Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki Freewind 650

Recommended Posts

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Koliko smo Dmitar i ja ranije gledali po netu, mislim da moze samo zupcanik trece da se promeni. Kako si skontao da je pukao, koje si predsimptome imao i jel napravilo jos neki rsum?

 

Plati slanu baklavu pa ćeš videti :-) Bez zezanja, ne skida se far moguće je zameniti sa zadnje strane samo treba nemati ćevape od prstiju što sa tobom nije slučaj :-P

 

Dodji na cevap umesto baklavu :). Kod mene doduse ima instalacija ksenona, pa je jos veca guzva, ali u svakom slucaju su to glupo resili.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova

Ma cuo kako lupka u masini izvadio ulje i u ulju bio zub a ostalo je sve ok..

Ma moze samo zupcanik al gdje cu ga nac nasao sam 2 mjenjaca kod nas ovamo ured oba samo nemaju 3. :/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3631 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Kod freeja je to glavni problem koliko sam ja uspeo da provalim. Takav mu je odnos brzina da ko ga voza po gradu najcesce se koristi treca i naravno najpre strada. Meni je malo zujalo , sto je znak da su naostreni zubi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 407 postova
  • Lokacija: Bos.Brod
  • Motocikl: Yamaha XT660R

Ja mislio vi ozbiljni, pomislih da stvarno imate nekakav meni nepoznat specijalitet :D

 

PS. Prethodnu poruku sam posalo preko telefona pa je ispala ovako sjebana bez ijednog prelaska u novi red..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova

Pa ovo nije tako mnogo sto se tice cijene samog dijela, jedini bi mogla postarina praviti problem. @ djoga94 - je li ovo tvoj motorhttp://www.olx.ba/r/16977474/31464Nego vas dvojica spominjete neku slanu baklavu, gdje to ima da se jede :-)

Jeste ljudino ..

Ako imazainteresiranih kome se da zajj sa motorom nek se javi..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Kontaktiraj moto otpade, postavi oglas da kupuješ zupčanik, nađi broj od Nemeta (ja sam preko njega nabavljao neke delove). Kad može da se nađe bregasta, klackalice i ostalo, zupčanik ne bi trebalo da predstavlja problem. Uvek imaš 3t racing koji ti može naći novi originalan deo. Eto, sad duguješ baklavu zbog ovako iscrpnog odgovora ;-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova

Hahaha ja sam iz Mostara nasa baklava nije za jest to je cisto za ukrasa hahahah zezam se

Ma u Mostaru nemam rjesenja nikakvog nego nov mjenjac nabavit jb.. ti takvu drzavu 400E i mjesec cekanja i jos nekih 50E ruka uzas skuplja pita od tepsije..Jedino mi ostaje ima neki u Ljubuskom pravi zupcanike kao poznat al koliko ce dobro uradit :/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 109 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

Eto ova 3. ima nabavit valjda iz Amerike kome se da peglat sa tim dao bi za 1100E..

Ja sam imao problem sa prvom brzinom, pa sam kupio ceo menjac,

platio sam 140e kompletan, mislim da treca pase od DR-a, probaj da nadjes pa uporedi..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 407 postova
  • Lokacija: Bos.Brod
  • Motocikl: Yamaha XT660R

Kakvo je sad stanje sa tim menjačem, može li se to voziti tako i može li još nešto dodatno oštetiti ako bi ga tako vozio neko vrijeme (dok ne nabavi novi zupčanik)?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova

Kakvo je sad stanje sa tim menjačem, može li se to voziti tako i može li još nešto dodatno oštetiti ako bi ga tako vozio neko vrijeme (dok ne nabavi novi zupčanik)?

Nije rastavljan mjenjac samo je izvadjeno ulje i u ulju bio zub tako da nez moze li dalje stetiti ja sam ga vozio samo preskakao 3. :/ al mebi se zajj sa tim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Ne bih da miniram, lepo izgleda ovako po slikama, ali da nije malo rano 18 000km za novi prednji disk i lancanike?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 109 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

Ne bih da miniram, lepo izgleda ovako po slikama, ali da nije malo rano 18 000km za novi prednji disk i lancanike?

 

 To je i meni i upalo u oko i nesto se nesecam da je izlazio u toj boji, bice da je farbano, a sad.. zato i pitam jel ga zna ko..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Sudeci po bojnoj semi i suzuki nalepnici, prilicno sam siguran da je farban, ali to moze da bude samo alarm za malo dodatnog opreza, ne mora obavezno da znaci da je krivljen. Svakako treba pogledati uzivo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja