Jump to content

Moto Zajednica

Keeway Speed 125/150

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Motocikl: Bice opet sledece godine :)

Heheh sta da radim :) Ja samo kazem da kada te 200 evra deli od nove stvari sa 2 godine garancije i stvari bez garancije sa faktorom x... izbor je ocigledan :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

Speed nije samo motor, vec i ljubimac, a i jos je u garanciji, kada se doda registracija i nove tablice izadje vise, a nemaju ljudi para za novog pa nekako skupe i 700e, prodaju skuter kao ja za 500 i dodaju koliko mogu. Budes u velikom gubitku ako ne prodas za neke normalne pare.

Da vas pitam, kada se osece auspuh na zadnjem delu gde je zavaren za granu, kako izgleda unutra grana, to je onaj deo gde se grana siri sve do lonca?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: nemam :(

Ljudi ja sutra uzimam L tablicu i u avanturu :zvizduk:,nego gde da nabavim plocice i prednje i zadnje su pred kraj i motor lose koci.Sta savetujete nove(ako gde ima)ili da lepim? :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: nemam :(

Ja cu moje da lepim pa sta bude, bude, ali kada dodje vreme jos koce lepo.

Gde?Ja sam sad sipao IPONE 10w40,jel ima neko nosac za kofer da proda,pokloni ili menja za sajlu sauha sa rucicom?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

jel ima novih plocica u ponudi? ja sam zvao servis u paracinu i nemaju, kako mi covek rece on je glavni magacin za to pa ako nema kod njega nema nigde, cena je oko 600 din..

 

sa prvim fabrickim sam presao oko 18.000 km, posle sa lepljenim jedva 4.000km tako da je bolje fabricke, bar ja tako mislim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

Ako je za nove razlika samo 200din onda bolje uzeti fabricke, a i ti presao samo 4000km sa lepljenim, bzvz. Meni majstor rekao sta god mi treba da mu javim i moze da se naruci, hehe a meni za skoro dve godine nista na motoru nije trebalo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Keeway Speed 125

Plocica za Keeway Speed ima...naseg kolegu rusica011 sam odveo kod coveka,poruci i stignu sutradan...inace BIKER HOUSE Beograd...Mile se zove..pogledaj te na google,dobar i prijatan covek ima sajt sve ostalo je dogovor sa njim ima opremu,kofere sve pa mu se obratite

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorista u pokusaju, 282 postova
  • Motocikl: Keeway speed 150

P6220311.jpg

P6220310.jpg

Evo neke slike od danas, malo mu se menjo izgled u zanje vreme. Zanima me vase misljenje, ideja, saveti :)

 

Sitnice ali dosta znace,lepse izgleda,i ja cu nesto na mom da doradim u skorije vreme....0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha DT 80 Keeway speed 150

posto ne vozim motor,stoji mi u dvoristu,upalim ga povremeno i to je to.

neki dobri ljudi mi ukrali kljuc i sad nemogu da ga upalim niti rezervoar da otvorim.

zna li neko ko radi kljuceve ili neko drugo resenje a da nije lomljenje brava!

hvala !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Keeway Speed 125

Mozes na nekoliko nacina

1.Pozovi Keeway vidi mozda imaju neke kljuceve pa probaj sa njima jer kod kineza verovatnoca poklapanja je velika-govorim iz iskustva

2.Kupi novu bravu

3.Uzmes Tanak srafciger gurnes u bravu,uzmes cekic udaris 3-4 puta po njemu brava oblajzne i problem resen-Tako sam ja barem palio jugice... :D

Pa sad vidi sta ti odgovara ...Srecno :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Motocikl: Kiwi speed125

posto ne vozim motor,stoji mi u dvoristu,upalim ga povremeno i to je to.

neki dobri ljudi mi ukrali kljuc i sad nemogu da ga upalim niti rezervoar da otvorim.

zna li neko ko radi kljuceve ili neko drugo resenje a da nije lomljenje brava!

hvala !!!

 

 

Ima na nejlonu jedan covek , sto po bravi napravi odgovarajui kljuc, brat mi je izgubio od kovera kljuc, pa je nosio kod njega, i covek je za par dana napravio kljuc, e sad ako ti je daleko nejlon, probaj kod ovih sto rezu kljuceve dali oni mogu po bravi da ti naprave.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Novi Sad/Kac

Kupio sam original plocice za speeda 125, iz Paracina su mi stigle, ali mi nesto ne odgovaraju. Mislim da su za noviji model. Mogu da prodam ako nekome trebaju, obratite mi se na pp pa cemo se dogovoriti, poslacu slike. Nove su, nisu koristene. Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova

Meni se 120 dobro pokazao za ove 4 god. Nazalost sam imao pad naletivsi na jazavca i sredio far, tablu i jos neke sitnice me zezaju. Tako da hocu da ga prodam i prelazim samo da vozim auto. Dajem ga za 300 evra. Masina je extra, zadnja novija guma - malo sira pogodna za krivine. Mozete ga uzeti za delove ili da ga sredite. Znaci far radi ali je pukao, razbijena je kontrolna tabla, prednji blatobran, lanac mora da se menja, sajla kvacila i prednja guma je vec na kraju. Ja sam u Sakule. 0621674937

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

Evo što sam vam pričao da sam bušio malo auspuh, šta mislite da ovde gde sam bušio izbijem skroz kakav bi onda bio zvuk, inace ovako je super a ja bi da se jos malo dere kada turiram?

 

post-8374-0-07961800-1340464894_thumb.jpg

post-8374-0-17676800-1340464964_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja