Jump to content

Moto Zajednica

MZ Kupujem - prodajem

Recommended Posts

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

O tom smo motoru pričali na izletu koliko se sećam ::), ja sam na bazi razgovora stekao dobar utisak a Turbopeđa je motor video.

 

Očigledno, vlasnik je naš član pa time nema govora o nekorektnim odnosima u klasičnoj prodaji, ovde smo svi naši.

 

Iskreno, ja sam bio ozbiljno zainteresovan za taj motor ali pošto je Bokilic Crnca rasturio a ja kupio komplet delove za pola celog motora nemam mogućnosti da se toliko nategnem. Ali šta sad, ja nemogu pa možda ima ko može.

 

Ako pogledamo dosadašnje oglase u ovom topicu ovo je prvi sa ovakvom namerom i bez obzira na ishod (a nadamo se najboljem u kome bi svi bili zadovoljni kao i u dosadašnjim intenim trgovinama) onda mislim da ne bi trebalo da čudi što se priča raširila toliko.

 

Kako god, svako dalje širenje u ovom pravcu može da dovede do nekih problema koji se ponekad dešavaju u okviru Oglasa pa zato molim sve zainteresovane da Mikicu kontaktiraju na PP i dogovaraju se bez masovnim dogovaranja.

 

2 Mikica

Neznam zašto neće, očigledno je to samo kod mene jer se niko drugi nije žalio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM850

Koliko vidim XJ 600ccm. A sobzirom da alnaser neispravan  i plocice, cena????

 

Trazili ste da dam OKVIRNU cenu i ja sam je dao a o detaljima ce mo se dogovoriti pa ko da najbolju ponudu ......

Da u pitanju je XJ600 '86 godiste.Nije registrovana - odjavljena je ..... Masina je odlicna a sve ostalo dodjete probate provozate pa ocenite procenite i sve ostalo .  Ja sam u Grockoj a nije mi tesko da je dovezem do BGa i ovako svaki dan idem na posao .....

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1702 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Pozz ljudi

 

ja sam od trazenja 125-ice odustao,zamalo da kupim,pre neki dan,jednog ts-a al sam se predomislio u poslednjem trenutku

 

Ipak cu da uzmem nekog etz-a 250 ili 251,nadam se sad na zimu,pa da ga do sl. sezone sredim.125-ice su preskupe a i na prolece svakako punim 18.

 

 

 

E da prodajem razne delove od etz-a 150 povoljno.Pa ako nekom nesto treba javljajte...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

I da li neko ima na prodaju neku 250-icu u solidnom stanju?

 

E utvrdili su da se na Ilicevom motoru posle onog izletanja iskrivila i viljuska i volan!!!

Pa da li neko ima na prodaju?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Evo ja cu  prodajem ETZ 250 registrovan do aprila 2009, 650 eu.

Nove gume, lanac lancanici, socivo fara. Sedi i vozi!! Izdrzao voznju do Kos.Mitrovice, Bijeljine, bez problema sa potrosnjom 4,7l ( po brdima i dolovima )

Da dodam da sam ove godine izvozio 15 skupova ! ne racunam Kos.Mitrovicu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3129 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

I da li neko ima na prodaju neku 250-icu u solidnom stanju?

 

E utvrdili su da se na Ilicevom motoru posle onog izletanja iskrivila i viljuska i volan!!!

Pa da li neko ima na prodaju?

 

Da se nije iskrivio ram? Ja sam mog MZ otkinuo u auto, savio ga kao kiflu. Prvo sam mislio da je otisla viljuska, a onda se ispostavilo samo da je ispod rezervoara podvijen ram. Drugari napravili drugu kutiju i zavarili prednji deo. Znaci, nista se nije primecivalo u vozji. MZ ima mekan ram , dok je viljuska poprilicno i dobra i jaka za taj motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Evo ja cu  prodajem ETZ 250 registrovan do aprila 2009, 650 eu.

Nove gume, lanac lancanici, socivo fara. Sedi i vozi!! Izdrzao voznju do Kos.Mitrovice, Bijeljine, bez problema sa potrosnjom 4,7l ( po brdima i dolovima )

Da dodam da sam ove godine izvozio 15 skupova ! ne racunam Kos.Mitrovicu.

 

Znaci, resio si...?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Evo ja cu  prodajem ETZ 250 registrovan do aprila 2009, 650 eu.

Nove gume, lanac lancanici, socivo fara. Sedi i vozi!! Izdrzao voznju do Kos.Mitrovice, Bijeljine, bez problema sa potrosnjom 4,7l ( po brdima i dolovima )

Da dodam da sam ove godine izvozio 15 skupova ! ne racunam Kos.Mitrovicu.

 

Pricala sam sa drugarom i ima ogranicavajuci faktor-novac. Moze da skupi max do 500 evra,tako da mora traziti neki drugi,jeftiniji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Evo ja cu  prodajem ETZ 250 registrovan do aprila 2009, 650 eu.

Nove gume, lanac lancanici, socivo fara. Sedi i vozi!! Izdrzao voznju do Kos.Mitrovice, Bijeljine, bez problema sa potrosnjom 4,7l ( po brdima i dolovima )

Da dodam da sam ove godine izvozio 15 skupova ! ne racunam Kos.Mitrovicu.

 

Znaci, resio si...?

 

Polako, polako, krupne su to odluke, ne treba žuriti...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

U fazi razmisljanja sam?? Ali nesto mozda do 500ccm, mada sam naleteo na jedan Moto Guzzi V 35 II .Ali nista od kupovine ove godine tek na prolece.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Imasli  stop svetlo, cena-stanje ?

  Ako si mene pitao za stop svetlo - imam. Stanje je pristojno, Metalni deo je niklovan i dobar ( ovo na slici sto deluje kao rdja se ustvari ogledao prekrivac ) , jedino je plastika izbledela od sunca . Cena 1000 din + ptt ( ako saljem ) .

 

post-3891-12879005365722_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Javio mi se onaj drugar sto je hteo da kupi MZ-a i kaze da je vec kupio motor  ???. Uzeo nekog kineskog copera starog 3 godine,150 ccm,a platio 800 evra(nije jos nego ce ga kao placati mesecno pa ga je to privuklo :( ). On ima oko 110kg,bas je krupan i planira da se na tom motoru vozi sa devojkom  :-X . Ja sam se bas razocarala jer mislim da se zaleteo i pogresio(to je moje mislenje ali njegova odluka i pare) ali vreme ce pokazati...daj Boze da se lepo navoza! Ali ja sam nasla super motorce(tako mi izgleda na slikama) i veoma je povoljno,moze se mozda i spustiti cena,pa koga zanima neka pogleda:

 

MZ - ETZ 251

Godiste 1990

Kilometraza 13500 km

Stranac ne

 

Dodatne informacije:

Motor je ocuvan, sve je fabricko, radi kao sat, treba ga samo registrovati.

HITNO!!!

 

Cena 520 eura 

Kontakt:

013/767-100

064/455-42-86

Kovin

 

Oglas postavljen:

14.Sep.2008

 

FzFZb_mz251bq6.jpg

w300.png

 

Jedino sto sam ja uspela da vidim sa slike je pocepana guma(harmonika) na desnoj vili i polomljena rucka kacnice(tako mi se cini),sve ostalo je super. Pa kome se svidja neka zove!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Ako neko ima 250 ili 251 do 300e rado bi ga kupio ;):D

 

Ovaj je malo skuplji ali vredi pogledati. Inace ima i za 300evra ali u delovima  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Onaj 251 onako bas dobar, cena nije jaka, a one "harmonike" poskidati nabace se "prasinarke" koje kostaju 200 din komad, promeni se rucka i eto,, Ulaganje dakle kosta registracija 100 eu (po novom), 400din prasinarke, 200-300 din nova rucka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Onaj 251 onako bas dobar, cena nije jaka, a one "harmonike" poskidati nabace se "prasinarke" koje kostaju 200 din komad, promeni se rucka i eto,, Ulaganje dakle kosta registracija 100 eu (po novom), 400din prasinarke, 200-300 din nova rucka.

 

Tacno! i jos neki retrovizori da se uzmu i za 620evra motor sedi i vozi!!! Naravno da treba probati,pogledati masinu ali sa ovako malom kilometrazom ako je normalno vozen ima da traaaje. Da ja kupujem gledala bih ovaj za sebe jer mi se bas dopao...mada su mi 250-ice malo draze  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Tacno! i jos neki retrovizori da se uzmu i za 620evra motor sedi i vozi!!! Naravno da treba probati,pogledati masinu ali sa ovako malom kilometrazom ako je normalno vozen ima da traaaje. Da ja kupujem gledala bih ovaj za sebe jer mi se bas dopao...mada su mi 250-ice malo draze  :)

 

Pa razmisli... Bice i sledeceg leta izbor za najlepsi MZ! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

A ja vece pred polazak glancala,ribala,polirala i nista...sumnjam u strucnost zirija  :D

P.S. Moram razmisliti jer se konkurencija popravlja  ;). Ko zna sta ce se jos desiti preko zime(prepravke,popravke,izmene..) ;)

 

Predlozila bih da uvedemo jos neku takmicarsku disciplinu sledeci put...ovako se vec zna pobednik  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Roadfox, pa nije isto kao na slici koju si dao nekoliko postova pre ovoga?

 

  I ES - ova ima raznih modela, a mozda i nije originalno. Imam ja i takvu lampu, al od NSU-a ( imam samo spoljasnji deo, mozda imam i unutrasnji, al moram da potrazim ) Vidi ovu sliku, u pozadini je ES sa lampom koju ja imam, i vidi se po blatobranu da je pravljen bas za nju !

 

post-3891-12879005435766_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja