Jump to content

Moto Zajednica

novi skup BJB

Recommended Posts

  • Super heavyweight, 641 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: BMW F700 GS

Aj prichajte datum okupljanja , pa da selektujem ekipu.

Okupljane mozze da bude i kod manastira Ravanica, pa onda u red 2 i 2 za ruchice do Resave.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Uh... što baš 04-05... aj' nedelju dana ranije :)

 

Baš tako

 

Jebiga ni meni ne odgovara bas taj vikend jer sam planirao odmor od 4. avg. Ovako cu pomeriti odmor za jedan dan i doci na okupljanje... Vikend ranije je skup u Beloj Crkvi za koji kazu ljudi da je lepo otici bla bla...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

Neka drugi odluce o tome da li je daleko ili ne, ali sto se endura tice, ne brinite! Gde god sam isao sa nekim erom samo sam slusao kuknjavu, mnogo je krivina, mnogo je uzbrdo, mnogo je nizbrdo, pravim sklekove, nikad vise... jel tako Vladamire? :) (hint: Ivanjica-Guca-Cacak)

 

Sad ozbiljno. Da je blizu - nije. Ali ipak nekako gravitira centru Srbije, pa je svima iz unutrasnjosti blize. Mada, ipak treba priznati da je vecina BJB zajednice iz Beograda. Pa evo, izjasnite se, u opticaju je jos uvek i Cer. Ima li ko tacnu informaciju koliko je do Cerskog mesta okupljanja? U svakom slucaju, treba imati priblizno tacnu informaciju o tome koliko ljudi dolazi bez obzira na lokaciju, zbog pripreme odgovarajuce kolicine hrane i pica (mrzi me da koristim YU slova, razumemo se).

 

Jos da dodam, sem ovih inicijalnih 190+190km, treba dodati i pristojnu kilometrazu za obilazak okoline. Lisine i Resavska pecina su na par km, ali Manasija i Ravanica, zatim Lomnica, Grza i jos neke druge stvari su na 20-tak km okolo. Do duse, postoje precice, ali ne za masine koje imaju R u nazivu :)

 

Dakle, javljajte se ko je zainteresovan. Vikend je tamo 5-6 avgust. Jeli tako Pablo?

 

Cacak preko Jelice za Ivanjicu samo KARTINGOM i nikako drugacije, ni enduro ni supermoto ni auto ni autobusom da me voze ne idem ziv! Elem Vladamir se kondiciono priprema tako sto vozi bicikl 20km svakog dana (ujedno sad vidi kako je voziti enduro razgledati okolinu i baviti se meditacijom u isto vreme  :-\ ) Mi sto vozimo eRove smo vise za neke assvaltno-urbane sportove (karting, paintball, padobranstvo, masne fote, twister itd  8) ) A Resava je na dva tri gasa od mene  8) , ne nije tolko blizu nego je [glow=red,2,300]R[/glow] tako brz  :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

Jebiga ni meni ne odgovara bas taj vikend jer sam planirao odmor od 4. avg. Ovako cu pomeriti odmor za jedan dan i doci na okupljanje... Vikend ranije je skup u Beloj Crkvi za koji kazu ljudi da je lepo otici bla bla...

 

Meni poleće avion 04. avg... :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • jedan od DDMZ, 807 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R, gsx R
  • Zainteresovan, 666 postova
  • Lokacija: CG

Pa već sam jedno 3 ili 4 puta predložio da se malo primaknete nama, ali ti na Cer, pa na Cer...

Pošto nas je malo, ne možemo mi predložiti gdje i kada i kako, jer ni ne znamo toliko dobro Srbiju kao vi. Moj jedini prijedlog je da, ako želite da i mi dođemo iz ovih krajeva, to bude negdje bliže granici...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

Znači, ništa bliže Crnoj Gori...

 

A sta mislite o Mitrovom Polju ? To je podno Kopaonika , u okolini Brusa . Mislim da nije puno daleko za drugare iz CG , a jako je lepa lokacija . Bio sam tamo pre 15-ak dana ali na brzaka , pa predlazem da se za detaljniju inspekciju lokacije prijavi jedna ekipica ... Lalajko jesi li raspolozen ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg

Pa već sam jedno 3 ili 4 puta predložio da se malo primaknete nama, ali ti na Cer, pa na Cer...

Pošto nas je malo, ne možemo mi predložiti gdje i kada i kako, jer ni ne znamo toliko dobro Srbiju kao vi. Moj jedini prijedlog je da, ako želite da i mi dođemo iz ovih krajeva, to bude negdje bliže granici...

Znas kako, svi mi bi dosli u Montenegro vrlo rado ali ipak nam je vecini nas to daleko i naravno da nam je krivo zbog toga.

Sutomore i skup je blizu te ce mnogi otici tamo u septembru i imacete sanse da se sretnete.

Pozdrav MONTENEGRINIMA

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

Ma Cer uopste nije sporan , vec smo ranije rekli da je Cer sledeci , samo treba odrediti datum ... recimo 25/26 avgust  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 666 postova
  • Lokacija: CG

Pa već sam jedno 3 ili 4 puta predložio da se malo primaknete nama, ali ti na Cer, pa na Cer...

Pošto nas je malo, ne možemo mi predložiti gdje i kada i kako, jer ni ne znamo toliko dobro Srbiju kao vi. Moj jedini prijedlog je da, ako želite da i mi dođemo iz ovih krajeva, to bude negdje bliže granici...

Znas kako, svi mi bi dosli u Montenegro vrlo rado ali ipak nam je vecini nas to daleko i naravno da nam je krivo zbog toga.

Sutomore i skup je blizu te ce mnogi otici tamo u septembru i imacete sanse da se sretnete.

Pozdrav MONTENEGRINIMA

 

Ne pričam o dolasku u Crnu Goru, već o skupu negdje u Srbiji, ali da nije toliko daleko kao što je Fruška gora ili Resava.  Šta je sa Tarom, recimo. Zar to nije Nacionalni park i zar nije priroda fenomenalna, a svima je podjednako daleko. E sad, možda je problem u ovome "daleko". Meni je ljepše da pređem par stotina kilometara, nego da taj skup bude u Baru. Što se tiče motorijade u Sutomoru, mislim da se nećemo gledati. Biću stotinjak metara dalje, pa welcome...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 369 postova
  • Lokacija: Cacak

Mislim da je gasho u pravu za izbor lokacije,ne mislim konkretno ova ali...Glupo bi bilo da se pominje moto skup u Sutomoru kao bilo kakva opcija za par ljudi koji ce biti tamo.Cilj je da to nikome nije daleko,a ne nekome 50km,a nekome 500km pa ko voli nek izvoli.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 274 postova
  • Lokacija: bijeljina i prasnjavi drumovi

Mislim da je gasho u pravu za izbor lokacije,ne mislim konkretno ova ali...Glupo bi bilo da se pominje moto skup u Sutomoru kao bilo kakva opcija za par ljudi koji ce biti tamo.Cilj je da to nikome nije daleko,a ne nekome 50km,a nekome 500km pa ko voli nek izvoli.

neka bude meni bar tih 500 kilometara

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 274 postova
  • Lokacija: bijeljina i prasnjavi drumovi

taru nebismo smjeli propustiti,vjerujem da ce doci na red,posto koliko ja znam gordan vec najavijo za cer sledeci skup

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12095 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Moramo kao prvo da vidimo sta se nudi na Ceru, fotografije lokacije za kamp, spisak stvari u okolini koje treba videti i ostalo bitno za okupljanje. Onda da uporedimo sa ostalim predlozima ukoliko ih bude. Inace, Tara je sjajna lokacija, ima mesta i za kupanje i za pesacenje, lep fudbalski teren za konacni obracun, sjajne livade za satore, mnogo sume...

 

Ali, kazem, idemo redom. Ceradzije, na potezu ste!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja