Jump to content

Moto Zajednica

Keeway Speed 125/150

Recommended Posts

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Beograd

Normalno da ne očekujem da neko skine svoj točak i izmeri,pretopstavio sam da neko zna mere lančanika,valjda zato skuži forum.I ti si sam napisao'kupi i vozi'.Pa sam očekivao potvrdan odgovor,da zupčanik odgovara.Nema potrebe za nekim prepiranjem,valjda smo tu da pomogbemo jedno drugome isto vozimo Kivija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Beograd

Ako nisam prelistao jedno 200 strana onda ne znam,da video sam sliku lancanika na prethodnoj strani,sve bi to išlo super da se ja ne nalazim u Bg-u,a ovaj što prodaje lancanik u Ns,dečko koji mi prodaje nema podatke o keewayu da li odgovara ili ne,zato sam i postavio sliku i tražio odgovor...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: Smederevo / Cacak
  • Motocikl: Yamaha FZR 600,Keeway Speed 125

Listao si 200 strana a nisi samo 2 unazad?

Untitled.png
 

To ti je sto se tice koraka, za dimenzije ces morati sam da se snadjes tj premeris...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

Bilo bi jos lepse da ti to uradis hehe.

 

Lancanik zadnji:

58m unutrasnji precnik

Rupe za sraf mi deluju 8mm, a mogu biti i 8.5 jer sam merio na motoru, nisam skidao lancanik, znam da je matica precnika 13mm (idi u gvozdjaru i trazi maticu 13mm i vidi koji sraf ide u njega, premeri precnik srafa i to je to)

Od srafa do srafa vise mi deluje 77m, 78mm mi je malo vise, mada kazem opet merio sam na motoru.

 

99% da su mere iste, jer nema velikog odstupanja pa da se vidi odmah da nije to to. U selu mi je stari fabricki lancanik pa ti mogu premeriti ali za koji dan, jer ne znam kada cu ici u selo.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Zainteresovan, 824 postova

Brate ajde iskuliraj vise, ti ocigledno zajebavas. Nadji original lancanik od 38 zuba, batali taj i procitaj u temi sve ti pise o lancaniku koji ide i koje su mere. U BG imas sigurno radnji gde ima da se kupi, idi u sprint radnju sa slikom i trazi. Imas i na ovom forumu broj od coveka sto prodaje original delove za speed pa zovi. Broj nadji u ovoj temi. Toliko od mene

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

Sta da javim i kome da javim? Ciji ti je to broj?

Zvao sam dva broja sto imaju original delove za speed, ali trenutno nemaju i kostalo je 1600din.

063/8244569 i 011/8124999.

 

Odnecu sajlu kod Bobana BG da napravi, jeftinije je dosta a nisu se zalili.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Beograd

Javi ako ima,ako nema da ti dam drugi broj,to je broj od dečka od kojeg sam uzeo ručicu za kvačilo.Skroz korektan..Pa ja reko da pomognem valjda zato služi forum...Ali ako nećeš nikom ništa...

 

Послато са D5103 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

ja sam na malo ispo 30k km im autoputm za beograd znaci konstantno  u obrtaje i ne pokazuje znake umora, vise imam psihicku barijeru sve kao sad ce da stane, sto pitas?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja