Jump to content

Moto Zajednica

"Put kojim se redje ide"

Recommended Posts

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

Jageru ne preteruj :)

 

Realno, da se nije desio peh sa gumama i Vlajkovim motorom, sve bi lepo izvozali do kraja, sa sve "Drazinom pecinom" i potokom koji je Kepo izrutirao 0takoje.gif i svi bi bili srecni i zadovoljni, malo vise nego sto i ovako jesmo ..

 

Nije IvanX nista kriv, decko je lepo pitao jel ocemo, a takodje je apsolutno svako mogao ponaosob da kaze ja necu ovuda, da se okrene i vrati .. Sto rece Vlajko, niko nikoga nije tukao po usima da ide tuda ako nece itd .. I svakako ne mislim da je ovo nesto preterano i da je ne znam koliko zajebano bilo ..

 

Da je bilo blato, bilo je .. Da je moralo da se pazi na deonici od 100 metara sa provalijom, moralo je, da moze da se izveze, moze ..

Da je opasno po zivot, jeste, toliko se navuces i lepo ti je da bi sutra opet :D0takoje.gif

 

Da motori nisu za to i da su preteski, ne znam, verovatno, ali meni licno laksi ne treba i svakako cu opet prvom sledecom prilikom da se vozim sa Ivanom i Mladerom ako pozovu i da visim sa litice, prelazim potoke, krpim gume, vozim po blatu, guram, znojim se, smejem se, nerviram se, kisnem 10 sati i sve sto je sastavni deo onoga zbog cega, izmedju ostalog takav motor i vozim 1zdravo.gif

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drrmrr, 751 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: projekat rinfuz ;)

Poceli ste da pravite zajebanccije kao Romaniacs....za ovo treba teretana kao predigra..

Anyway bash dobro izgleda...svaka cast ruti..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova
  • Lokacija: ???
  • Motocikl: KTM 2013 ohne zylinder

Jageru ne preteruj :)

 

Realno, da se nije desio peh sa gumama i Vlajkovim motorom, sve bi lepo izvozali do kraja, sa sve "Drazinom pecinom" i potokom koji je Kepo izrutirao 0takoje.gif i svi bi bili srecni i zadovoljni, malo vise nego sto i ovako jesmo ..

 

Nije IvanX nista kriv, decko je lepo pitao jel ocemo, a takodje je apsolutno svako mogao ponaosob da kaze ja necu ovuda, da se okrene i vrati .. Sto rece Vlajko, niko nikoga nije tukao po usima da ide tuda ako nece itd .. I svakako ne mislim da je ovo nesto preterano i da je ne znam koliko zajebano bilo ..

 

Da je bilo blato, bilo je .. Da je moralo da se pazi na deonici od 100 metara sa provalijom, moralo je, da moze da se izveze, moze ..

Da je opasno po zivot, jeste, toliko se navuces i lepo ti je da bi sutra opet :D0takoje.gif

 

Da motori nisu za to i da su preteski, ne znam, verovatno, ali meni licno laksi ne treba i svakako cu opet prvom sledecom prilikom da se vozim sa Ivanom i Mladerom ako pozovu i da visim sa litice, prelazim potoke, krpim gume, vozim po blatu, guram, znojim se, smejem se, nerviram se, kisnem 10 sati i sve sto je sastavni deo onoga zbog cega, izmedju ostalog takav motor i vozim 1zdravo.gif

 

Potpuno se slažem, nego - kada ćemo ponovo ? šta je sledeće ? :ooo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1085 postova
  • Lokacija: Јужни Београд
  • Motocikl: Beta Xtrainer

Jageru ne preteruj :)

 

Realno, da se nije desio peh sa gumama i Vlajkovim motorom, sve bi lepo izvozali do kraja, sa sve "Drazinom pecinom" i potokom koji je Kepo izrutirao 0takoje.gif i svi bi bili srecni i zadovoljni, malo vise nego sto i ovako jesmo ..

 

Nije IvanX nista kriv, decko je lepo pitao jel ocemo, a takodje je apsolutno svako mogao ponaosob da kaze ja necu ovuda, da se okrene i vrati .. Sto rece Vlajko, niko nikoga nije tukao po usima da ide tuda ako nece itd .. I svakako ne mislim da je ovo nesto preterano i da je ne znam koliko zajebano bilo ..

 

Da je bilo blato, bilo je .. Da je moralo da se pazi na deonici od 100 metara sa provalijom, moralo je, da moze da se izveze, moze ..

Da je opasno po zivot, jeste, toliko se navuces i lepo ti je da bi sutra opet :D0takoje.gif

 

Da motori nisu za to i da su preteski, ne znam, verovatno, ali meni licno laksi ne treba i svakako cu opet prvom sledecom prilikom da se vozim sa Ivanom i Mladerom ako pozovu i da visim sa litice, prelazim potoke, krpim gume, vozim po blatu, guram, znojim se, smejem se, nerviram se, kisnem 10 sati i sve sto je sastavni deo onoga zbog cega, izmedju ostalog takav motor i vozim 1zdravo.gif

 

А не треба ни пуно горива! 18 километара за 10 сати, а од тога 9 сати гурања! Милина од дисциплине! Само нисте требали да идете из Београда! Утерате лепо моторе у Генекс кулу и удри узбрдо! Ако неко не може или одустаје има лифт, а народ из зграде по потреби може да вам буши гуме! Коме позли ту је клиника "Ристић"...

Или Топчидерском реком од Б.Брда ударите узводно, па на Стражевицу, ако неко хоће може да га отисне у јендек и Бог да вас види! :jee:

Људи, стварно мислим да је ово што сте радили бесмислено и да имате превише година да би себи дозволили да вас хвата мрак у шуми, да мокри по хладноћи трагате за Косјерићем, да ризикујете да вам позли од напора јер сте сви физички неспремни за такве напоре. Марко је, нажалост, осетио то на својој кожи. Чему? :neznam:

Једноставно то није за наш узраст! :jee:

Али увек се водим оном дедином: "Свака будала има своје весеље!"

  • Podržavam 11

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1085 postova
  • Lokacija: Јужни Београд
  • Motocikl: Beta Xtrainer

Имали би потпун угођај! Могли би да праве колибицу од грања, а ујутру да ударе клис и труле кобиле! Иван Икс би им доносио храну, поток могу да пију... Ма иди! :jee:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

А не треба ни пуно горива! 18 километара за 10 сати, а од тога 9 сати гурања! Милина од дисциплине! Само нисте требали да идете из Београда! Утерате лепо моторе у Генекс кулу и удри узбрдо! Ако неко не може или одустаје има лифт, а народ из зграде по потреби може да вам буши гуме! Коме позли ту је клиника "Ристић"...

Или Топчидерском реком од Б.Брда ударите узводно, па на Стражевицу, ако неко хоће може да га отисне у јендек и Бог да вас види! :jee:

Људи, стварно мислим да је ово што сте радили бесмислено и да имате превише година да би себи дозволили да вас хвата мрак у шуми, да мокри по хладноћи трагате за Косјерићем, да ризикујете да вам позли од напора јер сте сви физички неспремни за такве напоре. Марко је, нажалост, осетио то на својој кожи. Чему? :neznam:

Једноставно то није за наш узраст! :jee:

Али увек се водим оном дедином: "Свака будала има своје весеље!"

 

 

:D1nanana.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1073 postova
  • Lokacija: Beograd.........Srbija.......
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure 2014 - Touratech oprema full + F650GS Dakar

Super voznja, vidi se da ste uzivali.........istina, neki su se i malo "pomucili".....ali, ocigledno je da je vredelo........

 

;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 215 postova
  • Lokacija: livno bih
  • Motocikl: xt600

Drugari moji dragi vi NISTE NORMALNIIIII!!!!!!!!!!! :lud: :lud: :lud: :lud:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

 

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

STaraba je ugledala svetlost dana. Napokon su je izvukli iz šume.

Na mestu de je Vlajan omako, u medjuvremenu je upao i neki konj. :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja