Jump to content

Moto Zajednica

Keeway Speed 125/150

Recommended Posts

  • Професор, 332 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati ST2 944

Juce sam vozio motor dok nije stao i prebacio na rezervu i nije mogao ni da upali, ispraznio je ceo rezervoar sto znaci da se ne moze preci kada se prebaci na rezervu 180km kao sto je neko napisao!

 

Jel se vama desava u voznji da vibriraju retrovizori pa se ne vidi lepo na njima?

 

Imao sam isti problem sa retrovizorima!Bas mi je smetalo, preko 80km/h se nije moglo nista videti koliko se tresu...0ljut2.gif

Onda sam kupio retrovizore u Maxmomentu i vise nemam problema0takoje.gif

Evo, vozim sa njima vec 6 meseci i super su se pokazali!!! 1moto3.gif

Evo i linka, koga zanima...

http://www.maxmoment.rs/artikli/detalji/sr_latin/150/proizvod_id/59/_/Retrovizori

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Професор, 332 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati ST2 944

Ma ovi fabricki se tresu u pm preko 6500 i ja zelim da ih menjam , posto si ih ti platio kolega ?

 

Fabricki retrovizori su meni bili jako ruzni, kao od kamiona i stalno su se tresli! Ove u Maxmomentu sam platio prosle godine 2400 din!

Odlicno mu "stoje" i ja sam jako zadovoljan sa njima!1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Keeway Speed 125

Danas palo pranje kacige,malo sredjivan lanac,palo podmazivanje...Malo kasnije cu da mu operem filter tj da otvorim da vidim kakav je ako moze da se pere da ga "Plaknem" bio bi red kad vidis sta sve udise :D...AKo je neko Zainteresovan iz Beograda da idemo na Neko pranje motora malo se zezamo..Za vikend

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: nemam :(

Evo ja cu,treba mi pomoc.Skinuo sam far i tablu pre x vremena da popravim plastike i sad treba to da napakujem nazad,problem je u tome sto neznam koja zica gde ide,obelezio sam stekere markerom ali one buksnice mi zadaju muke.Bio bih veoma zahvalan kada bi neko slikao ili bar napisao koja zica na koju ide jel nisu iste boje.Pozdrav :zdravo:;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: Smederevo / Cacak
  • Motocikl: Yamaha FZR 600,Keeway Speed 125

Nisi jedini kome se to desilo,ako ti je za utehu(do duse meni se nije desavalo na speedu,ali na drugim motorima jeste,i to vise puta).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: Smederevo / Cacak
  • Motocikl: Yamaha FZR 600,Keeway Speed 125

Ma moras da pazis i dalje,moze da bude i od dijamanta,ali ako ukrivo krene svecica,a ti na silu probas da zavijes...ode navoj kakav god da je,tako da u buduce uvek zavijes do kraja rukom,i onda je samo pritegnes kljucem i to je to.

 

Nego,sad me nesto kopka,vidim da se mnogima desavalo da im u voznji zaglavi neki iglicasti,ode kurbla itd...ali sam primetio da se to uglavnom desava na 150cc(tj oni uglavnom pisu o tome),pa me interesuje el se desilo to do sad nekom na 125cc,ili je to boljka samo 150ica?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Motocikl: Kiwi speed125

Momci kad vam pocnu diskovi da skripe sta radite? jel ima neko sredstvo da se naprska ? ili sta mi je ciniti da ne skripe?

 

I zanima me kako perete kacigu? jel moze neko da mi objasni.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 375 postova
  • Lokacija: Beograd

Hocu samo da kazem koliko sam srecan sto imam ovaj motor svaki put kad ga pogledam puno mi je lep, poceo sam da ga palim na kurblu i ima neki pravi smek starinskog i modernog s' time, zanimljivo mi je to iz kog ce puta da upali ako iz prvog onda sam srecan ako iz 4og petog onda znam makar zasto sam se mucio. 1zdravo.gif Ziveo SPEED!

 

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: nemam :(

Ja danas konacno upalio makinu,posle elektrolize rezervoara,servisa,ciscenja karburatora jedva sam ga upalio,dok sam nastelovao karb mecku sam rodio.Imam neke slike al to sutra premoren sam da ih sad kacim.Da da ne zaboravim hardverski sam izbacio sajlu i rucicu za sauh tako da istu poklanjam.Nego jel ima ko neke retrovizore viska da proda ili pokloni? :Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Beograd-Dorcol
  • Motocikl: Yamaha Diversion 600

Pozdrav Speed-asi.

Zna li neko dali postoji neko ko izradjuje oklope za motore. Interesuje me konkretno za speed.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Keeway Speed 125

Matori imas plasticara ovde kod mene u vinogradskoj ali brate koji ce ti q.... ovako je savrsen onako ces samo da mu smanjis hladjenje i ima motor da se pregreva i da zvekne...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 166 postova
  • Lokacija: Herceg Novi
  • Motocikl: Yamaha R6 007 & Yamaha XTX660 007 & BMW F800S

pozdrav

evo i ja planiram da kupim skoro novog keeway speed-a 125 PLAVOG - po meni najlepsa boja tog motora :)

motor je 2008 god i presao je svega 2 hiljade km...nije registrovan i nije jos radjen prvi servis i vlasnik mi je rekao da se prvi servis radi na 5 hiljada km , i da se tu samo promjeni ulje , da li je to tako ???

da li bih mogao to sam da odradim ili bas moram da ga vozim nedje na servis - tamo dje je i kupljen ???

da li bi mu trebalo odmah promjeniti tu svecicu i njegove fabricke gume ...jer sam negdje procitao da su gume katastrofa - obicna plastika i dosta su klizave..a svecica isto tako da je naravno kineska i da je losa ... ???

Dajte mi neka upustva u vezi svega toga :)

Posto sam iz Herceg Novog i kod nas su sasvim druge cijene motora...da li je skupo i mnogo dati 800 eura za njega + registracija je 100 eura ??? a novi je bio prosle godine kod nas oko 1300 eura..ali nemam para za novi i ne znam da li ih vise ima u ponudi ;)

 

hvala na odgovoru

:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 363 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000V '09

Cisto da znas, Pirelli pravi city demon-a u dimenzijama za speed-a, ispada ti oko 100e set, nisam siguran tacno koliko, mislim da imas te gume u Guevari!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

mada msm da je to puno para za 2008mo ja sam moj platio inace od dobrog prijatelja ovde sa foruma Herr Baneta za 800e a 2010 a bio je ocuvan dojaja vozen samo jednu sezonu i presao 3900km tako da 2008mo plafon da das u bilo kakvom da je stanju najvise 700e mada i to je puno

Je l' do jaja haha, moj npr se vodi kao 2008. ali sam ga kupio 2010. i tada je sklopljen i prvi put upaljen, tako da je fakticki 2010. i ja ga nebih dao ispod 800e jer znam da je u savrsenom stanju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 166 postova
  • Lokacija: Herceg Novi
  • Motocikl: Yamaha R6 007 & Yamaha XTX660 007 & BMW F800S

Za vikend idem po njega...covjek mi je izasao u susret i rekao da ce da ga registruje-produzi registraciju jos jednu godinu na njegovo ime u suprotnom ga ne bih ni trgovao jer bi mi bilo to dosta para....tako da sam tu ustedio oko 100 eura ..jer su kod nas takve cijene registracija...

Moram da napravim sa njim kupoprodajni ugovor ili punomoc kako bih mogao opusteno da se vozim i da idem gdje hocu...i taj kupoprodajni ugovor je oko 20 eura a za punomoc ne znam..mozda cak i vise...kako nas kolju sa cijenama >:(

Eto tako...hvala vam na odgovorima..ubacujem slike kad ga budem trgovao da vidite valja li to ista :lol:

 

:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Keeway Speed 125

A BRTE sad trenutno nemozes da biras....jer je jako malo kupaca.....i tako te prinudjuje da prodas za manje pare...ja moj nebi prodao ispod 950e i registrovan je vrlo malo presao i kao nov..ali jebg danas je tesko dobiti te pare.........koliko god da je on sklopljen 2010 on je opet 2008 :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

Znam da je tesko prodati bilo sta danas, ma za mene je on 2010. hehe. Ozbiljno moj bi prodao za 700e, ispod ne, ali nadje se neko ko ima para pa mu prodas i za vise. Speed-a cu jos dve godine minimum da vozim, jer sam prezadovoljan motorom...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja