Jump to content

Moto Zajednica

MZ Kupujem - prodajem

Recommended Posts

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Cela je struja Joskina pa mi regler vise ne treba. Izuzetan je, uopšte nije bilo potrebe da ga menjam nego elektronika je naprednija od mehanike pa eto...

 

Da, naštelovan je kako treba pa puni super.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

MZ ETZ 125 crven registrovan do avgusta , 550 eu, dao bi i za 500 eu  063/622 802 Svilajnac

Ja sam video i vozio motorce, extra stanje presao nekih 5.000km.

 

Presao 5000 km? Samo??? Pa to je onda kao iz fabrike? Ako moze neka slika i jos neki komentar u vezi ovog motora jer moj drug juri bas 125-icu ali u super stanju. Bio je juce da gleda neku u Pancevu i lik je precutao da je farbana masina cetkom!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Ukoliko nije prodat, a vec je dolazio kupac, koliko sam obavesten , uslikacu ga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Vec se cuo on sa njim i ako ne padne kisa krece vec danas za oko sat vremena da ga pogleda. Samo nije presao 5000 vec 9000 km,ali nista strasno. Ako je dobar i ako se pogode ja cu ga vec danas probati  :)! Ma hoce neki klinac da ga vozi,ima 15 godina..taman za njega!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

MZ ETZ 125 crven registrovan do avgusta , 550 eu, dao bi i za 500 eu  063/622 802 Svilajnac

Ja sam video i vozio motorce, extra stanje presao nekih 5.000km.

 

PRODATOOOO

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Čestitam.

 

Baš volim kada pravi motor dođe u prave ruke.  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 198 postova
  • Lokacija: Nis

Drug prodaje Mz 250 u perfektnom stanju,88,godiste,uradjena generalna,nove gume i akumulator,gasni amortizeri,enduro upravljac,streetfight maskica,rezonantni auspuh (nov),MF oklop (preradjen).Cena je 850 evra.Motor stvarno vredi videti.Cena 850 evra,mislim da nije fixna.Kontakt 0643701164 Boban-Japanac.Motor se nalazi u okolini Nisa.

8G8JJ_mz1xz0.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

MZ ETZ 125 crven registrovan do avgusta , 550 eu, dao bi i za 500 eu  063/622 802 Svilajnac

Ja sam video i vozio motorce, extra stanje presao nekih 5.000km.

 

PRODATOOOO

 

KUPLJENOOO!!!

Videla sam malca al ti kad bi ga sad video trazio bi ga nazad! Dobio je dodatnu opremu a posle detaljnog ciscenja i lickanja se sija ko da je iz fabrike!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1306 postova
  • Lokacija: Nish
  • Motocikl: MZ-ts 250/1 (custom)

Drug prodaje Mz 250 u perfektnom stanju,88,godiste,uradjena generalna,nove gume i akumulator,gasni amortizeri,enduro upravljac,streetfight maskica,rezonantni auspuh (nov),MF oklop (preradjen).Cena je 850 evra.Motor stvarno vredi videti.Cena 850 evra,mislim da nije fixna.Kontakt 0643701164 Boban-Japanac.Motor se nalazi u okolini Nisa.

3Eoil_mz1xz0.jpg

 

Djole je u pravu, Japancev MZ je jedan od boljih koje sam video. Cak su i komande menjaca i kocnice bas lepo izmestene prema pozadi. Ovaj motor i pored malo vece cene vredi pogledati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Iz oglasnih novina:

 

MZ 250 u delovima 150 €.  064/836-4228

 

 

MZ ETZ 150, '89, 300 €.  062/242-030

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Floyde reaguj:

 

MZ etz 250 može zamena za manji APN i slično.  063/818-9-759

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 819 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250

Zdravo ljubitelji MZ masina.Kupio bih radilicu za etz 150 sa losom klipnjacom,trebaju mi samo dobri tegovi,

a dolazi u obzir i kompletna  , prolupala, masina za isti model.

moze i na 064 186 32 98

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1702 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Floyde reaguj:

 

MZ etz 250 može zamena za manji APN i slično.  063/818-9-759

 

Nije mi jasno kako mi je ovo promaklo i u oglasniku i ovde  :(  sacu da ga zovem

 

 

zvao sam ovog za 150e u delovima,otprilike pola ga ima :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Pozdrav Slavko, Ovako ti stvari stoje :  Vozio sam MZ ETZ 125 oko godinu ipo dana ( prodao sam ga pre dva meseca ). Uporedo sam imao, vozio, a i jos ga vozim ETZ-a 150 . To su ti dva identicna motora, razlika je samo u kubikazi, i jednoj konjskoj snazi. Motor jako lepo ide, ko i svaki MZ - ne zahteva mnogo odrzavanja ( ali mu ipak treba posvetiti paznje - s'vremena na vreme. Registracija je jeftina, ako ga normalno vozis - malo trosi, ako ga cepas zna da ode i do 4,5 lit / 100 km.

  Ako volis da putujes negde dalje, znaci da se natovaris ( kamp oprema ), i vozis jos nekog - optimalna putna brzina mu je oko 70 km/h. Za vozikanje po gradu je idealan.

  Ja sam mog prodao samo iz jednog razloga - imam 110 kila, volim da putujem i da se natovarim, a za te stvari mi je on slab. Ovaj ETZ 150 sto jos uvek vozim ipak ima jednu konjsku snagu vise, a na moju kilazu to znaci !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Pozdrav Slavko,  evo ti odgovora za kontakt bravu :

  Kad stavis kljuc u kontakt bravu nek to bude pozicija 0 - sve je iskljuceno.

  Okrenes ga za jedan stepen ulevo  pozicija 1 -  dat kontakt, motor se moze upaliti, rade i zmigavci, sirena, ablender i stop svetlo.

  Okrenes ga za jos jedan stepen ulevo pozicija 2 - sve ti funkcionise kao i na poziciji 1 i jos su ti upaljena poziciona svetla napred i nazad.

  Okrenes kljuc za jos jedan stepen ulevo pozicija 3 - sve ti radi kao i na poziciji 2 i jos ti je upaljeno glavno svetlo u faru ( prekidacem pored rucice kvacila biras koje hoces dugo ili kratko svetlo ).

  Na pozicijama 1, 2 i 3 kljuc se ne moze izvaditi iz brave ( osim ako kljuc ili brava nisu pohabani )

  Kad iz pozicije 0 kljuc okrenes za jedan stepen u desnu stranu upali ti se samo poziciono svetlo napred i nazad ( parkirno svetlo ) , kod nekih modela svetli i osvetljenje u kilometar satu , i kljuc se moze izvaditi - nema kontakta i motor se ne moze upaliti.  Ovo koristis ako nocu ostavis motor negde pored puta da bi bio osvetljen da ga neko ne bi u mraku udario.

  Na modelima MZ-a koji imaju instalaciju od 6 volti postoji jos jedna pozicija u desnu stranu koja je sluzila za slucaj da je akumulator prazan ili ga nema, pa treba motor upaliti na guranje. Postoji mogucnost da ako kupis polovan MZ Etz koji ima 12 volti instalaciju - da je neko od bivsih vlasnika zamenio kontakt bravu, i da je stavio bravu od modela sa 6 voltnom instalacijom i da imas ovu poziciju za paljenje bez akumulatora, ali to na ETZ - u ne funkcionise !

                                                                                                        Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I=U/R, 2061 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: Transalp `97

Nadam se da ovo nece biti off.Ako jeste,premestite...

Dakle,moj sestric nece vise da vozika apn,nego bi nesto malo jace kao napr mz125 kubika :) (nemojte predlagati 250 i 150-ku,jer jos nema 18 god).

Ako neko prodaje takav mz,ili zna nekoga da prodaje,neka javi.

Hvala vam!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja