Jump to content

Moto Zajednica

BJB Vikend Voznja, 30-31. Jul 2011, Tara

Recommended Posts

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Ajde, ajde - sta je za tebe 10km serpentina po kraterima i pod spustom od preko 10%... :zdravo:

 

A da sam potrefio skretanje, samo bi nas cekala vruca jagnjetina. Koga to jos yanima umesto malo treninga na losem putu... :Mina:

 

Nije tih 10km nista. Ali kad pomenu vrucu jagnjetinu, tek sad ti necu oprostiti! :nanana:

:lol: :lol: :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8144 postova

 

 

da me je otac čuvao kao što nas je sve juče i danas boki čuvao ne bih bila probisvet :):takoje:

 

E sad je suzu pustio garant... :nanana: Mislim, otac dve cere, a ovako lepe reci...

 

Suza mu mu u oku zaiskri ;)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 225 postova
  • Lokacija: Aranđelovac-Beograd
  • Motocikl: BMW 1200 GSA,BMW R 850R , Honda ST1100 Pan-Europa,Honda PCX 125 Liberty 125,Tomos APN6

DSC_0086-1.jpg

 

 

 

.... iz srbije mi brale .... :D

Gedža style :takoje:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 137 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Yamaha XS360 (1977) , BMW F650GS (2001)

Pozdrav i cestitke celoj ekipi, nisam na vreme ispratio ovu akciju, mozda bih i ja ucestvovao, sreo sam vas na onom kratkom delu ibarske , morao sam u Kragujevac (svadba), uprkos crnim prognozama vreme je bilo fantasticno za voznju tako da sam i ja uspeo napraviti nekih 500km ovaj vikend. :zdravo::takoje::zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Bg-Va
  • Motocikl: bmw f800r

Svima vama jedno veliko HVALA sto ste me prihvatili kao da se znamo 100 godina a ne nekoliko postova i par dana na forumu... voznja je bila bas onakva kako sam i zamisljao da treba da bude!!! Ideja Usamljenog je bila odlicna, Severijanove rute i bezbednost profi,atmosfera u ekipi odlicna,Arakis... paaa stvarno covek lici na Alena Delona... :haha1: Fotografije su no comment,odusevjen sam !!! Ljudi HVALA jos jednom

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Bilo je sjajno! Prosto sve je kliknulo. Odlicni ljudi, savrseno vreme kao najbolja nagrada za polazak uprkos kisi koju smo svi ocekivali, malisani koji su nas strpljivo cekali da dodjemo, njihovih milion pitanja o motorima - fenomenalno. Jes da sam se danas istreskao za medalju na losem putu, al Ibarska je posle bila melem za dusu. :jee:

 

Hvala Zeljku na odlicnoj ideji da posetimo decu i jos boljoj organizaciji doceka! :care:

 

Hvala Severianu na odlicnom vodjenju grupe i gotovo besprekorno odabranoj ruti (ali cu ocigledno morati za neki sledeci put da menjam motor za neki udobniji :)).

 

Hvala SVIMA na odlicno provedenom vikendu. Najbolji ste! :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

hvala na pažnji laku noć i prijazno :zdravo:

 

Hvala tebi, za drustvo i najlepse fotke! E sad, sto je neko ko Alen Delon, to je ipak u oku posmatraca!

 

 

Svima vama jedno veliko HVALA sto ste me prihvatili kao da se znamo 100 godina a ne nekoliko postova i par dana na forumu... voznja je bila bas onakva kako sam i zamisljao da treba da bude!!! Ideja Usamljenog je bila odlicna, Severijanove rute i bezbednost profi,atmosfera u ekipi odlicna,Arakis... paaa stvarno covek lici na Alena Delona... :haha1: Fotografije su no comment,odusevjen sam !!! Ljudi HVALA jos jednom

 

Ma, daaaaaj, dokle ide to slihtanje!

Mogao sam i ja da ti zalemim one dve zicice, ali mi je ostala lemilica "na klaviru"! ::):lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja