Jump to content

Moto Zajednica

novi skup BJB

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Kao sto vec neko rece i ja sam najpre za vikend 28-29 jul ili jos bolje tamo vikend 4-5 avgust.

 

Taman razdaljina mesec dana od prethodnog okupljanja a izmedju ima tri dobra skupa, u Pancevu, Valjevu (Divcibare) i Beloj Crkvi koje ne bi trebalo propustiti ali problem je sto ne bi trebalo propustiti ni ovo okupljanje posto je na prethodna 3 bilo super, pogotovo na ovom poslednjem.

 

Kako god resite ja sam ZA, ali razmislite o onome o cemu smo pricali na FG. Ako izbegnemo datum kada je i dobro posecen skup bice nas mnogo vise  ;D.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Pozdrav,jao da! Mozda da stampamo majice BJB sa imenom/nickom svakog od nas pa da se prepoznajemo?

To, to, majice, majice! :) :) :)

OCUUUUUU I JA MAJCUUUUUUUUU   >:( >:( ;D
Ko opet pomene majice ili bilo kako OFF-uje u ovoj temi ili mi opet razvali kapiju imaće posla samnom.

 

..ti se samo kurcish sto si najveci  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha Xt 600

Ma Nebojša mu ne da mira, a njemu ništa ne sme da kaže...  ;D Sad znam ko će da nas brani. ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 451 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Magare (F800ST)

Dogovor kucu gradi, kazu nasi stari. Znaci postavlja se dva logicka pitanja:

 

1. Gde?

2. Kada?

 

Sve ostalo se da lagano dogovoriti. Mali kamentar: Posto sam shvatio iz postova da ljudi ne cene toliko skup u Beloj Crkvi, a igrom slucaja imam tamo rodbinu, skup kao skup, ali kupanje, mmm. Za sve koji znaju da BC ima gomilu jezera (po mojoj poslednjoj informaciji bilo ih je 15, a sada se kopa jos jedno) od kojih su najmanje 5 dobrih za kupanje, tamo postoji i jedna reka koja se zove Nera. E, ja sam se tamo kupao pre 15 godina poslednji put i ovog vikenda ponovo. Malo su iskopali Neru, tako da postoje delovi gde je voda do brade (inace je divota za pijanice jer niko, ama bas niko ne moz da se udavi vodom do kolena), i mozete plivati satima a da nigde ne otplivate jer je struja tako jaka da je plivanje u mestu. Mislim da to ne bi trebalo zaobici, a burazer od tetke mi je nagovestio jos lepse mesto koje bi trebalo probati na Neri, nekih 5km od Bele Crkve u selu Vracev Gaj.

 

Toliko za BC skup, predlazem da se glasa o sledecem BJB okupljanju sa navedena dva pitanja.

 

Pozz

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12095 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

ERovi, vezbate li? Vreme ide...

 

Za par dana komisija odlazi na lokaciju Resava. Izvestaj ce biti ovde postavljen.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 264 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo

Danas sam imao,kondicioni trening(plivanje po Adi Ciganliji).Svakodnevno trcanje.Kao Rocky.Deca trce pored mene,bodre me."Bato,Bato,...."tanaataaaa,tanataaa,... :D :D :D Endurci,drz`te se ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Danas sam imao,kondicioni trening(plivanje po Adi Ciganliji).Svakodnevno trcanje.Kao Rocky.Deca trce pored mene,bodre me."Bato,Bato,...."tanaataaaa,tanataaa,... :D :D :D Endurci,drz`te se ;D bez sekire ni na fudbal ne idem!

Ha! Ja igram s Batine strane ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 264 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo

Danas sam imao,kondicioni trening(plivanje po Adi Ciganliji).Svakodnevno trcanje.Kao Rocky.Deca trce pored mene,bodre me."Bato,Bato,...."tanaataaaa,tanataaa,... :D :D :D Endurci,drz`te se ;D bez sekire ni na fudbal ne idem!

Ha! Ja igram s Batine strane ;D ;D

Sad` stvarno nemaju sanse.Jer ste svesni, da ce mo vas upropastiti :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 585 postova
  • Lokacija: Beograd

Ma pederi znaju da necu moci da budem tu tada pa zakazali teknu bas u to doba posto su videli prosli put kolko sam opasan hahahaha prosto Pele zvucni slicno ko Peca a to nije slucajnost:) Go RR GOOOOOOOOOOOO(nije ono Yamaha GOOOO!!!)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha Xt 600

Polako, polako, sta se lozite, pregrejace vam se plastike, pa cete da ostanete bez daha ko prosli put...  ;D Sacuvajte nesto i za utakmicu, samo pravite buku po forumu, a enduro brzi i spretniji na terenu... a i van njega. ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12095 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Ma pederi znaju da necu moci da budem tu tada pa zakazali teknu bas u to doba posto su videli prosli put kolko sam opasan hahahaha prosto Pele zvucni slicno ko Peca a to nije slucajnost:) Go RR GOOOOOOOOOOOO(nije ono Yamaha GOOOO!!!)

 

Dobicete vise puta GOOOO!  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Nego, ljudovi, kazite mi vase misljenje o ovoj cinjenici:

Bg - Cuprija - Strmosten (gde cemo se okupljati, jel tako Lalajko?) ~ 190km. Da li je to suvise daleko nekome? 

 

Mislim, za nas R-ove to je tek koliko da zagrejemo masine.... vise se brinem za endurashe :D Jer treba posle da igraju i fuzbal, a bice umorni od tolikoga puta  ::)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12095 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Neka drugi odluce o tome da li je daleko ili ne, ali sto se endura tice, ne brinite! Gde god sam isao sa nekim erom samo sam slusao kuknjavu, mnogo je krivina, mnogo je uzbrdo, mnogo je nizbrdo, pravim sklekove, nikad vise... jel tako Vladamire? :) (hint: Ivanjica-Guca-Cacak)

 

Sad ozbiljno. Da je blizu - nije. Ali ipak nekako gravitira centru Srbije, pa je svima iz unutrasnjosti blize. Mada, ipak treba priznati da je vecina BJB zajednice iz Beograda. Pa evo, izjasnite se, u opticaju je jos uvek i Cer. Ima li ko tacnu informaciju koliko je do Cerskog mesta okupljanja? U svakom slucaju, treba imati priblizno tacnu informaciju o tome koliko ljudi dolazi bez obzira na lokaciju, zbog pripreme odgovarajuce kolicine hrane i pica (mrzi me da koristim YU slova, razumemo se).

 

Jos da dodam, sem ovih inicijalnih 190+190km, treba dodati i pristojnu kilometrazu za obilazak okoline. Lisine i Resavska pecina su na par km, ali Manasija i Ravanica, zatim Lomnica, Grza i jos neke druge stvari su na 20-tak km okolo. Do duse, postoje precice, ali ne za masine koje imaju R u nazivu :)

 

Dakle, javljajte se ko je zainteresovan. Vikend je tamo 5-6 avgust. Jeli tako Pablo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12095 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Ima nas zainteresovanih s juga Srbije,mi smo "golaci", tuchemo i eR-ove i enduRove. ;D

 

U kakavoj opremi igrate?  ??? :o :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha Xt 600

Pa bio si mali lalajko, znas da je uvek jedna ekipa igrala- bez majica. ;D Ma sigurno se secas, to su oni sto su mnogo cesto vadili loptu iz mreze, komsijskog dvorista...  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Super heavyweight, 641 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: BMW F700 GS

Ima nas zainteresovanih s juga Srbije,mi smo "golaci", tuchemo i eR-ove i enduRove. ;D

 

U kakavoj opremi igrate?  ??? :o :o

 

U crveno-beloj sa Zvezdom na srcu. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 155 postova
  • Lokacija: Beograd-Lazarevac
  • Motocikl: BMW R 1200GS

Kolko mi se cini neko ce da bude nataknut na kolac ako lokacija ne bude ok. Lalajko sutra dolazim kod tebe popodne na kafvu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg

Neka drugi odluce o tome da li je daleko ili ne, ali sto se endura tice, ne brinite! Gde god sam isao sa nekim erom samo sam slusao kuknjavu, mnogo je krivina, mnogo je uzbrdo, mnogo je nizbrdo, pravim sklekove, nikad vise... jel tako Vladamire? :) (hint: Ivanjica-Guca-Cacak)

 

Sad ozbiljno. Da je blizu - nije. Ali ipak nekako gravitira centru Srbije, pa je svima iz unutrasnjosti blize. Mada, ipak treba priznati da je vecina BJB zajednice iz Beograda. Pa evo, izjasnite se, u opticaju je jos uvek i Cer. Ima li ko tacnu informaciju koliko je do Cerskog mesta okupljanja? U svakom slucaju, treba imati priblizno tacnu informaciju o tome koliko ljudi dolazi bez obzira na lokaciju, zbog pripreme odgovarajuce kolicine hrane i pica (mrzi me da koristim YU slova, razumemo se).

 

Jos da dodam, sem ovih inicijalnih 190+190km, treba dodati i pristojnu kilometrazu za obilazak okoline. Lisine i Resavska pecina su na par km, ali Manasija i Ravanica, zatim Lomnica, Grza i jos neke druge stvari su na 20-tak km okolo. Do duse, postoje precice, ali ne za masine koje imaju R u nazivu :)

 

Dakle, javljajte se ko je zainteresovan. Vikend je tamo 5-6 avgust. Jeli tako Pablo?

OK, red je da se ispoistuju ljudi sa juga i okoline pa neka se ljudi jave normalno da bi se znalo sve oko pripreme a sto se tice Cera on je na tridesetak kilometara od Sapca ili oko 110 od BGD ili 100 od NS.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12095 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Kolko mi se cini neko ce da bude nataknut na kolac ako lokacija ne bude ok. Lalajko sutra dolazim kod tebe popodne na kafvu.

 

Sutra sam bas na lokaciji, sa clanovima komisije, radimo probno rostiljanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja