Jump to content

Moto Zajednica

Keeway Speed 125/150

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 404 postova
  • Lokacija: Novi Becej
  • Motocikl: Honda CBR 900rr

Danas sam prvi put ove godine palio kiwija!  :) Zezao sam se sat vremena,nije hteo nikako da upali,ni na gurku,ni na dugme...Cistio sam svecicu i nista.kada sam popustio malo onaj srafic na čašici od karbiratora,kroz prelivno crevo je isteklo oko decilitar(mozda dva  :) ) benzina,stegao sam opet taj šrafić i zaverglao.Upalio je k'o mina!  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Evo i mene, nego zalepio sam trakice na speeda crvene naravno :) ali dosta su tanje od standardnih, okacicu slike uskoro da vidite kako izgleda, cena ce biti oko 250 din, vozene po ovom sljiskavcu i slicno i nema problema

 

 

1. Swa-crn

2. Savke-crn

3. Dalibor92-plavi

4. Wllada-crven

5. Sinclair-  crveni

6. Brle

7. Fokus2005 - plavi

8. MarkoS

9. Viner

10. Nesic -  crveni

11. FubuNS - crni

12. Uketic

13. nikola1979

14. miStery

15. Goranche

16. alex1974-crni

17. kinez

18. Bogy

19. Vlada#4  -crveni

20. Herr Bane - plavi

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 404 postova
  • Lokacija: Novi Becej
  • Motocikl: Honda CBR 900rr

Juce sam uspeo da slomim onu donju kopcu na desnoj bocnoj plastici.Probacu da zalepim super lepkom,ako mi to ne uspe valjda ce se drzati plastika na one dve gornje kopce...!  :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 177 postova
  • Lokacija: Beograd - Jug
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 500s

Juce sam uspeo da slomim onu donju kopcu na desnoj bocnoj plastici.Probacu da zalepim super lepkom,ako mi to ne uspe valjda ce se drzati plastika na one dve gornje kopce...!  :-\

 

Ako ti je za utehu i ja sam je slomio, isto desnu, a motor josh nisam ni stigao da registrujem  :o  lepio sam je al bez uspeha. Drzi i bez nje, mada sam ja zalepio onu gumu za plastiku super lepkomi tako se drzi na zljebu.

U svakom slucaju ja sam mog vec krstio!  ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

E, posto sam ja juce uspeo da probusim gumu i sam sam vrsio montazu/demontazu tocka, ne mogu da se setim da li mi je zadnje stop svetlo radilo kad kocim zadnjom. Jel sam sjebao nesto ili ni vama ne radi?  ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 486 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 500s - Ferdinand

Na poluzi za zadnju kočnicu treba da imaš dve opruge, jedna je od kočnice a druga je od stop svetla, verovatno ti se ta druga otkačila nekako.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

Njakao sam to danas. Izgleda da je negde do zica/struje jer kad vucem tu oprugu, ne pali se stop svetlo. A i proverio sam, nije se otkacila... ALi sam isto shvatio da ko zna otkad to meni ne radi jer to nema nikakve veze sa mojim skidanjem tocka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

Isao sam kod majstora, dotegao mi je lanac, gledao one crtice, bas je prosto, pa mi nije radilo svetlo na zadnjoj kocnici, ima dve opruge, jedna se otkacila i to je sredio. Za brzine je rekao da se osece prednja i produzi zavari i onda ce se bolje prebacivati jer ja sad prebacujem samo petom tjst prstima, drugacije ne moze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

@Swa

Da ti nije mozda sijalica crkla?  :-\

Ma jok...radi meni zadnje i radi mi stop svetlo kad kocim prednjom, samo sa zadnjom nece....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Suzuki GSX 600 F

Mozda ti se otkacila opruga koja povlaci automat.Ona je zakacena za oprugu koja vraca kocnicu,a mozda ti je crko automat...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

Procackacu to jos malo, ako ne uspe...u garanciji je pa nek se majstor bakce  :) hvala u svakom slucaju na sugestijama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: novi bgd i zvezdara,united blok 70 kineska četvrt
  • Motocikl: TDM 3vd

Spidaši jel merio neko maximalnu brzinu sa GPS-OM koliko kivejče mož da razvije kod vas :P

 

ja sam merio sa drugarom po ko zna koji put negde oko 115kmh na autoputu mada mi to deluje previše optimistično ali ja ga uglavnom i vozim autoputem 100kmh postiže veoma brzo i lako i onda skazaljka dodje do malo preko 100 i ne ide dalje, ali ja vidim da on ubrzava još,slabo ali ubrzava....ja imam oko 105kg

 

pitam zbog toga što je ta brzina ozbiljna i za 250-tice :)

 

e da uspeo sam na jenoj blagoj nizbrdici na atoputu kod dušanovca da natram skazaljku na 120kmh koliko je realno išao neznam,nije ni malo prijatno nekako pirka vetar jako ;D i drugar sa chelegerom 250cc nemože da me stigne,to jest ista nam je krajnja brzina otprilike

 

jbt-e mnogo mi jak motor ;D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: novi bgd i zvezdara,united blok 70 kineska četvrt
  • Motocikl: TDM 3vd

Chalenger ima elektronsku blokadu na oko 110

 

Znači da kivi ide preko 110kmh  :),pošto u više navrata nije mogao da me stigne sa chelengerom, dok ja neusporim nestiže me

inače mu je motor sto posto ispravan servisiran uštelovan karb sve u redu

 

ja mislim da je stvar u tome što je on teži skoro 100kg od mene(mislim motor ima 200kg i on 105kg)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

Danas sam slucajno svratio u agenciju da vidim koliko je registracija speed-a 125ccm, izadje 7850 sa tehnickim, obicu danas jos neke radnje da vidim koliko je kod drugih. Jel vam to puno ili ok, i jel istina da se tehnicki mora raditi iako je nov motor, bilo da ga odvezes na tehnicki ili ne moras platiti 1700 za tehnicki?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 404 postova
  • Lokacija: Novi Becej
  • Motocikl: Honda CBR 900rr

Mora tehnicki da se radi.Inace,ja sam 3.maja prosle godine registrovao motor i izaslo me je oko 6000...Ocigledno da je doslo do poskupljenja,inace prva registracija je skuplja zbog nove tablice,saobracajne...tako da ako ne dodje do novog poskupljenja sledeca ragistracija ce te izaci oko 6000din. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

Danas sam slucajno svratio u agenciju da vidim koliko je registracija speed-a 125ccm, izadje 7850 sa tehnickim, obicu danas jos neke radnje da vidim koliko je kod drugih. Jel vam to puno ili ok, i jel istina da se tehnicki mora raditi iako je nov motor, bilo da ga odvezes na tehnicki ili ne moras platiti 1700 za tehnicki?

 

1700 za tehnicki  ??? Deru mnogo brate. Nadji za manje. U NS imas za 500-600, u BG isto tako.... Pa sad imamo taksu na luksuz pa je skuplje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 177 postova
  • Lokacija: Beograd - Jug
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 500s

Mene je ispala registracija bemalo 7000 din sa tehnickim, koji je koshtao 1000 din, prva registracija.

Vec sam pisao na drugom mestu o cenama tehnickog, al ajde i ovde da kazem, najjeftinije je parking servis na mostaru - 600 din ili GSP na novom beogradu, valjda malo pod 500 din.

Ja nisam hteo da vozim bez A i neregistrovan motor pored sajma  :o , pa sam tehnicki odradio u kraju, u mome je cena od 1000 do 2000.

Poz.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: novi bgd i zvezdara,united blok 70 kineska četvrt
  • Motocikl: TDM 3vd

Ubedljivo najeftinije parkingservis ja u oktobru platio 500din,da se izreklamiram malo,ako bog da idem na nešto malo jače ako ne,nastaviću da eksploatišem speeda

 

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=38872.msg760137#msg760137

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Evo ovako, hteo sam ovo da podelim sa vama, a to je da sam danas bio na ovom nasem novosadskom najlonu trazeci novu kacigu. Nista posebno nisam nasao, niti ima izbora. Ne mogu ici od nedelje u Beograd na Sajam, pa sam odlucio da sacekam onaj nas aprilski. Mozda je to prilika i da se vidimo tu u Ns-u, ko moze naravno, probauljamo zajedno. Ono sto sam zapravo hteo da vam reknem je to da dok sam trazio kacigu naleteo na torbicak univerzalni za sve motore i odusevio se i na kraju ga uzeo. Vrlo mi je korisno noseci alat i jos neke sitnice u njoj, a da pri tom ne moram vise ranac na ledjima da nosim. Pogotovo kad dodje leto nece mi ledja biti znojava. Ne znam mozda to vec neko ima, ali evo vam slike. Moze da se kaci magnetima napred za rezervoar, a moze i nazad kaisevima, pa ti odluci. Lako je za nosenje u ruci. Za sad mi skroz simpa deluje. Ne znam mozda ce me posle nervirati. Pozdrav! :)

post-9568-12879067108851_thumb.jpg

post-9568-12879067109463_thumb.jpg

post-9568-12879067110118_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja