Jump to content

Moto Zajednica

"Put kojim se redje ide"

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

AUuuuuuuuuuuuuu!!! LEBA MU REZANOG!!!! Kakav provod!!! :moto3:

Ja mislim da bi ste me ostavili na po' puta. CRK'O bih, garant :D Alal vam qrac za ovu avanturu!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Prekidach, 1093 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin CRF1000L & Suzuki DR 650 SE

 

da li je moguce da nikome nije palo na pamet da digne jebeni motor na tochkove nakon shto je bio vezan za vile?! :)

 

 

osim toga, sve strava, zhao mi je shto nisam bio, a mozhda i nije :) ko da popravi sve ovo na debelim kravama :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

da li je moguce da nikome nije palo na pamet da digne jebeni motor na tochkove nakon shto je bio vezan za vile?! :)

 

na slikama i videu se ne vidi realno koliki je nagib i koliko je duboka survina... veruj mi, zaista je neprijatno... pitaj Kepu koji je video na slikama a kada je došao na licino mesto samo je odmahivao glavom ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Prekidach, 1093 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin CRF1000L & Suzuki DR 650 SE

da li je moguce da nikome nije palo na pamet da digne jebeni motor na tochkove nakon shto je bio vezan za vile?! :)

 

na slikama i videu se ne vidi realno koliki je nagib i koliko je duboka survina... veruj mi, zaista je neprijatno... pitaj Kepu koji je video na slikama a kada je došao na licino mesto samo je odmahivao glavom ...

 

pazi, zaorala je tenera opasno, chak je i meni zhao :) poturio bih se ispod, samo da ne guli ovoliko :) ali neka, ovo je bolji scenario od pada u potok :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Detoksifikovan, 214 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: TDM 900 - 2002.

Zvuci jednostavno ali sta cemo ako pukne konopce dok je motor na tockovima...preeeeveliki rizik i sto rece Popsy tu je nagib bio jako blizu 90 stepeni a provalija duboka 30-40m...znam da je tenera jaka, ali ni ona to ne bi prezivela...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6299 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

kako vas je navukao Ivan - sa kravama na tanak led :D Snimci su FENOMENALNI, svaka cast svima ponaosob i pored tolike muke niste klonuli duhom, sto je vrlo bitna stvar. Kad je zezanje svi su OK, ali na muci se vidi ko je kakav, vi ste ovoga puta prosli sve ispite :)

 

Dve mi stvari nisu jasne: kako je Vlajko uleteo u onu provaliju i drugo, jeste li provalili na sta ste svi izbusili gume ? Da nije bila oborena neka bodljikava zica koju ste pregazili ? I trece, sta je sa Vlajkovim motorom, jel sve ok sem slomljenog vizira ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Ja mislim da je ovo njima bio program za mrshavljenje, vise su gurali i pajserali nego sto su se vozili :moto3:

Al opet bi voleo da sam bio tu :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Dve mi stvari nisu jasne: kako je Vlajko uleteo u onu provaliju

bacio pogled na dole kad je prolazio, i povukla ga inercija :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Strma kozija stazica je bila do vrha, gde sam ga isterao drugom.. e onda me je bacilo nesto levo, pa desno, pa u sledecem trenutku ga drzim za rucku kormana da ne padne u provaliju, skace Popsy vata ga za rep.. i od tad je bilo povuci potegni..pa vuci i tegli i tako do mraka..

 

Bez dziponje ga nikad ne bi izvadili, osim sa mozda volovima :moto3:

 

Bozovic, hard Kosjeric samuraj :care: tompus medj zubima i velika muda medj nogama..

 

 

Od ostecenja slomljen vizir, leptir masna od poluge menjaca, ali to se ispravlja i na kraju slomismo malo plastiku.. glupo je da izadje odatle neogreban..

 

Laboratorija kres barovi odigrali ralo, sacuvali motor od vecih ostecenja.. da je panuo dole, mogao bi samo u staro gvozdje, ali ni to se ne bi isplatilo..

 

 

Nasa ekipa slozna kao jedan, fali nam malo kondicije, ali zato zajebancija i u najtezim trenutcima..

Sa ovakvim ljudinama na kraj sveta uvek :D

 

Kepo kao pravi vojskovodja organizovao, komandovao, a bogami i potezao udarnicki..

 

I posle svega, voznja po mraku. ladnoci i kisi do Bg..

A danas Sunce..

 

Hvala jos jednom svim ucesnicima u akciji "Spasavanja redova Tenerana" :care: :care: :care:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd-Čačak
  • Motocikl: XRV 750, TZR 125

Neka ste Vi ok, sve se ostalo da srediti. Znači ovaj put otpada kao solucija, kada je sledeća izvidnica?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Detoksifikovan, 214 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: TDM 900 - 2002.

Neka ste Vi ok, sve se ostalo da srediti. Znači ovaj put otpada kao solucija, kada je sledeća izvidnica?

 

Ovaj put je perverzija, samo da se malo prosusi....ili da stavimo malo ozbiljnije gume na motore i smrsamo po 20kg svi... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

Znači ovaj put otpada kao solucija

 

Kako mislish otpada? Ovo je markirano kao "crna staza" za najokorelije 0takoje.gif

 

E sad sto su morali da ga markiraju neki tamo sa "golfovima dvojkama" starim 20 godina od 230 kila jebi ga ..

Nas su ucili da cutimo i vozimo 1zvizduk.gif:D1nanana.gif

 

 

 

P.S. a, da, dogovorili smo se da kolektivno skupimo kintu i kupimo Marku Djurovicu josh jedan cilindar ..

 

Konacno je ukapirao 0takoje.gif1moto3.gif1aha.gif1jezik.gif1jezik.gif1jezik.gif

 

 

cackanje.gif:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Prekidach, 1093 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin CRF1000L & Suzuki DR 650 SE

Nasa ekipa slozna kao jedan, fali nam malo kondicije, ali zato zajebancija i u najtezim trenutcima..

Sa ovakvim ljudinama na kraj sveta uvek :D

 

 

+1 :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Neka ste Vi ok, sve se ostalo da srediti. Znači ovaj put otpada kao solucija, kada je sledeća izvidnica?

 

Ovaj put je perverzija, samo da se malo prosusi....ili da stavimo malo ozbiljnije gume na motore i smrsamo po 20kg svi... :)

ajde sto morate vi po 20 to i nije tako obavezno ali vam motori moraju bar po 100kg da smrsaju.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja