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Cubric

OFF:

 

Aj' neka neko postavi sliku te R1 turbo, ako ima. Bas bih voleo da vidim kako izgleda ta zver.

 

Izgleda kao "obična" R 1 ;) dok je ne zagledaš malo bolje.Na agregatu je teško primjetiti da je naturpijan,jer se sve uklopilo u fabričke gabarite,sve je tako slatko leglo kao da je to tako i normalno.Plastike su oslikane,ali se vidi da ih nije radio "neki crnac",nego neko sa stilom.Na tabli su vidljivi dodatni instrumenti,a zanimljivo je da je motor imao i nitro,ali sada nije u upotrebi.Zadnja viljuška je mono,a prava poslastica su točkovi,ja nikada nisam vidio nešto ljepše,kao da su magnezijumski kraci upakovani u karbonski obruč? Ima toga još...

Veoma zanimljiv motor,čestitke vlasniku :)

 

 

Čuo sam za taj motor više puta, nikako negde da naletim na neku sliku. Čuo sam da je motor prepun nekih detalja i opreme, da je baš "unikat".

 

Da ne odemo baš skroz u off. Što se tiče ove Hayabuse, pa tipičan američki stil. Dosta truda i para, i nakraju izgleda kao neka jeftina kineska igračka. Ne znam... Meni se na svidja. A da ide dobro, u to ne sumnjam uopšte.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 369 postova
  • Lokacija: Cacak

Mislim da ova zadnja viljuska nije mono,vec klasicna produzena zadnja viljuska,ustvari nemam sta da mislim,klasicna viljuska.Kompletni tockovi su hromirani,ne vidim nikakav karbonski obruc.

 

gosn obelix je pričao o toj turbo R1 iz pančeva.  ;)

Onda izvint'e,greska Obelix,ali tema je bila ova hayabusa ako se ne varam.

Lepo je covek napisao OFF,ali ja nisam pogledao.

A kako vidim nastavio je OFF. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

eh, da i ja provozam to chudo...

 

lZl54_img1692bq2.jpg

 

UgY5x_img1693qj6.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova

Imao sam priliku probao sam taj R1, a sta reci ;D ;D ;D

Smrt Smail Age Cengovica ;D

 

Cengica ;D

 

Btw jel to ona od 250 konja sto se prodaje za 10 soma u oglasima?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Pecinci
  • Motocikl: Aprilia atlantic 125

Taj motor je bio jedno vreme u posedu kod mog drugara u pecincima i ide kao nevreme, drugar ga je probavao i na zadnji ali mu je tesko polazilo za rukom....

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Yamaha WR400F enduro/supermoto , Honda Z50Gorilla

Ova R1 sa slika je trenutno kod mog ortaka u Kraljevu .... bas smo bili na voznji sad u nedelju ... motor ide bas dobro !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja