Jump to content

Moto Zajednica

Qingqi QM200GY - B, QM200GY - B(A), QM125GY - B(Sprint Pulser)

Recommended Posts

  • AMATEUR, 293 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Ma svasta:)

Motor s drugog linka se ne moze kupiti nov, uvoznik je prestao sa uvozom.. Sad bivstvuje tako sto ceka vlasnije istog da mu se obrate za rezervni deo pa da naplati 100e..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • YouTube.com/CrazySupermoto, 566 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX750F | Apollo RX250

Planiram da kupim novog da me ne boli glava sta ce prvo da rikne, ovako sam bar neki period miran.

 

 

 

Nego imam jos jedno pitanje trazio sam po YouTube neke klipove da vidim kako se cuje motor, kako izgleda sa svih strana i nisam nista nasao a ovo sam pisao Sprint Pulsar 200, ne znam da li ja gresim ili ga uopste nema?

 

 

 

 

 

Pozdrav!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma

Nego imam jos jedno pitanje trazio sam po YouTube neke klipove da vidim kako se cuje motor, kako izgleda sa svih strana i nisam nista nasao a ovo sam pisao Sprint Pulsar 200, ne znam da li ja gresim ili ga uopste nema?

 

Куцај Pulse Adrenaline и Sinnis Apache, тако се зове тај мотор у Енглеској, па ћеш наћи снимке, иначе код њих постоји само модел од 125сс.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • YouTube.com/CrazySupermoto, 566 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX750F | Apollo RX250

E odlicno posto je isti zamolio bih te da napravis kamerom jedan krug oko njega i da ga upalis malo mu daj gas samo da ga cujem i vidim i posle celog onako iz daljine kruzic.

 

 

 

Ozbiljno planiram da ga uzmem, samo bih voleo jos negde da ga vidim kako izgleda.

 

 

 

 

 

Hvala unapred

 

 

 

Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma

Ево ти видео од колеге Mind Resetting, ја немам чиме да снимим јер сам пре месец дана изгубио Samsung Galaxy S2.........а још увек нисам купио други телефон.

 

Кликни овде

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • YouTube.com/CrazySupermoto, 566 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX750F | Apollo RX250

Dobari klipovi, vido sam ono sto me zanimalo sad samo jos da vidim ima li po Nisu neka radnja gde se prodaju ili moram da idem za NS...

 

 

 

 

 

Pozz

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma

Dobari klipovi, vido sam ono sto me zanimalo sad samo jos da vidim ima li po Nisu neka radnja gde se prodaju ili moram da idem za NS.

 

Мислим да можеш телефоном наручити мотор из НС, и онда ти они довезу на кућну адресу. Ја сам био ишао код њих, купио и они ми довезли својим комбијем.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • YouTube.com/CrazySupermoto, 566 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX750F | Apollo RX250

Dobari klipovi, vido sam ono sto me zanimalo sad samo jos da vidim ima li po Nisu neka radnja gde se prodaju ili moram da idem za NS.

 

Мислим да можеш телефоном наручити мотор из НС, и онда ти они довезу на кућну адресу. Ја сам био ишао код њих, купио и они ми довезли својим комбијем.

 

 

 

Mozes da napravis neku sliku da vidim kako izgleda I obavezno mi slikaj prednju I zadnju kocnicu(disk). Planiram ozbiljno da ga kupim. A mnogo mi je daleko da idem do NS da bi ga vido detaljnije...

 

 

 

 

 

 

 

Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova

Pozdrav svima ! uzeo sam pre neki dan Pulsera 200 ccm u solidnom stanju pa da znate da ste jaci za jednog clana :moto3: da li neko zna koliki mu je fabricki odnos zupcanika napred i nazad? Meni deluje da se motor raspada,odnosno da je motor spor,a ima snage u svakoj brzini... da li neko ima slicne utiske? unapred hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • YouTube.com/CrazySupermoto, 566 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX750F | Apollo RX250

Pozdrav svima ! uzeo sam pre neki dan Pulsera 200 ccm u solidnom stanju pa da znate da ste jaci za jednog clana :moto3: da li neko zna koliki mu je fabricki odnos zupcanika napred i nazad? Meni deluje da se motor raspada,odnosno da je motor spor,a ima snage u svakoj brzini... da li neko ima slicne utiske? unapred hvala

 

 

Po kojoj ceni si ga uzeo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma

Pozdrav svima ! uzeo sam pre neki dan Pulsera 200 ccm u solidnom stanju pa da znate da ste jaci za jednog clana :moto3: da li neko zna koliki mu je fabricki odnos zupcanika napred i nazad? Meni deluje da se motor raspada,odnosno da je motor spor,a ima snage u svakoj brzini... da li neko ima slicne utiske? unapred hvala

 

3.20 је однос са фабричким ланчаницима 15-48.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 312 postova

Ja sam na mog stavio 16-46 i ide sasvim dobro. U 5. stepenu je malo lenj ali zato na ravnom, kad legnes na rezervoar moze da predje 120kmh (mereno GPS-om).

Ne prija mu, naravno i treba mu mesta da uhvati zalet. Zato sam samo 2x probao - jednom merio brzinomerom, drugi put GPS.

Ali zato mozes da ga vozis 100kmh ceo dan. Niti se dernja, niti vibrira a i potrosnja je ista.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova

Pozdrav svima ! uzeo sam pre neki dan Pulsera 200 ccm u solidnom stanju pa da znate da ste jaci za jednog clana :moto3: da li neko zna koliki mu je fabricki odnos zupcanika napred i nazad? Meni deluje da se motor raspada,odnosno da je motor spor,a ima snage u svakoj brzini... da li neko ima slicne utiske? unapred hvala

 

 

Po kojoj ceni si ga uzeo?

uzeo sam ga za 600e od prvog vlasnika ,2010,3200km pravih :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova

Pozdrav svima ! uzeo sam pre neki dan Pulsera 200 ccm u solidnom stanju pa da znate da ste jaci za jednog clana :moto3: da li neko zna koliki mu je fabricki odnos zupcanika napred i nazad? Meni deluje da se motor raspada,odnosno da je motor spor,a ima snage u svakoj brzini... da li neko ima slicne utiske? unapred hvala

 

3.20 је однос са фабричким ланчаницима 15-48.

druze jel si ti iz Rume? Meni je sad 15-52 i vidim da mi se motor dere sto kazu xD

koliko su novi lancanici i lanac ,zna li neko?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • AMATEUR, 293 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Ma svasta:)

Drugari, ode crni danas1neznam.gif

 

Tri prelepe godine druzenja, voznji bez ikakvih kvarova i vecih problema, motor za svaku preporuku0takoje.gif

 

I dalje pratim temu, uvek rad da pomognem koliko mogu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • YouTube.com/CrazySupermoto, 566 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX750F | Apollo RX250

Drugari, ode crni danas1neznam.gif

 

Tri prelepe godine druzenja, voznji bez ikakvih kvarova i vecih problema, motor za svaku preporuku0takoje.gif

 

I dalje pratim temu, uvek rad da pomognem koliko mogu!

 

 

 

Neka je sa srecom i da ubrzo dodje novi!

 

 

 

 

Koji planiras da uzimas?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aleksandar Gal, 88 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha R6 2006,2012 Kawasaki Zx6r 2006 Honda Shadow V2 125 2003

Muzljanac kazu da nije los.Ima SOCH agregat cini mi se 11kw (15konja) 4 ventila. Mala potrosnja. Sve u svemu simpatican Koreanac. Cini mi se da ga za Srbiju uvozi jedino Vmoto i da je cena negde oko 1700e nov. Maksimalna brzina blizu 120km/h. Bar tako kazu. Cini mi se da postoji sada neki novi model tog motora ali da su samo tockovi zamenjeni ali nemoj da me drzis za rec. I delovi su dostupni ja mislim da Vmoto ima sve delove za njega :D Toliko od mene vise nista ne znam o tom motoru. 1neznam.gif Nadam se da sam bio od pomoci.:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Yamaha xt 125x

Muzljanac kazu da nije los.Ima SOCH agregat cini mi se 11kw (15konja) 4 ventila. Mala potrosnja. Sve u svemu simpatican Koreanac. Cini mi se da ga za Srbiju uvozi jedino Vmoto i da je cena negde oko 1700e nov. Maksimalna brzina blizu 120km/h. Bar tako kazu. Cini mi se da postoji sada neki novi model tog motora ali da su samo tockovi zamenjeni ali nemoj da me drzis za rec. I delovi su dostupni ja mislim da Vmoto ima sve delove za njega :D Toliko od mene vise nista ne znam o tom motoru. 1neznam.gif Nadam se da sam bio od pomoci.:)

 

trenutno vidim da ima na mojauto jedan nov ali 2009 u vmoto 12 ks i valda doch motor sa 4 ventila ali nista neznam o njegovom proizvodjacu da li je barem malo kvalitretniji od sprint ,qingqi i nekih drugih to mi treba ali naravno u svakom slucaju hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja