Jump to content

Moto Zajednica

10.05. Autobuska stanica, Karađorđeva, Beograd...

Recommended Posts

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

Danas oko pola sedam popodne, gužva kod autobuske (tačno gde je parking ispred perona autobuske), kad ima šta i da se vidi. Momak leži na asfaltu, svestan i komunicira sa ljudima oko sebe. Pocepane farmerke na kolenu, koleno krvavo, ne može da stane na nogu... Taksi stoji između šina, u smeru ka železničkoj, vidi se da je udarac bio u predelu prednjeg levog točka, ispustila guma, motor (nisam ni gledao koji je) leži na trotoaru okrenut u smeru ka Brankovom mostu. Već došli panduri i hitna pomoć ali su čekali još jedna kola, ne znam iz kog razloga. Ja stanem, priđem da pitam momka kako je i da li mu treba neka pomoć. Kaže da je OK, tu i neki njegov drug, on će da se pobrine za motor. Situacija poznata, taksista preko pune radio polukružno, bez žmigavca, sa mušterijom u kolima... Ljudi, vodite računa! I za njih i za nas.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 90 postova
  • Lokacija: Valjevo-Beograd
  • Motocikl: Suzuki dr 600 Djebel

I ja sam tu prosao u isto vreme... Cuo sam da je bila devojka sa njim na motoru.. Zna li neko kako je ona prosla, posto je nisam video, pretpostavljam da je odvezena prvim kolima hitne, ili je nije ni bilo.. Ako neko zna neke inf, neka javi, jer me brine sto momak nije mogao na nogu, nego je lezao na asfaltu... U sv slucaju gadan prizor, valja se setiti toga kad dodju bube da se zavrne gas...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Gts Super 300

Dokle bre?

I juce i danas narod poblesavio nacisto.

Ne seda mi se na motor uopste.

 

Kunem Vam se svima,odvajam za budzet da kupim Ladu od 500 eur do nove godine,da joj pojacham branike i da ucim narod kako se vozi.

Ne vredi drugacije.

I kad ga krknesh i otvoris ko konzervu,pogotovu ove sto skrecu bez migavca i misle da su sami u saobracaju,samo izadjes i kazes:"Izvini brate,pa sto ne gledas?"

Nista nasilno,samo kad pogresi da se dobro pocese po glavi i dzepu.

Ali stvarno ne moze drugacije.

Cim ubedim komsu da mi je proda,kacim slike prve srpske ucetiljce voznje.

 

Momku i devojci zelim brz oporavak.

  • Podržavam 17

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSXR-750 k8 & Cpi popcorn 50

danas preminu decko 94 godiste iz mog kraja, pao 2. maja sa skutera, neki bilmez ga opalio otpozadi, bio do danas u komi.... strasno ljudi, strasno, pazite se! :/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

to je burazer od mog pizza majstora.Snajka je preletela dobrih 10 metara,u bolnici je,slomila je koleno,momak je ok,ogruvan,bole ga kolena takodje.gsxr je makina...isekao ih taksista bez upozorenja...klasika...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 155 postova
  • Lokacija: Beograd-Lazarevac
  • Motocikl: BMW R 1200GS

to je burazer od mog pizza majstora.Snajka je preletela dobrih 10 metara,u bolnici je,slomila je koleno,momak je ok,ogruvan,bole ga kolena takodje.gsxr je makina...isekao ih taksista bez upozorenja...klasika...

Pojas od tog momka sto je pao je kod mene, ostao je u sanitetu Hitne pomoci, moja zena je doktor u Hitnoj i ona je radila tu saobracajku, ako neko zna momka neka mi se nekako javi da mu dam pojas...

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 398 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM SMR 690

to je burazer od mog pizza majstora.Snajka je preletela dobrih 10 metara,u bolnici je,slomila je koleno,momak je ok,ogruvan,bole ga kolena takodje.gsxr je makina...isekao ih taksista bez upozorenja...klasika...

Pojas od tog momka sto je pao je kod mene, ostao je u sanitetu Hitne pomoci, moja zena je doktor u Hitnoj i ona je radila tu saobracajku, ako neko zna momka neka mi se nekako javi da mu dam pojas...

 

saljem ti PM

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 313 postova
  • Lokacija: Bgd-Žarkovo

, Devojka ima povređeno koleno i doktori se dvoume oko operacije, u gipsu je pokretna uz korišćenje štaka. Momak ima samo spoljne povrede bez lomova. Oboje su dosta ugruvani, a kacige završile posao.

Promenio član vidik

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

Zivim u blizini(izmedju Maxia i Honde) i takva ponasanja taksista nije bas nista novo bez obzira na stalno prisustvo policije, sto u okolini stanica, sto na raskrsnilici sa Brankovim mostom. Policija u okolini se ne osvrce na njih bez obzira na sine i duplu punu, iako redovno zaustavljaju ostale ucesnike u saobracaju cak i bez ucinjenih prekrsaja. :neznam:

 

Obratite takodje paznju i na deo Karadjordjeve kod dolaznog perona Autobuske stanice. Na tom mestu najcesce seku ulicu(iz oba smera), a nije bas pregledno zbog tranvajske stanice.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 313 postova
  • Lokacija: Bgd-Žarkovo

Danas se video i razgovarao sa devojkom koja je povređena u nezgodi. Još uvek je na fizikalnoj terapiji, ne koristi više pomagala-šteke, jedva primetan je poremećaj pri hodu, nije rađena operacija. Momak nije imao težih povreda i ok je. Za motor nisam pitao. Sudski proces je još u toku.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja