Jump to content

Moto Zajednica

Kucajske planine - Endurijada

  

53 članova je glasalo

  1. 1. Da li dolazis na Kucajsku endurijadu ?



Recommended Posts

  • Prekidach, 1093 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin CRF1000L & Suzuki DR 650 SE

Aco, molim da se utefteri ona deonica do tunela, naravno i tunel, kao nazaobilazna....

 

:jee: :jee: :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Kitmane.. jedna rec :nanana:

 

wussy

 

Pazi, kad moram da se složim :D

 

HITMANEeeeeeeee, ajde bre, mi sa Afrikama možemo i na bandašima!! :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

Opaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!

 

A jel' mogu ja da krenem (opet) par dana ranije?? :D

ako ne kreneš odmah dobiceš minus. šta je sa onim o cemu smo pricali telefonom za mog sina?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

pa deeeesi ti kokičar :D

 

eve me... oso na svadbu a zavrsio u Italiji... no pisacu kasnije kad se oporavim....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

pa deeeesi ti kokičar :D

 

eve me... oso na svadbu a zavrsio u Italiji... no pisacu kasnije kad se oporavim....

 

Ajd` pisi, nisi isao da kopas ! :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 306 postova
  • Lokacija: Bgd N44 44 14 E20 27 10
  • Motocikl: KTM 525exc

Hoce li opet biti i grupa za starije pocetnike, ili da pocnem da skidam visak tereta sa Afrike?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Security Consultant, 341 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilja Pegaso

*ebo sam mu mamu. U najgorem slucaju cu ici Vespom (nije mnogo 150e za dva amortizera tj vredi)

a u malo boljem cu da uzmem nekog ktma ali tad mi lomljava ne gine. Al da idem idem. Treba mi odmor medju prijateljima. Najlakse bi mi bilo kad bi isla neka ekipa za off road oko kotlica pa da sa njima odmaram. Mada 80% makadam...putnicka kola bez problema prolaze... pa i vespa je putnicko vozilo zar ne? :neznam:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 193 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: KTM 690 ENDURO R, EXC 450

Acko :zdravo:

 

Koliko ima kilometara do tamo ....

 

 

 

 

 

 

Ko nije bio u Kucajskim planinama, a zeleo bi da ih vidi, ko je bio, pa bi hteo to iskustvo da ponovi, koga ne zanimaju Kucajske planine, a voli da vozi po terenu, ko ne voli da vozi po terenu, a voli da se druzi sa endurasima, svi koji spadate u neku od ovih grupa dodjite od 12-14. avgusta da se druzimo, vozimo, uzivamo itd.

 

Mesto okupljanja planinarski dom Grza u kome cemo biti smesteni. Mesta za spavanje ima za 60 ljudi, 5-6 cetvorokrevetnih soba i nekoliko visekrevetnih (10-20 kreveta). Ispred doma je ogromna terasa sa pogledom na... sumu. Nocenje je 300 din po osobi, za klopu jos nisam precizirao, ali bice je i bice povoljna (200-300 din po obroku). Na 100 metara od doma su dva jezera u kojima se hrabri mogu okupati ako bude toplo (voda je ledena), a 200 m od doma je izvor reke Grze, pecina itd, znaci i pesaci imaju sta da vide.

 

2-3 km ispred doma je hotel Koliba, pa ako bi neko konforniji i bolji smestaj od onog koji se nudi u domu, nikakav problem da noci tamo, blizu je doma. Nocenje u hotelu je 1500 din (ovo proverite za svaki slucaj).

 

Kako naci dom ?

 

Iz Paracina krenete magistralom ka Zajecaru, na 20tom kilometru iz Paracina je skretanje levo za Grzu, odmah posle treceg tunela. Postoji i veliki putokaz, ne mozete da promasite. Kad skrenete samo vozite pravo i kad vise nema puta dosli ste do doma :)

 

post-216-0-41346800-1311797733_thumb.jpg

 

Korisni linkovi:

 

 

http://forum.bjbiker...__1#entry925440

 

http://forum.bjbiker...showtopic=53706

 

http://forum.bjbiker...showtopic=29998

 

 

http://forum.bjbiker...__1#entry470434

 

 

Ko je gotovo siguran da ce doci neka glasa gore, cisto me interesuje priblizno brojno stanje zbog hrane i pica.

 

 

 

Hvala na paznji, prijatno :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd-Čačak
  • Motocikl: XRV 750, TZR 125

*ebo sam mu mamu. U najgorem slucaju cu ici Vespom (nije mnogo 150e za dva amortizera tj vredi)

a u malo boljem cu da uzmem nekog ktma ali tad mi lomljava ne gine. Al da idem idem. Treba mi odmor medju prijateljima. Najlakse bi mi bilo kad bi isla neka ekipa za off road oko kotlica pa da sa njima odmaram. Mada 80% makadam...putnicka kola bez problema prolaze... pa i vespa je putnicko vozilo zar ne? :neznam:

E da ga hebem, ako dođeš u ovu vukojebinu vespom i nedaj bože staneš negde, ima da te iznesem sa sve vespom iz govana. Jedva čekam taj vikend, već mi se diže ovo malo kose na glavi kada pomislim ko sve ide.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Security Consultant, 341 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilja Pegaso

Pa dal si ti lud. Pogledaj temu spasavanje Tenere pa ce ti biti jasno ko koga nosi. Ma dolazim alooo ja sam sanjao ovo bez sve sale.Ako maknem neki ktm da idem u sumu sa vama to bi bilo extra mada mi se ne andjaju tudji motori. Ici cu vespom pa makar i u sumu. Sta moze da joj se desi, da pukne guma? To je italijanski trkacki stroj to IDEEEEEE. Vidimo se u zbunju.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6299 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Hoce li opet biti i grupa za starije pocetnike, ili da pocnem da skidam visak tereta sa Afrike?

http://forum.bjbiker...ost__p__1122593

 

Milose, od centra Bg-a do Grze ima 180 km autoputem, ako ides lokalnim putevima verovatno nesto manje.

 

 

 

Student, samo ti dodji, ako i ne odes na voznju, nece ti sugurno biti dosadno, bice ljudi u domu koji nece na voznju, a ima i sto sta da se obidje oko doma pesaka. (izvor reke, pecina, jezera...)

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Aćimo, dobro je dok ti se na učesnike samo kosa diže... Da je nešto drugo, bio bih u trilemi da li ići ili ne.... :D :D :D :D :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd-Čačak
  • Motocikl: XRV 750, TZR 125

Aćimo, dobro je dok ti se na učesnike samo kosa diže... Da je nešto drugo, bio bih u trilemi da li ići ili ne.... :D :D :D :D :D

Ma bejah tamo u martu mesecu, nije moglo ništa da se digne od zime, ali ovo u avgustu :zvizduk: neko će da :lol:

Ma student, ne mislim ništa loše, nego mi bre mlogo drago što ideš.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Security Consultant, 341 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilja Pegaso

Dal si bre... pa znam da ne mislis nista lose. Stavi At na kombi do tamo a JA cu TEBE da nosim na ledjima do tamo cisto da imas zasta da me zezas ( uzjahao afrikanac malog tenerasa). Ti si moj drug i ja na tebe NIKAD ne bih mogao da se naljutim. Al ce biti dobro... pa makar i u kampu za nas male al polako bice i sledece godine zezanja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Security Consultant, 341 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilja Pegaso

Aco bio si u Kotlini 2 satora od mene a ja sam putovao 6 sati sa sve otpadanjem kofera i 2 dana ne spavanja pre puta. Tako da...eto me...nista me nece zaustaviti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Vidi samo da se dogovorimo jednu stvar, zabranjeno je preticati vespom afrike kako na autoputu tako i na offroadu, jel posle neće teti sa nama da se voze :nanana: :nanana: :nanana:

 

naravno da ideš... prošli put sam se ja peo na uzbrdici pored planinarskog doma, sada je red na nekog afrikanca :nanana:

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja