Jump to content

Moto Zajednica

Kako izgleda prosečan bajker u Srbiji (svetu)

Recommended Posts

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Žabljane, Vucje, Srbija
  • Motocikl: Sprint Prince 125 i Kawasaki GPZ 500s

:neznam: E ovako stoje stvari, bar kod mene. U nekim godinama imas merak a nemas para. Roditelji bi imali malo love ali su gledali razne americke filmove gde istetovirani motoristi ruse gradove u koje naidju, ubijaju neduzne ljude i bave se kriminalom. Tu nastupas ti sa zeljom za polaganje vozackog ispita ali pored B kategorije i A. Majka odusevljena ali ne razume sta znaci ono A. Kad im kazes da ti je zelja da ti kupe motor i to ne Tomos automatik - SRCKA.

Kasnije zenidba, pa deca i sve to po redu : obdaniste, zabaviste, osnovna, srednja, fakultet - odose godine.

Nailaze 40 i kusur a ti drugi pubertet, Kupujes motor.

To bi mogla biti moja prica dosad, Kategorija A sa 16 godina, trodelna dozvola, ogranicenje do 125 ccm i sve to.

E sad u 49-toj godini sedam na motor koji odgovara mojim godinama - kinez Princ 125 pa polako staracki za uzivanje.

Ovo sam vam ilustrovao da dokazem da godine ne predstavljaju problem za uzivanje.

Moj veliki, veliki pozdrav. Na prolece stavljam slike motora kojeg ulepsavam preko zime.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Kawasaki versys

:neznam: E ovako stoje stvari, bar kod mene. U nekim godinama imas merak a nemas para. Roditelji bi imali malo love ali su gledali razne americke filmove gde istetovirani motoristi ruse gradove u koje naidju, ubijaju neduzne ljude i bave se kriminalom. Tu nastupas ti sa zeljom za polaganje vozackog ispita ali pored B kategorije i A. Majka odusevljena ali ne razume sta znaci ono A. Kad im kazes da ti je zelja da ti kupe motor i to ne Tomos automatik - SRCKA.

Kasnije zenidba, pa deca i sve to po redu : obdaniste, zabaviste, osnovna, srednja, fakultet - odose godine.

Nailaze 40 i kusur a ti drugi pubertet, Kupujes motor.

To bi mogla biti moja prica dosad, Kategorija A sa 16 godina, trodelna dozvola, ogranicenje do 125 ccm i sve to.

E sad u 49-toj godini sedam na motor koji odgovara mojim godinama - kinez Princ 125 pa polako staracki za uzivanje.

Ovo sam vam ilustrovao da dokazem da godine ne predstavljaju problem za uzivanje.

Moj veliki, veliki pozdrav. Na prolece stavljam slike motora kojeg ulepsavam preko zime.

Slicna zivotna prica. Kao dete -poginuo rodjak na motoru, matorci- sve trazi ali ne motor. kradom se vozilo, posle 1999. rat, pa je motor bio kao nuzno zlo. (Manja muka ,nego rat). Kasnije se sklopile kockice- razvod, resena zivotna pitanja i vozi misko!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "Triumph" Zaječar, 331 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Honda CB 1300F

19 godina, aktivan motociklista vec 5 godina, nadam se da cu jos duuuugo da vozim :moto3: I meni su rakli, kad polozis za auto, neces ni pogledati motor. Pogresili su.

 

Isti slucaj kolega! Ne znam sta je sa ljudima 1lud.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Beograd,Zvezdara,Olimp
  • Motocikl: Honda Shadow 750,Honda CB 500,Mondial 150

33 god. na motoru od 2007. verovali ili ne ali oni OCC momci su mi probudili želju za motorom.Inače sam strastveni ljubitelj relija i ni sanjao nisam da postoji nešto što bi moglo ba mi bude tolika ljubav kao reli.Kockice se sklopiše ja kupio Princa na kredu,za dve sezone prešao 18000,od 2009.cepam Shadowa(na kredu)prešao 47000.Jedino smak sveta mož da me odvoji od motora :lol: :lol: :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Ratac, jedan + ti je za tekst, a da mogu, dao bih ti i drugi + za stil pisanja ! :lol::care:

 

1+ za tekst! Zar baš toliko ne valja?

Pa ne moze vise da se da po postu. Ne da sistem! :neznam::zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Kod mene u moto klubu "Čivija"(a tako je sigurno svuda)ima nas svih starosnih dobi(od 18 do 67 godina) ima ljudi raznih zanimanja(profesora,poštara,privatnika,mehaničara,vozača,apotekara...)ima ljudi koji vole samo odredjenu vrstu ili marku motora(R-ove,čopere,Honde,BMW-e...).Tako da nikad ne možeš napraviti standardan profil bajkera,e to je baš jedan od razloga zašto smo tu i zašto je ovo za nas način življenja(jer nas je nemoguće objasniti niti svrstati u neki kalup).

post-10756-0-33311100-1331954151_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja