Jump to content

Moto Zajednica

Ducati ovlasceni uvoznik Novi Sad

Recommended Posts

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: triumph bonneville

sta je tu cudno, ja kad saljem obicno pismo preko DHL iz Belgije za Svajcarsku kosta 65 eura.

 

pa nisam se ni nadao da to toliko kosta, ok je ko zivi preko i ima takvu platu ,ali da dam 75 eura za posiljku koja kosta manje od 50e... kontas???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2480 postova
  • Lokacija: Zemun

ok druze, samo ne bi bilo lose da o tome otvoris svoju temu, jer je velika vecina onoga sto si pisao u ovoj poptuni offtopic.

 

papastalin mi je uvek delovao kao jako korektan, kulturan i stalozen forumas, ovo mu je prvi motor i pratim sve njegove teme.

iz toga bih mogao da zakljucim da ovo nije neosnovana pljuvacina, ali moguce da je na relaciji papastalin > serviser > ovlasceni servis u ns nastala pometnja.

svim ovlastenim dilerima, serviserima zelim da sto pre podignu nivo svog poslovanja u skladu sa renomeom firmi koje zastupaju, znam koje sve probleme imaju, a znam da bi i oni najvise voleli da mogu dostici svetski nivo.

a bajkerima ostaje zlatno pravilo da do tada sami pokusaju da nabave sve sto moze da se nabavi iz inostranstva, ako ne postoji na stanju kod nas. spasice sebe od mnogo nerviranja i izgubljenog vremena

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Tara
  • Motocikl: nemam

njima to ne znaci nista sto ti zivis u Srbiji, ti si u situaciji da ti treba nesto "hitno" e zato to kosta koliko kosta, a da ides sam po njega kostace te jos vise. Oni naplacuju njihovu ekspeditivnost.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: triumph bonneville

ok druze, samo ne bi bilo lose da o tome otvoris svoju temu, jer je velika vecina onoga sto si pisao u ovoj poptuni offtopic.

 

papastalin mi je uvek delovao kao jako korektan, kulturan i stalozen forumas, ovo mu je prvi motor i pratim sve njegove teme.

iz toga bih mogao da zakljucim da ovo nije neosnovana pljuvacina, ali moguce da je na relaciji papastalin > serviser > ovlasceni servis u ns nastala pometnja.

svim ovlastenim dilerima, serviserima zelim da sto pre podignu nivo svog poslovanja u skladu sa renomeom firmi koje zastupaju, znam koje sve probleme imaju, a znam da bi i oni najvise voleli da mogu dostici svetski nivo.

a bajkerima ostaje zlatno pravilo da do tada sami pokusaju da nabave sve sto moze da se nabavi iz inostranstva, ako ne postoji na stanju kod nas. spasice sebe od mnogo nerviranja i izgubljenog vremena

ok. kako god

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1818 postova
  • Lokacija: Beograd

E ovo mi je postao odmor majke mi, citam teme na forumu cepam se od smeha(mada mi dodje i da placem kakvih sve bisera ima)

Najjace mi bejase ono sa kopijom kacige od 300 evra...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

ok druze, samo ne bi bilo lose da o tome otvoris svoju temu, jer je velika vecina onoga sto si pisao u ovoj poptuni offtopic.

 

papastalin mi je uvek delovao kao jako korektan, kulturan i stalozen forumas, ovo mu je prvi motor i pratim sve njegove teme.

iz toga bih mogao da zakljucim da ovo nije neosnovana pljuvacina, ali moguce da je na relaciji papastalin > serviser > ovlasceni servis u ns nastala pometnja.

svim ovlastenim dilerima, serviserima zelim da sto pre podignu nivo svog poslovanja u skladu sa renomeom firmi koje zastupaju, znam koje sve probleme imaju, a znam da bi i oni najvise voleli da mogu dostici svetski nivo.

a bajkerima ostaje zlatno pravilo da do tada sami pokusaju da nabave sve sto moze da se nabavi iz inostranstva, ako ne postoji na stanju kod nas. spasice sebe od mnogo nerviranja i izgubljenog vremena

 

:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

sta je tu cudno, ja kad saljem obicno pismo preko DHL iz Belgije za Svajcarsku kosta 65 eura.

 

pa nisam se ni nadao da to toliko kosta, ok je ko zivi preko i ima takvu platu ,ali da dam 75 eura za posiljku koja kosta manje od 50e... kontas???

 

Pa i kod nas nije bolje, juce mi stigne iz Knjazevca deo tezak 100 grama, vrednosti 152 dinara, a platio sam zajedno sa postarinom ( post expres ) 325 dinara .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-Bezanija-Bologna
  • Motocikl: Ducati 944 000012....i od neki dan jedan Ducati ST4s

bas tako Che! nazalost jos uvek postoji carina na uvoz iz zapadne evrope. jedno pitanje,sta vam je "REGLER" ? jel to deo koji pegla napon struje mozda? ako je tako,imam odgovor i savet za tej regler kako se ovde zove za dukati ST2.znam to jer sam napravio 3 prototipa tog motora u fabrici davne 1996 godine.i tada je davao znake slabosti sto zbog konstrukcije sto zbog zajebanog mesta gde se stavlja.sad neznam dali je nekom ovde crko posto je bio skinut pa stavljen bez svoje masti za hladjenje(sa donje glatke strane je namazan jednom belom masti koja mu pomaze pri hladjenju) ili je crko sam od sebe tokom redovnog rada.no cujte i pocujte,problem resen :)! uzmes isti koji se stavlja na ST4,modifikuju se zice(imam shemu) i sa njim vise nema problema,jednostavno a fabrici trebalo dobre 4 godine da prizna i otkloni defekt ccc.... no na stranu sve,dukati je fantazija,samo to dok sam ziv :takoje::care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 635 postova
  • Lokacija: Beograd / Smederevo
  • Motocikl: Suzuki DL650

Eto zanimljivog razvoja dogadjaja... Nisi ni bio na servisu kod ljudi a pises o njima :stabre: :stabre: :stabre:

 

Sad vidim da si bio kod nekog drugog majstora a on je narucivao od njih, POJASNI NAM!!!!

 

 

izvinjavam se, nisam posecivao ovaj deo foruma neko vreme, nisam ni bio svestan da se o ovome vodi rasprava.

 

cisto da ne bude zabune, "problem" koji sam opisivao je bio na relaciji Ducati novi Sad uvoznik delova -> Profimoto servis Beograd -> ja kao musterija.

 

s tim da sam ja na nedeljnoj bazi zvao prodavnicu u NS da se raspitujem.

 

dakle nikakve veze nema sa ducati servisom, ko je uopste pomenuo ducati servis bio>??

mozda to drzi isti vlasnik, nemam pojma, nije ni bitno na kraju.

 

ono sto sam opisao u prvom postu se tice odnosa uvoznika delova prema svojoj musteriji, ja bar mislim da nije bitno da li sam fizicki otisao kod njih u NS kancelariju ili nisam. zvao sam ih cesto i dobijao konfliktne informacije. nakon brojnih situacija u toku prosle godine gde sam bio u kontaktu sa njima, stekao sam odredjen los utisak. to je moje misljenje, i nema potrebe da ovde sad udavimo gnjurca prepiruci se.

 

botom line prvog posta je sta se meni desilo u saradnji sa ovom firmom, nemam razloga da lazem ili izvrcem cinjenice. ako vam to koristi nesto, drago mi je. ako ne, opet u redu.

 

aj u zdravlje

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 635 postova
  • Lokacija: Beograd / Smederevo
  • Motocikl: Suzuki DL650

Postovani

posto primecujem da se po "meni"

ondnosno mojom firmi pise na siroko i veliko u ovoj temi

osetio sam se prozvanim ,i resio da se javim

posto vidim da je u Srbiji najlepse i najsladje pljuvati nekog javno, a pritom neznas ili nezelis da znas, da li se taj i koliko trudi da jedan veoma komplikovan brend za poslovanje

odrzi i postavi na noge priblizno Evropi ako nemozemo isto

pa da se i ja oglasim tako

 

postovani gospodin sa monsterom 750 nas je kontaktirao tokom prosle godine u vise navrata raspitujuci se o servisu

dogovoaranju dolaska u servis, ali se NIKADA nije pojavio,

NIKADA nije porucio deo kod nas(jer bi imali evidenciju-a on priznacinu o porucenom delu)

uzasno je sto moram da se prepucavamo preko foruma,ali kad zelja postoji izvolite

filter vazduha za monster 750 kosta 1500 din i imamo ga odmah na stanju a ne 3000 din kako je receno

kaiseve za taj motocikli imamo na stanju i kosta 2000 din komad,

tako da slobodno moze da upozori sve koji voze ducati

 

 

sto se tice isporuke, neke stvari se cekaju duze neke krace, trudimo se da imamo sto vise stvari na lageru,

ali imati sve je gotovo nemoguce,

kod ducatija je specificno jer su redji od ostalih i nema mnogo modela sa zajednickim stvarima na sebi,naizgled isto

ali previse razlicitih delova...

za sve informacije stojim vam od sada na raspolaganju

 

 

hvala sto si se javio, potpuno te razumem da sa tvog stanovista je posao vrlo kompleksan, ljudi nikad zadovoljni. problemi non stop i tako dalje. to je sigurno tako, nemam razloga da sumnjam da se vi trudite.

 

ja sam izneo svoje iskustvo, i oko toga je isto bezveze prepirati se. jednostavno mozemo da se slozimo da se ne slazemo.

 

da, zvao sam sigurno cesto, malo smarao prodavca, jbg nisam dobijao info, pa sam morao ja njega da smaram. kod vas sam bio u jednu subotu ujutro, poljubio sam zatvorena vrata (zaboravio sam ulicu, kad se tek udje u NS, odmah nakon mostica onog iz pravca beograda, jedna ulicica sa desne strane, privatne kuce)

 

delove sam kupovao od vas prosle godine, uzeo sam filter vazduha i goriva, koliko me secanje sluzi, isto je bilo dobro cekanje. no to nije ni bitno.

 

cekaj ne razumem kako mozes da kazes da nikada nisam porucio kevlar kaiseve kod vas, pa sta sam ja onda cekao sve one mesece? ako kevlar kais za m750 iz '97 godine (zaobljene, ne kockaste) sada imate na stanju, mozda su to ovi moji napokon stigli :)

 

ne ozbiljno, da li zelis da kazes da ja u stvari nista i nisam porucivao od delova, da sam to umislio :lol:

 

ajde da spustimo loptu. sustina price je da ste primili porudzbinu relativno jeftinog, obicnog rezervnog dela (zupcasti kais). procena dostave je po vama bila 2-3 nedelje. nakon par meseci cekanja, dali ste info da taj deo ne postoji, tj da te zaobljene kaiseve Ducati vise ne pravi (do tada je komunikacija bila da je deo na granici). kao musterija, ja sam video sve sto mi je potrebno. to ne znaci ni da ste vi losa firma, ni da se ne trudite, jednostavno ovaj put ste zajebali stvar.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Postovani

posto primecujem da se po "meni"

ondnosno mojom firmi pise na siroko i veliko u ovoj temi

osetio sam se prozvanim ,i resio da se javim

posto vidim da je u Srbiji najlepse i najsladje pljuvati nekog javno, a pritom neznas ili nezelis da znas, da li se taj i koliko trudi da jedan veoma komplikovan brend za poslovanje

odrzi i postavi na noge priblizno Evropi ako nemozemo isto

pa da se i ja oglasim tako

 

postovani gospodin sa monsterom 750 nas je kontaktirao tokom prosle godine u vise navrata raspitujuci se o servisu

dogovoaranju dolaska u servis, ali se NIKADA nije pojavio,

NIKADA nije porucio deo kod nas(jer bi imali evidenciju-a on priznacinu o porucenom delu)

uzasno je sto moram da se prepucavamo preko foruma,ali kad zelja postoji izvolite

filter vazduha za monster 750 kosta 1500 din i imamo ga odmah na stanju a ne 3000 din kako je receno

kaiseve za taj motocikli imamo na stanju i kosta 2000 din komad,

tako da slobodno moze da upozori sve koji voze ducati

 

 

sto se tice isporuke, neke stvari se cekaju duze neke krace, trudimo se da imamo sto vise stvari na lageru,

ali imati sve je gotovo nemoguce,

kod ducatija je specificno jer su redji od ostalih i nema mnogo modela sa zajednickim stvarima na sebi,naizgled isto

ali previse razlicitih delova...

za sve informacije stojim vam od sada na raspolaganju

 

 

hvala sto si se javio, potpuno te razumem da sa tvog stanovista je posao vrlo kompleksan, ljudi nikad zadovoljni. problemi non stop i tako dalje. to je sigurno tako, nemam razloga da sumnjam da se vi trudite.

 

ja sam izneo svoje iskustvo, i oko toga je isto bezveze prepirati se. jednostavno mozemo da se slozimo da se ne slazemo.

 

da, zvao sam sigurno cesto, malo smarao prodavca, jbg nisam dobijao info, pa sam morao ja njega da smaram. kod vas sam bio u jednu subotu ujutro, poljubio sam zatvorena vrata (zaboravio sam ulicu, kad se tek udje u NS, odmah nakon mostica onog iz pravca beograda, jedna ulicica sa desne strane, privatne kuce)

 

delove sam kupovao od vas prosle godine, uzeo sam filter vazduha i goriva, koliko me secanje sluzi, isto je bilo dobro cekanje. no to nije ni bitno.

 

cekaj ne razumem kako mozes da kazes da nikada nisam porucio kevlar kaiseve kod vas, pa sta sam ja onda cekao sve one mesece? ako kevlar kais za m750 iz '97 godine (zaobljene, ne kockaste) sada imate na stanju, mozda su to ovi moji napokon stigli :)

 

ne ozbiljno, da li zelis da kazes da ja u stvari nista i nisam porucivao od delova, da sam to umislio :lol:

 

ajde da spustimo loptu. sustina price je da ste primili porudzbinu relativno jeftinog, obicnog rezervnog dela (zupcasti kais). procena dostave je po vama bila 2-3 nedelje. nakon par meseci cekanja, dali ste info da taj deo ne postoji, tj da te zaobljene kaiseve Ducati vise ne pravi (do tada je komunikacija bila da je deo na granici). kao musterija, ja sam video sve sto mi je potrebno. to ne znaci ni da ste vi losa firma, ni da se ne trudite, jednostavno ovaj put ste zajebali stvar.

 

 

Bas odlicno sto si se javio

ja te opet pozivam da dodjes do nas

jer nezelim da se ovako prepucavam

a musterija je uvek u pravu

tako da ti se izvinjavam sto si kod nas porucio delove

a mi ti za to nismo uzeli ni jedan dinar ,i nismo ti ih isporucili

 

sto se tice kaiseva

kako ih ti zoves kockasti ili zaobljeni

stari tip ili novi

ako si ti porucio 4 seta

onda su sva cetiri tvoja

toliko ih imamo na stanju

ali opet kazem dodji do nas

jer pljuvati nekog javno a pritom ga ne poznajes

a kamoli da si bio kod njih je suludo po meni

na godisnjem smo zbog Feragoste do 15.8.

da nebude da smo te zvali a firma neradi

 

izvinjavam se ostalim clanovi na smaranju

 

naidji do nas samo da pogledas o cemu se tu radi

pa onda iznesi javno svoje misljenje

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-Bezanija-Bologna
  • Motocikl: Ducati 944 000012....i od neki dan jedan Ducati ST4s

radio sam u dukatiju podosta,namenjao se delova i delova ali za te zaobljene ili kockaste kajiseve nikad cuo.postoji jedan tip kajiseva za dva modela dukati masine,dva ventila i 4 a kajisevi su napravljeni na isti nacin,mozda sam ja totalno zardjao pa nisam u toku vise sta se pravi okolo samo sumnjam da postoje neki drugi do onih koje ugradjuje dukati u fabrici...bem li ga vec...prosvetlite me :zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Novi Sad

radio sam u dukatiju podosta,namenjao se delova i delova ali za te zaobljene ili kockaste kajiseve nikad cuo.postoji jedan tip kajiseva za dva modela dukati masine,dva ventila i 4 a kajisevi su napravljeni na isti nacin,mozda sam ja totalno zardjao pa nisam u toku vise sta se pravi okolo samo sumnjam da postoje neki drugi do onih koje ugradjuje dukati u fabrici...bem li ga vec...prosvetlite me :zbunjen:

 

 

razlika je u remenicama

odnosno na bregastoj i radilici,

do 98 na monsterima i ss (2v) su bili na donjem delu uslovno receno kockasti

da bi posle 98 bili obli kao i na svakom 4v

ako si radio onda znas da je to kais 066029090

vidis i da je po sifri 066

a svi novi pocinju sa 737

jedini je taj stari tip ostao

doduse pojavljuje se i kod paso i starijih modela

ali nazalost ja ih neradim je gospoda iz bologne neisporucuju vise delove ispod 91 godista

mada je i kod 93 vec problem sa delovima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-Bezanija-Bologna
  • Motocikl: Ducati 944 000012....i od neki dan jedan Ducati ST4s

aaaaa hehehe sunce ti,pa prica covek kao o svemirskom brodu!malo mi cudno sve to na srpskom ali cu se navici ili bolje reci nauciti izraze :takoje:iskreno o siframa nikad nisam brinuo niti imao potrebe da ih pamtim ili pisem jer sam se snabdevao direktno iz montazne linije kako koji model radim,samo potpisem sefu odeljenja spisak materijala koji sam uzeo cisto inventara radi.pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova

Morao sam da izvadim ovu temu nazad,

 

Posto mi treba dobar majstor i ne samo majstor nego serviz kojem mozes verovati 100% veoma bitno,naisao sam na ovaj forum i temu .

Mislim da je Ducati Novi Sad ozbiljan ovlascen serviz imao sam priliku da upoznam Sasu iz Ducatija NS i cini mi se da je to sto mi treba,

Pozdrav

Promenio član NTA

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova

Da se i ja iako ne vozim Ducati malo ukljucim.Pre nekih mesec dana sam svratio u NS i posetio prodajni salon i servis Ducati .Bio sam iznenadjen docekom iako nisam nikada kod njh kupovao ,cak i ne posedujem Ducati.Vlasnik i njegov kolega su nam pokazali sve sto je moglo da se obidje cak i dali neke savete koji se ne odnose na tip motora koji prodaju.Mogu da kazem na osnovu onoga sto sam video i kako sam primljen ,pozeleo sam da kupim jedan Ducati i postanem njihova musterija,to je jos uvek u razmatranju.

Servis je kao apoteka ,ima rez delova dosta ,ma ima sve i svasta vezano za proizvodjaca .Vrlo realan i korektan prvo kao covek i kao prodavac ,nista ne nudi na silu i poseduje bas veliko iskustvo to sam mogao iz razgovora da zakljucim.

Ako ovo procita ,jos jednom se zahvaljujem na odvojenom vremenu,2-3 sata smo proveli kod njih i VELIKI pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Ducati 748 S

Ja treba da uradim servis kod njih i kada sam ih zvao sve mi je lepo objasnjeno . Iznenadilo me je i to kada sam pitao koliko kosta stelovanje ventila , covek ( pretpostavljam da je to bio Zeljko ) me je pitao da li se cuju ventili , ja kazem ne , a on kaze da na Ducatiju dok se ne cuju oni se ne steluju. Obicno bi ljudi odmah rekli cenu samo da bi uzeli pare , ali ne i u Ducatiju . Za sad sve pohvale , a nadam se da ce moje misljenje o njima da ostane nepromenjeno i posle servisa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Beograd - ČAČAČA
  • Motocikl: Honda CB650R

Ja sam bio pre par nedelja. Prijatno sam iznenadjen domacinskom atmonferom. Decko iz salona mi je pokazao Multistradu koja je bila na servisu, nisu imali demo motor jer im nisu bili stigli akumulatori. Odgovorili su mi na sva pitanja i pod pitanja u vezi sa odrzavanjem, kupovine. Oni su definitivno moj sledeci Brand chim se steknu uslovi za kupovinu. :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4258 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

Ja treba da uradim servis kod njih i kada sam ih zvao sve mi je lepo objasnjeno . Iznenadilo me je i to kada sam pitao koliko kosta stelovanje ventila , covek ( pretpostavljam da je to bio Zeljko ) me je pitao da li se cuju ventili , ja kazem ne , a on kaze da na Ducatiju dok se ne cuju oni se ne steluju. Obicno bi ljudi odmah rekli cenu samo da bi uzeli pare , ali ne i u Ducatiju . Za sad sve pohvale , a nadam se da ce moje misljenje o njima da ostane nepromenjeno i posle servisa.

 

Slažem se da kod Dukatija se čuju ventili I da se trebaju proveriti zazori, a šta ako su zazori mali I klackalica nemože da lupa u breg bregaste i samim tim se ništa nečuje?!

 

@Angelos svi novi Dukati motori stignu u ovlašćeni servis sa novim neservisiranim akumulatorom, a ne samo dukati nego svaki novi motor bez obzira na proizvođača

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1118 postova
  • Lokacija: Mladenovo
  • Motocikl: KTM 660 SMC & KTM 1190 Adventure

Da se i ja upisem u temu.. Ne vozim Ducati, sto ne znaci da necu ;) , ali zato moj drugar ima Multistradu 1000 koju odrzava kod Zeljka i od njega samo recu hvale, i za uslugu kao i za ljubaznost. Toliko je hvalio momke da cu morati otici i kupiti sebi bar majicu :aha: .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Ducati 748 S

Ja treba da uradim servis kod njih i kada sam ih zvao sve mi je lepo objasnjeno . Iznenadilo me je i to kada sam pitao koliko kosta stelovanje ventila , covek ( pretpostavljam da je to bio Zeljko ) me je pitao da li se cuju ventili , ja kazem ne , a on kaze da na Ducatiju dok se ne cuju oni se ne steluju. Obicno bi ljudi odmah rekli cenu samo da bi uzeli pare , ali ne i u Ducatiju . Za sad sve pohvale , a nadam se da ce moje misljenje o njima da ostane nepromenjeno i posle servisa.

 

Slažem se da kod Dukatija se čuju ventili I da se trebaju proveriti zazori, a šta ako su zazori mali I klackalica nemože da lupa u breg bregaste i samim tim se ništa nečuje?!

 

@Angelos svi novi Dukati motori stignu u ovlašćeni servis sa novim neservisiranim akumulatorom, a ne samo dukati nego svaki novi motor bez obzira na proizvođača

 

Na to nisam pomislio , verovatno cu da odradim i stelovanje , da ne bude posle otpada hrom .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4258 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

Ja treba da uradim servis kod njih i kada sam ih zvao sve mi je lepo objasnjeno . Iznenadilo me je i to kada sam pitao koliko kosta stelovanje ventila , covek ( pretpostavljam da je to bio Zeljko ) me je pitao da li se cuju ventili , ja kazem ne , a on kaze da na Ducatiju dok se ne cuju oni se ne steluju. Obicno bi ljudi odmah rekli cenu samo da bi uzeli pare , ali ne i u Ducatiju . Za sad sve pohvale , a nadam se da ce moje misljenje o njima da ostane nepromenjeno i posle servisa.

 

Slažem se da kod Dukatija se čuju ventili I da se trebaju proveriti zazori, a šta ako su zazori mali I klackalica nemože da lupa u breg bregaste i samim tim se ništa nečuje?!

 

@Angelos svi novi Dukati motori stignu u ovlašćeni servis sa novim neservisiranim akumulatorom, a ne samo dukati nego svaki novi motor bez obzira na proizvođača

 

Ako dođe do toga javi ja znam lično Majka iz EMS

Na to nisam pomislio , verovatno cu da odradim i stelovanje , da ne bude posle otpada hrom .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Ducati 748 S

Ja treba da uradim servis kod njih i kada sam ih zvao sve mi je lepo objasnjeno . Iznenadilo me je i to kada sam pitao koliko kosta stelovanje ventila , covek ( pretpostavljam da je to bio Zeljko ) me je pitao da li se cuju ventili , ja kazem ne , a on kaze da na Ducatiju dok se ne cuju oni se ne steluju. Obicno bi ljudi odmah rekli cenu samo da bi uzeli pare , ali ne i u Ducatiju . Za sad sve pohvale , a nadam se da ce moje misljenje o njima da ostane nepromenjeno i posle servisa.

 

Slažem se da kod Dukatija se čuju ventili I da se trebaju proveriti zazori, a šta ako su zazori mali I klackalica nemože da lupa u breg bregaste i samim tim se ništa nečuje?!

 

@Angelos svi novi Dukati motori stignu u ovlašćeni servis sa novim neservisiranim akumulatorom, a ne samo dukati nego svaki novi motor bez obzira na proizvođača

 

Ako dođe do toga javi ja znam lično Majka iz EMS

Na to nisam pomislio , verovatno cu da odradim i stelovanje , da ne bude posle otpada hrom .

 

Pu , pu , pu , nemoj da baksuziras :)

 

Ako kojim slucajem bude potrebe , javljam se odmah . Hvala unapred.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja