Jump to content

Moto Zajednica

Marsovac na asfaltu

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 150 postova
  • Lokacija: Beograd

Stvarno je prelep gest... a da je trebala neka medijska propracenost, trebala je, cisto da ljudi vec jednom vide da nismo divljaci....

mali off trebali bi da nalepimo letke po celom gradu:" dodjite na bjbikers.com da vidite kako zive pravi bajkeri" or something like that :)

jos jednom sve cestitke momci...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Mislim da bi bilo neumesno praviti od necije nesrece medijski dogadjaj i neciju promociju. Takodje cela situacija vise nije vest, jer je proslo nekoliko dana od dogadjaja. Fakat je da je policajac kriv jer ga je uhvatio san u momentu pa je zavrsio u pozadini zastave, ali opet ni to nama nije bitno, vec je cinjenica da se covek povredio vozeci motor na svom radnom mestu koje ni malo nije lako.

 

Ovako kako je odradjena poseta nastradalom kolegi bajkeru je potpuno ok varijanta, a medijske dogadjaje bi treballo temeljitii na pozitivnim i veselim desavanjima...

 

Dakle nova parola glasi:  BJB i policija - nova koalicija :):):)

 

ps. slike kacim sutra u toku prepodneva, ostla mi kartica u firmi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

e... ovaj se slupao ispod moje zgrade ... i cuo sam kad se to desilo .. sedim, radim nesto na kompu kad TRAS! tacno sam znao da je neki motor i nisam hteo da otvaram prozor da se ne bi potres'o :) u svakom slucaju ...

 

brz oporavak i svaka cast za Bombonjeru :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 270 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW R1100GS

e... ovaj se slupao ispod moje zgrade ... i cuo sam kad se to desilo .. sedim, radim nesto na kompu kad TRAS! tacno sam znao da je neki motor i nisam hteo da otvaram prozor da se ne bi potres'o :) u svakom slucaju ...

 

brz oporavak i svaka cast za Bombonjeru :)

Da si mu odmah pozeleo brz oporavak od BJB nista od ovog posta ne bi bilo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Beograd

Dobro, da li je rekao covek kako mu se to dogodilo? Da li je gledao u neku prolaznicu sa suknjicom ili neke potencijalne prekrsioce saobracajnih propisa? Nekako bih voleo da znam, da imam kompletnu sliku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 264 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo

Dobro, da li je rekao covek kako mu se to dogodilo? Da li je gledao u neku prolaznicu sa suknjicom ili neke potencijalne prekrsioce saobracajnih propisa? Nekako bih voleo da znam, da imam kompletnu sliku.

Procitas sve.Pa ce ti biti jasno. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • jedan od DDMZ, 807 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R, gsx R

Dobro, da li je rekao covek kako mu se to dogodilo? Da li je gledao u neku prolaznicu sa suknjicom ili neke potencijalne prekrsioce saobracajnih propisa? Nekako bih voleo da znam, da imam kompletnu sliku.

 

Za kompletnu sliku dovoljno je da pročitaš prethodnu stranu.  :(

 

Trebaće nekoliko meseci da prođe dok se čovek oporavi, ali ono što je važnije je da neće ostati posledica ovog nesrećnog slučaja. Iz priče sa njim smo saznali da isto razmišlja kao velika većina nas. Kaže i da je nekoliko puta oprostio motoristima za poneki prekršaj (ako neko od njegovih šefova čita - to vam nisam rekao) i da više iz dobrih namera nego zbog prirode posla, on insistira na nošenju zaštitne opreme.

Zahvalio se svima na brizi i poklonima (odneli smo mu nekoliko nalepnica i flajera, tek zbog upoznavanja).

Želimo mu brz oporavak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ¡Siempre adelante!, 2188 postova
  • Lokacija: Kalifornija
  • Motocikl: BMW F650GS... Harley-Davidson Nightster

Evo i slika sa posete...

 

 

E majstore, aj'd ako te ne mrzi napisi ko je ko na slici za nas koji vas ne poznajemo licno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

gips je ispod majice skoro citavom duzinom, prvi sleva je policajac, Nesaxx, Dex i moja malenkost, Cope je izostao iz opravdanih razloga - slikao je.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty

auuuuuuuuu ... c c c ... znam owog marsowca ... no comment ... Cope reci cu ti samo .. proshle godine .. dr ..secash se onih milion prijawa kad sam uzeo bajk od tebe ..  i tako dalje ..

;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 369 postova
  • Lokacija: Cacak

auuuuuuuuu ... c c c ... znam owog marsowca ... no comment ... Cope reci cu ti samo .. proshle godine .. dr ..secash se onih milion prijawa kad sam uzeo bajk od tebe ..  i tako dalje ..

E tu sam vas chek'o. ;D ;D ;D :D :D :D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

auuuuuuuuu ... c c c ... znam owog marsowca ... no comment ... Cope reci cu ti samo .. proshle godine .. dr ..secash se onih milion prijawa kad sam uzeo bajk od tebe ..  i tako dalje ..

 

hahahahahahahaha, Bog je cuo tvoje reci izgovorene kroz zube pracene zvukom odlazeceg BMW bokser motora, hahahahahahaha.....

Ali eto vidis, sad si uzoran omladinac... :):):):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 369 postova
  • Lokacija: Cacak

Aa, pa imaju oni običaj da pišu prijave kad napraviš prekršaj :D

 

Ma u redu je prijawa za prekrshaj .. ali 2 prijawe za 1 prekrshaj,istog dana od istog choweka,u razmaku od par sati  ...pri tom,te prijawe nisu bile tog dana na 40 stepeni za ne noshenje kacige ili nemanje dozwole ../  pa ja sebi bash i ne delujem kao gotiwna sisata plawusha ... mada .. ko zna .. mozda momak ima...

:o :o :o :-X :-X :-X

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Cubric

Aa, pa imaju oni običaj da pišu prijave kad napraviš prekršaj :D

 

Ma u redu je prijawa za prekrshaj .. ali 2 prijawe za 1 prekrshaj,istog dana od istog choweka,u razmaku od par sati  ...pri tom,te prijawe nisu bile tog dana na 40 stepeni za ne noshenje kacige ili nemanje dozwole ../  pa ja sebi bash i ne delujem kao gotiwna sisata plawusha ... mada .. ko zna .. mozda momak ima...

 

Ko će ga znati :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Aa, pa imaju oni običaj da pišu prijave kad napraviš prekršaj :D

Ma u redu je prijawa za prekrshaj .. ali 2 prijawe za 1 prekrshaj,istog dana od istog choweka,u razmaku od par sati  ...pri tom,te prijawe nisu bile tog dana na 40 stepeni za ne noshenje kacige ili nemanje dozwole ../  pa ja sebi bash i ne delujem kao gotiwna sisata plawusha ... mada .. ko zna .. mozda momak ima neke ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja