Jump to content

Moto Zajednica

novi skup BJB

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 136 postova
  • Lokacija: Leskovac / Beograd

I ja sam pre za vikend posle 14. t.j. 21/22 pre svega jer ce dosta ljudi ici na skup u Pancevo tako da i to imate u vidu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha Xt 600

To ova neenduro sekta zagovara vikend 14.-15. jer zna da nisam u mogucnosti da prisustvujem, oce da nam oslabe ekipu...  ;D Na sve nacine pokusavaju da se spasu...  ;D Naked ekipa- gologuzan. ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Hajde prvo da se isteramo na cistac lokaciju. Ako je Resava u pitanju, ja cu se potruditi da organizujem vecinu stvari oko smestaja, hrane i obilaska okolnog terena. Bilo bi dobro znati neki okvirni broj ljudi koji bi dosli, zbog velicine praseta, a dogovorio bih tamo i za rezervno prase, ako broj bude premasen. Ja bih dosao do Beograda, pa da zajedno krenemo na dole autoputem, pa da vas dovedem do lokacije. Tamo bi trebali (po meni) da budemo najkasnije do 1 po podne, tako da Raca krene sa pecenjem i pripremom kacamka. Za to vreme, podignemo satore, ko hoce moze da ostane sa Racom da mezeti sir i rakijicu, (nece se pokajati) a ko hoce moze na neku lepu turicu po okolini (Pecina, Manastiri, Vodopad,Kanjon....) Po povratku rucak & vecera, oderemo erove u nekom sportu i tako dalje. Da napomenem, tamo na lokaciji, nema struje, ima vode.  Vecernje aktivnosti bi se obavljale samo uz svetlost logorske vatre - drva ima na pretek (na ulazu smo najvece sume u Evropi)

 

U nedelju, posle dorucka, opet obilazak okoline i svega pomenutog ranije, opet oderemo erove u necemu (nek oni biraju), mozemo  na rucak u restoran Panorama (Lomnica iza Manasije, potrebna najava za pecenje ispod saca, rostilj ima uvek, a ako se slazete ja bih se coveku najavio i za rostilj). Tu bi doslo i do konacnog susreta Dexter - Lomnica_city. Odmorimo se dok prodje vrucina, pakovanje i voznja do Cuprije na splav na Moravi na kafu i sladoled. :) Potom razlaz.

 

Raci bi trebali da platimo prase, i da ga lepo castimo za rad oko pripreme, kuvanja kacamka, kafe i svega ostalog, samo da tu ne omanemo, molim vas! Na 2 km od lokacije, u centru Strmostena postoje prodavnice, dogovoricemo odredjenu kolicinu hladnog piva i Coca-Cole. Moze se i u Jelovac (takodje nekoliko km) po sir, ko ce da ponese kuci.

 

Ja licno bih jako voleo da sa 2-3 coveka odavde pocetkom sledece nedelje na jedan dan skoknem dole i obidjemo sve ovo, pa neka ti ljudi iznesu ovde svoje misljenje o svemu. Ja cu onda organizovati ostalo.

 

Brzo, misljenja! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Nema prase, ima rostilj, bilo bi mi jako drago da ti podjes :) a i Dexter, cisto da imaju u vidu velicinu potrebnog praseta, samo za nas :)

 

Jos nesto bitno: tog vikenda za koji se trenutno dogovaramo je moto skup u Adi, najbolji moto skup u Srbiji.

Ipak je Pablo bio u pravu kad je na FG prelozio da ovo bude oko 1. avgusta. Ne treba zuriti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Meni lokacija Resava odgovara mozda malko vise nego Cer, takodje mi vise odgovara 21, 22, 23... Ako se poklope te dve stvari, dolazim 99%. A ako negde pozajmim sator dolazim oba dana!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: ŠABAC
  • Motocikl: CBR 1000 F krmačica

Nema prase, ima rostilj, bilo bi mi jako drago da ti podjes :) a i Dexter, cisto da imaju u vidu velicinu potrebnog praseta, samo za nas :)

 

Jos nesto bitno: tog vikenda za koji se trenutno dogovaramo je moto skup u Adi, najbolji moto skup u Srbiji.

Ipak je Pablo bio u pravu kad je na FG prelozio da ovo bude oko 1. avgusta. Ne treba zuriti.

 

hehhe nema tog praseta koje moze namiriti nas trojicu :)

samo reci kad je inspekcija i idemo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 238 postova
  • Lokacija: Paracin

Meni lokacija Resava odgovara mozda malko vise nego Cer, takodje mi vise odgovara 21, 22, 23... Ako se poklope te dve stvari, dolazim 99%. A ako negde pozajmim sator dolazim oba dana!

 

 

i meni odgovara resava ;D

a za sator ne brini imam 1 visak tako da ako ti trebatu sam ;D ;D

samo da ne spavas opet pored motora kao danas u petrovcu na mlavi ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6301 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

U subotu, posle dorucka, opet obilazak okoline i svega pomenutog ranije, opet oderemo erove u necemu (nek oni biraju), mozemo  na rucak u restoran Panorama (Lomnica iza Manasije, potrebna najava za pecenje ispod saca, rostilj ima uvek, a ako se slazete ja bih se coveku najavio i za rostilj). Tu bi doslo i do konacnog susreta Dexter - Lomnica_city. Odmorimo se dok prodje vrucina, pakovanje i voznja do Cuprije na splav na Moravi na kafu i sladoled. :) Potom razlaz.

Zasto razlaz u subotu ? Zar nije bolje da se skupimo u subotu, prespavamo i razidjemo se u nedelju, kao na proslom okupljanju. Svima je nedelja slobodna, a retko kome petak. Sto se tice logisticke podrske, ja sam blizu ovih lokacija, tako da ako nesto treba, vikajte :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: BG

Po iskustvu sa fruske gore racunajte na mene, ali nemogu 21,22.7 jer idem na splavarenje a vec sam platio... Si ostali vikendi su na stend by samo za ovo okupljanje!Sto se tice lokacije, resava mi lepse zvuci...

 

14.07 je skup u pancevu, pa nece doci dosta ljudi, 21.07 skup na adi, ljudi kazu da je tamo najbolje... a 29.07. doboj i bela crkva, neznam ni jedan nisam posetio a doboj mi je daleko, a bela crkva me ne privlaci...

Koliko sam primetio, ima ljudi koji nemogu 14, ima ljudi koji nemogu 21, a za 28 se niko nije zalio... osim sto je mozda daleko od danas  :-\

 

Citat: meex  07.07.2007. 23:18

...... ja prijavljujem ekipu "golaca" (NAKED-a) tako da se cuvate!!

A nesto sam ubedjen da cemo imati dobre kandidate u selekciji..

 

Ja se prikljucujem ekipi gologuzih... Na FG nije moglo da se navata dovoljno kandidata za osnivanje ekipe, a posto je eRovima trebala pomoc, pridruzio im se... A i nismo toliko razliciti...  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5352 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

I ja mislim da je rano 14.

 

Neka bude pred kraj jula, Da se vecina ima vremena pripremiti.

Bas smo juce Sparco i ja zborili o tome da ne propustamo taj nadasve veseli zbor.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

U subotu, posle dorucka, opet obilazak okoline i svega pomenutog ranije, opet oderemo erove u necemu (nek oni biraju), mozemo  na rucak u restoran Panorama (Lomnica iza Manasije, potrebna najava za pecenje ispod saca, rostilj ima uvek, a ako se slazete ja bih se coveku najavio i za rostilj). Tu bi doslo i do konacnog susreta Dexter - Lomnica_city. Odmorimo se dok prodje vrucina, pakovanje i voznja do Cuprije na splav na Moravi na kafu i sladoled. :) Potom razlaz.

Zasto razlaz u subotu ? Zar nije bolje da se skupimo u subotu, prespavamo i razidjemo se u nedelju, kao na proslom okupljanju. Svima je nedelja slobodna, a retko kome petak. Sto se tice logisticke podrske, ja sam blizu ovih lokacija, tako da ako nesto treba, vikajte :)

 

Moja greska, nedelja, ispravio sam tamo.

 

Izgleda, znaci vikend oko 1-og, kao sto je dogovoreno na FG.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

i meni odgovara resava ;D

a za sator ne brini imam 1 visak tako da ako ti trebatu sam ;D ;D

samo da ne spavas opet pored motora kao danas u petrovcu na mlavi ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Mislim da si me pomesao sa nekim... to je verovatno bio moj shurak, markoooo, vozi BMWa slicnog kao moj... Ja sam u Petrovcu bio samo juce..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 548 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Malaguti Madison s200

...... ja prijavljujem ekipu "golaca" (NAKED-a) tako da se cuvate!! ;D

A nesto sam ubedjen da cemo imati dobre kandidate u selekciji..;)

 

...ali ja vozim enduro  ;D

 

...Na svu srecu..:P ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg

Hajde prvo da se isteramo na cistac lokaciju. Ako je Resava u pitanju, ja cu se potruditi da organizujem vecinu stvari oko smestaja, hrane i obilaska okolnog terena. Bilo bi dobro znati neki okvirni broj ljudi koji bi dosli, zbog velicine praseta, a dogovorio bih tamo i za rezervno prase, ako broj bude premasen. Ja bih dosao do Beograda, pa da zajedno krenemo na dole autoputem, pa da vas dovedem do lokacije. Tamo bi trebali (po meni) da budemo najkasnije do 1 po podne, tako da Raca krene sa pecenjem i pripremom kacamka. Za to vreme, podignemo satore, ko hoce moze da ostane sa Racom da mezeti sir i rakijicu, (nece se pokajati) a ko hoce moze na neku lepu turicu po okolini (Pecina, Manastiri, Vodopad,Kanjon....) Po povratku rucak & vecera, oderemo erove u nekom sportu i tako dalje. Da napomenem, tamo na lokaciji, nema struje, ima vode.  Vecernje aktivnosti bi se obavljale samo uz svetlost logorske vatre - drva ima na pretek (na ulazu smo najvece sume u Evropi)

 

U nedelju, posle dorucka, opet obilazak okoline i svega pomenutog ranije, opet oderemo erove u necemu (nek oni biraju), mozemo  na rucak u restoran Panorama (Lomnica iza Manasije, potrebna najava za pecenje ispod saca, rostilj ima uvek, a ako se slazete ja bih se coveku najavio i za rostilj). Tu bi doslo i do konacnog susreta Dexter - Lomnica_city. Odmorimo se dok prodje vrucina, pakovanje i voznja do Cuprije na splav na Moravi na kafu i sladoled. :) Potom razlaz.

 

Raci bi trebali da platimo prase, i da ga lepo castimo za rad oko pripreme, kuvanja kacamka, kafe i svega ostalog, samo da tu ne omanemo, molim vas! Na 2 km od lokacije, u centru Strmostena postoje prodavnice, dogovoricemo odredjenu kolicinu hladnog piva i Coca-Cole. Moze se i u Jelovac (takodje nekoliko km) po sir, ko ce da ponese kuci.

 

Ja licno bih jako voleo da sa 2-3 coveka odavde pocetkom sledece nedelje na jedan dan skoknem dole i obidjemo sve ovo, pa neka ti ljudi iznesu ovde svoje misljenje o svemu. Ja cu onda organizovati ostalo.

 

Brzo, misljenja! :)

Dragi gospodine Lalajko predlog za Cer je ubacen na predhodnom okupljanju da bi sad bilo izbacena tvoja ponuda. Koliko znam cutali ste svi dok ja nisam izbacio na forumu predlog za novo okupljanje. OK nije problem radite kako hocete ali malo razmislite o svemu i dali je u redu taj tvoj predlog pre Cera.

Nisam protiv tvog predloga ali verovatno postoji neki redosled.

Nezelim da namecem predlog okupljanja ali nije to to!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Ajmo ljudi predlog za novi skup BJB

Moj predlog planina Cer

Ajmo javljajte se da se ponovo okupljamo!!!!!

 

Izvini Gordane, ali gore pise: "Ajmo ljudi predlog!". I  predlozio si Cer. Ja sam predlozio Resavu. Ne vidim nikakav problem. Pa sam si pozvao na davanje predloga! Da si napisao "Sledece okupljanje na Ceru." ja se nikada ne bih mesao. Zao mi je ako sam nesto poremetio, sto se mene tice ne moramo ici u Resavu, nikakav problem, cak mi je i lakse.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Ajmo ljudi predlog za novi skup BJB

Moj predlog planina Cer Ajmo javljajte se da se ponovo okupljamo!!!!!

Izvini Gordane, ali gore pise: "Ajmo ljudi predlog!". I  predlozio si Cer. Ja sam predlozio Resavu. Ne vidim nikakav problem. Pa sam si pozvao na davanje predloga! Da si napisao "Sledece okupljanje na Ceru." ja se nikada ne bih mesao. Zao mi je ako sam nesto poremetio, sto se mene tice ne moramo ici u Resavu, nikakav problem, cak mi je i lakse.
Što su ti Srbi težak narod... Nije ni dogovorena lokacija, pasulj sa FG još nisam pošteno ni is-enjao a već se dvojca posvadiše oko lokacije sledeće... Pa sam Ceroljub Misirčević, kao najvatreniji samopriznati lokal-patriota, se slaže sa Lalajkovom lokacijom koja još nije ni izglasana, kakav redosled, što komplikujete, ljudi, situaciju koja još nije ni u pelenama... A što se sporta tiče ja branim za RR ekipu, pa to dranje možete da okačite onom pečenom prasetu o rep... >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6301 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Dragi gospodine Lalajko predlog za Cer je ubacen na predhodnom okupljanju da bi sad bilo izbacena tvoja ponuda. Koliko znam cutali ste svi dok ja nisam izbacio na forumu predlog za novo okupljanje. OK nije problem radite kako hocete ali malo razmislite o svemu i dali je u redu taj tvoj predlog pre Cera.

Nisam protiv tvog predloga ali verovatno postoji neki redosled.

Nezelim da namecem predlog okupljanja ali nije to to!!

Hoces da se osetis povredjenim i ako sad ja predlozim Pristinu za sledece okupljanje ? Cemu takav ton, sam si napisao da je Cer PREDLOG, isto kao sto je Resava PREDLOG, a za konacno odrediste cemo se valjda dogovoriti. Sto se mene tice manje je bitna lokacija, bitnije je da se u sto vecem broju skupimo i lepo druzimo, pa makar i na kosutnjaku :) A takav tvoj ton prema coveku koji je samo izneo svoj predlog mi ne lici na pocetak lepog druzenja  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg

Ajmo ljudi predlog za novi skup BJB

Moj predlog planina Cer Ajmo javljajte se da se ponovo okupljamo!!!!!

Izvini Gordane, ali gore pise: "Ajmo ljudi predlog!". I  predlozio si Cer. Ja sam predlozio Resavu. Ne vidim nikakav problem. Pa sam si pozvao na davanje predloga! Da si napisao "Sledece okupljanje na Ceru." ja se nikada ne bih mesao. Zao mi je ako sam nesto poremetio, sto se mene tice ne moramo ici u Resavu, nikakav problem, cak mi je i lakse.
Što su ti Srbi težak narod... Nije ni dogovorena lokacija, pasulj sa FG još nisam pošteno ni is-enjao a već se dvojca posvadiše oko lokacije sledeće... Pa sam Ceroljub Misirčević, kao najvatreniji samopriznati lokal-patriota, se slaže sa Lalajkovom lokacijom koja još nije ni izglasana, kakav redosled, što komplikujete, ljudi, situaciju koja još nije ni u pelenama... A što se sporta tiče ja branim za RR ekipu, pa to dranje možete da okačite onom pečenom prasetu o rep... >:(

Ma jok nema ljutnje, samo se ocekuje od Administratora da odrade svoj posao tj da organizuju iliti naptave neki spisak ili plan okupljanja forumasa posto klasicni skupovi polako prestaju da budu interesantni barem nama malo starijima, porodicnim ljudima.

Nekome se poklapa sa Pancevom nekom sledeci sa Adom itd tako da je i to malo problem.

Eto Lalajko radi oko kuce, ja posle idem na more, neko drugi ima svadbu itd itd. Iza svakog skupa BJB ima sledeci tako da ce svi biti zadovoljni

i sresce se s ostalima.

Ima mali problem koji sam primetio na FG a to je da se ljudi tesko upustaju u upoznavanje sa ostalima te savetujem da u buduce ipak nebude tako i jedna velika stvar nema ni jedne zajednicke slike svih nas koji smo bili na FG. Ja nisam dugo ostao ali to mi je upalo u oci.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg

Dragi gospodine Lalajko predlog za Cer je ubacen na predhodnom okupljanju da bi sad bilo izbacena tvoja ponuda. Koliko znam cutali ste svi dok ja nisam izbacio na forumu predlog za novo okupljanje. OK nije problem radite kako hocete ali malo razmislite o svemu i dali je u redu taj tvoj predlog pre Cera.

Nisam protiv tvog predloga ali verovatno postoji neki redosled.

Nezelim da namecem predlog okupljanja ali nije to to!!

Hoces da se osetis povredjenim i ako sad ja predlozim Pristinu za sledece okupljanje ? Cemu takav ton, sam si napisao da je Cer PREDLOG, isto kao sto je Resava PREDLOG, a za konacno odrediste cemo se valjda dogovoriti. Sto se mene tice manje je bitna lokacija, bitnije je da se u sto vecem broju skupimo i lepo druzimo, pa makar i na kosutnjaku :) A takav tvoj ton prema coveku koji je samo izneo svoj predlog mi ne lici na pocetak lepog druzenja  ;)

Ni u kom slucaju se ne osecam povredjenim nego ono sto sam napisao u predhodnom postu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Ima mali problem koji sam primetio na FG a to je da se ljudi tesko upustaju u upoznavanje sa ostalima te savetujem da u buduce ipak nebude tako i jedna velika stvar nema ni jedne zajednicke slike svih nas koji smo bili na FG. Ja nisam dugo ostao ali to mi je upalo u oci.

Ne vidim problem, kolica s Nebojšom pred sebe i prišao sam redom skoro svakome da se upoznam/pozdravim koga sam mogao dofatit' na onom grbavom terenu a kolica imaju asfaltnu šaru! Ako si imao foto-aparat mogao si sam da ih pozoveš da se grup-slikate i to možeš i samom sebi da zameriš isto koliko i ostalima. A mogao si da kreneš redom da se upoznaš sa svakim ako te je to zanimalo kao što je mene. Znači svi smo mi punoletni, sposobni itd itd... Sve je ovo dobrovoljno i niko nije nikome dužan da nešto..... sem Pabla da peče roštilj ;D Nemojte da očekujete da neko povede kolo ili zasvira u trubu, možete i vi sami ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

Moze i Cer i Resava , nebitno kojim redosledom ... ;)

 

samo bih skrenuo paznju da su ova dva termina koja su u opticaju malko prebukirana :

14/15  - skup u PA + The Rollingstones + EXIT

21/22  - cak tri moto skupa ( Ada + Divcibare + Pirot )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja