Jump to content

Moto Zajednica

Novi sportski kanal!!!

Recommended Posts

  • Drug član, 2979 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Počeo je da radi novi sportski kanal, na kome će program biti posvećen prvenstveno auto i moto sportu. Zove se Sport klub prime, sada su u toku reprize GP takmičenja.

 

http://www.sportklub...ort-klub-prajm-

 

 

 

 

Najzad da mogu da se uvalim u fotelju i gledam GP. Navodno su oni jedini otkupili prava za F1 na ovim prostorima.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Jel shljaka vec ? Da krenem da ga trazim :D

 

Ako budu prenosili live MotoGP bice sjajno...

 

EDIT - Nashla i memorisala :D Repriza MotoGP-a upravo !!! :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1437 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 1290 SDR V3

Nadajmo se da će da bude prenosa MotoGp Live, za sada trka Le Man stoji u prograsmkoj šemi SK3

U oficijelnoj najavi kanala SK Prime MotoGP se nigde spominje a da li puštanje odvozanih trka nešto treba da znači videćemo.

Nadam se da SBB neće to odmah da ubaci u neki paket kao što je uradio sa SK3-SK5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2979 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Kod mene na Total TV radi, 9. kanal, umesto Enter TV. Kako je na običnim kablovskim, ne znam, mada sam pročitao da je u SBB ubačen u osnovnu ponudu i da se već emituje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Beograd

Dobra vest. Naši ljudi ne smeju da budu uskraćeni za F1 (MotoGP je već prenosio običan sportklub, problem je samo što se mešao sa premijer ligom previše).

 

Ipak, što se mene tiče, pre biram malo zezanja sa kompjuterom da bi gledao BBC produkciju F1 i BBC ili British Eurosport produkciju MotoGP, nego udobnost fotelje :).

 

Trenutno gledam FP2 iz Istanbula (posle što sam odgledao FP1) i to najviše zbog ljudi koji realizuju prenos (nema šta na stazi da se vidi posebno). Znam da to sa domaćim komentatorima ne bih nikada mogao da gledam, mada su Aleksandar Babić i ona dvojica što rade Moto GP više nego ok za srpske standarde.

 

Petkom BBC radi F1 prenos sa 4 osobe, a subotom i nedeljom taj broj je 6. Dobro dođe kada su trke dosadne ili kada se zna da su staze dosadne (Monako, Valensija, Mađarska...). u MotoGP ima mnogo manje dosadnih trka, ali opet uleti neka kao Brno prošle godine ili Estoril prošle nedelje, pa su komentatori jedino što vredi u tom trenutku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Beograd

Rado... ali laguje sa kompa obično :). Najviše me ubija kad tako gledam neki fudbal, a na telefonu imam program koji me obaveštava o golovima i koji uvek javi kada padne gol pre nego što ga vidim... ali to nije tema sad :).

 

Da ne budem loše shvaćen, ne mislim da su naši komentatori loši, ali su prosto ograničeni da budu bolji (sedeći u nekoj sobi ispred televizorčića i laptopa). Ljudi koji rade prenose za BBC i britanski Eurosport praktično žive sa F1/MotoGP cirkusom i informacije koji oni poseduju su fantastične.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12924 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Bane R: Ti si još i OK. Ovde nas dosta misli da su domaći komentatori katastrofa.

Ima jedan što pobeli na pomen ekipe sa Sport Kluba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Beograd

A šta znam... i ja sam nekad goreo za F1 i skakao ko jarac kada Peđa Milinković i Čeda "Plavičasti Dim" Brkić odvale neku glupost (u svakoj rečenici). Ili kad Veljko Petrović nestane iz prenosa minut i po računajući na papiru koliko je litara sipano u bolid, a dok to prikazuje grafika na ekranu.

 

Ali danas su mi F1, MotoGP (i ne još mnogo programa) praznik i nedam da me ometaju ukućani, komentatori ili mobilni telefon :). Smetaju reklame i Fox je ubio u pojam prošle sezone (količinu bih preživeo, ali tajming ne), što je i bio moj poslednji pokušaj da gledam domaću televiziju. Nadam se da će na sportklubu situacija biti bolja.

 

Inače, ovo je po ko zna koji put da se kod nas ne proprati početak F1. FOM ne bi ni trebalo da nam dozvoli da se uključujemo kada sezona već traje za kaznu, ali je njihova politika ipak drugačija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

Što se tiče klasične SBB programske šeme, SK Prime je na mestu gde je bio Fishing&Hunting. Bogu hvala da su otkačili fucking hunting.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1893 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

Što se tiče klasične SBB programske šeme, SK Prime je na mestu gde je bio Fishing&Hunting. Bogu hvala da su otkačili fucking hunting.

Sta bre fala Bogu????? Pa ja sam uzivao da gledam pecanje :(

Al ajde neke budu i te neke trke :) :) :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 666 postova

Veljko Petrović je za mene bio Bog dok sam kao klinac gledao Pikea, Mensela i to društvo, a kada sam odrastao shvatio sam da čovek mnogo zna ali da ne zna to da kaže.

Što se ekipe sa SK tiče, ponavljam - ljudi, pravite razliku između Srđana Ercega i Ace Džankića. To su likovi iz dva filma. Da citiram, jedva nađoh ovo:

- Ne verujem da bi Bjađi uradio nešto sa ovim Suzukijem kad bi se menjao sa Kapirosijem... (gledamo Kapireksa na Pramaku)

- Juče je vetar bio 8 km u sekundi...

- (Srđanu) kad već spominješ Kračlova i Veliku Britaniju, da čestitamo svima saint Patrick's Day, koji je, inače, veliki Irski praznik...

Biseri sa fp2 u Kataru, a nijedan nije izrekao Srđan. Aca lupa kao prozor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bez čvaraka, 1212 postova
  • Lokacija: na severu
  • Motocikl: Naked u najavi

jel neko zna ima li na KDS kablovskoj u osnovnoj ponudi?

 

i da li su sk2 i sk3 u osnovnoj ponudi?

 

1. Nema.

2. Nisu.

 

<_<

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: bez

Kod mene u Zrenjaninu ima promo period tokom maja gde su,jedno 10-ak sportskih,i još po koi kanal,smestili u jedan paket(PAKET PLUS),i on je tokom tog perioda gratis.Naravno,kad prođe maj,taj će se paket naplaćivati 500din mesečno.Tako da što sam gledao od formule 1,i GP-a,gledao. >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati cesto, 3445 postova
  • Lokacija: Debrc

Nece se preklopiti Formula 1 je u

Kanadi

FP 1 petak 16 h

FP 2 petak 20 h

FP 3 subota 16 h

kvalifikacije subota 19 h

trka nedeja 19 h

Moto je na Silverstonu znaci 9 h i 14 h

Eventualno +1 h

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja