Jump to content

Moto Zajednica

Povredjen motociklista

Recommended Posts

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

Reči nemam... Iskreno sam se nadao da će sačuvati nogu čoveku :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 507 postova
  • Lokacija: Beograd - epicentar
  • Motocikl: BMW R1150RT

Tragicno. Sta drugo reci?

Ali posle prvog soka, kada covek stane i smiri se postavi se pitanje - sta sada? Bunar je tu gde jeste, u dobrim (?!) je rukama, nadam se da ce od sada bar ici na bolje, sta sa njegovom porodicom? Ne poznajem licno kolegu i ne znam porodicne okolnosti (tu bi mogao da se ukljuci neko ko mu je blizak), ali i njima je podjednako tesko kao i njemu, pa s'toga mislim da ako postoji bilo kakav nacin da im se pomogne (deca, zena?), da nam je to svima obaveza u ovom trenutku. Neka ovo bude samo osnovna ideja (malo sam konfuzan), a kolege nadovezite se sa svojim idejama, jer sada im je pomoc i podrska najpotrebnija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Ok,otom potom,organizovacemo se,samo da se Bunar oporavi.

O svim akcijama obavesticemo vas blagovremeno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Pero druze,zlo je ovo sto cujemo... Ovo moze da se desi bukvalno svakome...

Uz vas smo.Prenesi pozdrave i rijeci podrske za Bunara i vas klub.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Pored pomoci porodici mislim da treba da se organizuje i protestna voznja

 

Da Tomerc, al virtuelnu vožnju koju niko neće da vidi osim nas na kompjuteru. Ubijeni Mare i Marija letos, pre toga ubistvo momka u Palmotićevoj pa mu se otac ubio iz pištolja kad je saznao, ubi pijanac u Jaše Prodanovića skuteraša na trotoaru na očigled supruge, ubi vladin vozač na Pančevcu, klinca u Lazarevcu isto pijanica...ima mnogo tačkica u nizu. Danas me čovek gleda, vidi me i izlazi namerno ispred mene, stado na 10 santimetara mu od vrata. Glavno da smo protestvovali za novac od taksi ko da nam glava nije važna. Mi izgleda nismo ni kadri ni voljni da se suprostavimo nasilju u saobraćaju a posledice su užasne.

 

Zagovornik sam da moramo da učinimo nešto a ne da izbegavamo odgovor na pitanje, ko je sledeći. Ogorčen sam i ozlojeđen kad sam pročitao ovu tragičnu vest.

  • Podržavam 16

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Olja, Bunarova cerka, registrovala se na nas forum ali nije mogla da odgovori u temi pa me je zamolila da vam prenesem sledece ( doslovno )

Kopirano sa foruma MK COPER-SRBIJA

 

Ja sam Zeljkova cerka i zelim da se zahvalim svima sto su dali krv, a i vama koji ste mu pruzili podrsku. Moj tata je ziv i to je meni najbitnije, jer ce biti u mogucnosti da ucestvuje u mom, Aleksinom i Natasinom odrastanju. Vec za 2 nedelje ce Natasin rodjendan, a ubrzo i njena matura i takmicenja. Moje punoletstvo je za 2 meseca, Aleksin rodjendan za 3 meseca. Iako mozda vise nece raditi stvari koje je ranije radio, to ga ne uskracuje zivota koji ce provesti sa nama. On je isti onaj Bunar koga svi poznajete i to se nece promeniti. Svima je zao, a narocito nama sto je sve ovako ispalo, ali kad je glava dobro, za ostalo cemo lako. Skupicemo mu pare za najbolju protezu. Danas sam bila u bolnici i smatram da su doktori zaista uradili sve sto su mogli, jer je njegova noga izgledala kao tudja, kao da visi na koncima, otecena i modra. Ne zelim da sada odustanete od njega, jer ce ostati najveci zajebant koga ste i dosad poznavali. Sigurna sam da ce nastaviti i da pise pesme, zato vas molim da pomognete meni i mojoj porodici u njegovom oporavku. Zelim da zna da smo SVI uz njega, i da ce pregurati on ovo, kao i sve do sada.

p.s. Zena koja ga je udarila nije bila pijana, to su dezinformacije. Njen muz nam se izvinio,sto se naravno ne moze porediti sa nasim gubitkom, ali uvek moze gore. Samo neka je moj tajka nama ziv i zdrav!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

Pišem, pa brišem i tako u krug. Ne poznaješ čoveka ali ti žao kao da ti je rod rođeni. 'Bem te sudbino! :'( Mnogo mi krivo.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

Колико само вере и снаге у њеним речима! Колико позитиве у тако страшном моменту за њихову породицу! Свака част!

Све најбоље Бунару и његовој породици!!!! :zdravo:

 

 

Да се што пре опорави и врати својој породици, својим анђелима, пријатељима!!!

 

 

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Bunara sam, kao što rekoh, upoznao, družio se i vozio s njim 4 dana na reliju. I ako je to kratko i površno poznanstvo, uopšte me ne čude ovako hrabre i mudre reči njegove ćerke. Iver ne pada daleko od klade.

 

Naša moto-zajednica (ne mislim ovde samo na BJB) na žalost nije toliko moćna da spreči ovakve nesreće ali sam siguran da je dovoljno moćna da u korak prati Olju i njenu porodicu kada je u pitanju njihova hrabrost, nada, optimizam i bezgranična volja da Bunar ostane i potraje onakav kakvog ga znamo.

 

MK Čoper-Srbija, Bunareva porodica a posebno on lično, mogu računati na to da im je Asocijacija Motociklista Srbije i BJBikers moto-zajednica a siguran sam i svako od nas ovde individualno - u svemu na raspolaganju.

 

Pratićemo sa pažnjom sve akcije, apele i potrebe MK Čoper-Srbija, Bunara i njegove porodice i daćemo sve od sebe.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 704 postova
  • Lokacija: Crna Gora
  • Motocikl: BMW R1200GS LC ADV

Preneseno sa foruma MK Coper

 

PORODICA JE DANAS OTVORILA RACUN ZA POMOC NASEM BRATU I DRUGU

BUNARU

 

ČAČANSKA BANKA

 

PANTELIC MILICA

 

CARA DUŠANA 48/3

 

ŠABAC

 

ZR. 155-8000180362206-17

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Jako mi je žao što su morali da mu amputiraju nogu :( :(

Drži se, Bunar, za ovakvu decu kakvu ti imaš, vredi živeti!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Drzi se druze, jer imas i za koga! Verujem da sve zaboravis kad cujes i vidis svoju zlatnu decu. Neki od nas nemaju to bogatstvo. Zelim ti da nekako izdrzis i nastavis svoj kvalitetan zivot koji podrazumeva tvoju porodicu, tvoje prijatelje i njihovu ljubav prema tebi koju si sigurno zasluzio. Fizicki hendikep ces tako snazan sigurno prevazici. Pozdrav!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Kopirano sa foruma MK COPER-SRBIJA u 21,40

 

Malo pre sam se cuo sa Nindzom iz Irisha. Stanje i dalje kriticno, ali stabilno, temperatura do 40c, bori se organizam protiv stranih tela. Razmislja se o skidanju sa respiratora, sto bi bio izvanredan pomak na bolje.

Krvi, lekova ili bilo cega drugog nije potrebno, sve je obezbedjeno.

 

Kontaktirao sam i sa bratom Konanom Varvarinom, koji ima neke prijatelje na VMA, dao mi skoro identicnu informaciju kao i Nindza.

 

Nas brat se bori kao pravi lav, i hvala je Bogu sto mu je organizam jak i otporan.

 

Drzi se Bunar, svi smo uz tebe

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja