Jump to content

Moto Zajednica

Otvaranje enduro sezone 2011.

Recommended Posts

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 949 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

e, da sam covek od gume, sad bi se savio i ujeo sebe za dupe :(. vidim da je provod bio do 00, jos me popsy cima neki dan da idem i ja, jbg samo ne znam cime, dal skuterom ili onim cudom od bmw-a. ali kupice lenji sebi jedan enduro pa me se necete nikada otresti ;)

 

 

 

 

svaka cast momci :)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banda Opasnih, 396 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4TX

:ooo::ooo::ooo: "Konjic" mi je kod doktora:ga :gaa: tako da meni nema voznje jos par dana.... :maloljut:...:grr::grr: :grr:

 

 

Boga mi zavidim vam, Svaka cast drustvo :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Бандити.....БРАВО.....

Него, Јагер, твоја африка је изгеда више лежала него што се возила 1jee1.gif1jee1.gif1jee1.gif1jee1.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

bravo salabajzeri !!!!!!!

za pohvalu je zelja da krenete na 5 stepeni u Kepojebinu.. Kepi je lako, pije rakicu u kolibi, sece prsutovinu i ceka na nisanu da se pojavite :)

 

 

Kojih 5 stepeni? Prognoza je bila 13 i sunčano, i tako je moralo da bude.... To što je na slikama nešto sivo, to je Mika zaboravio da obriše objektiv..... keve mi :D

 

E, kako ste, ima li neko mozda upalu danas ? :hej:

 

Ma jok...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

E, kako ste, ima li neko mozda upalu danas ? :hej:

ko?! oni?! pa to su sve stare i prekaljene kuke :popovanje: ,koje nisu ni preko zime slazile sa motora :dilema: !! a iskusni :cirka1: i sprenmi :Bokilic: i mogu :cirka2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

Ja bih se zahvalio ekipi koja je bila "nesalomiva" :D Zaista jedan od tezih off-ova u poslednje vreme .. Prognoza je obecavala, ali na iznenadjenje (u Januaru :D) gore nas je docekala magla i kisa koja nas je prala ceo dan .. Ja sam ovog puta posteno izmlatio i motor i sebe (napukla kost na malom prstu ruke, bem ti led na asfaltu u Januaru opet :) ) .. Imao sam zelju samo da probam neke gume koje sam nabavio, ali eto, akcija se pretvorila u novi Kepening i otvaranje sezone :D Nisam kriv majke mi 1zvizduk.gif

 

Drago mi je da vam se svidjaju fotke, zaista smo se i Mikka i ja trudili da zabelezimo sto vishe iako je situacija bila krajnje ozbiljna na momente :D Kad se neko slozi nisam znao da li da fotkam ili da skacem da ga dizem :)

 

Za koji dan, cim izmontiramo, okacicemo i neki video, jer video materijala ima gomila zahvaljujuci Cehu koji je uredno snimio ceo dan !! 0takoje.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12244 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Jager i Vlajko upravo piju kafu kod mene i gledamo sličke :) Kažu, bilo im je neponovljivo...hoće opet....ludaci :jee: :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 592 postova
  • Lokacija: BEOGRAD-DORCOL
  • Motocikl: Stalno neki drugi :)

Uh lepo otvaranje, a evo pre 2 dana i ja sam postao vlasnik jedne stare Super Tenere 750,tako da cu vas pratiti u stopu u 2011 :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Jager i Vlajko upravo piju kafu kod mene i gledamo sličke :) Kažu, bilo im je neponovljivo...hoće opet....ludaci :jee: :jee:

Taman sam ih se danas popodne resio i odem porodicno na Divcibare kad na vidikovcu stoje dva mi poznata motora. :D

Pitam nekog decka koji nesto blene u daljinu gde su ovi motorasi, covek uperi prst u sumarak pored. Svasta mi u momentu pade na pamet. :D Medjutim oni se suncaju, i uzivaju u pogledu. Kad sam ih zaokupijo kamenjem, polazte kuci barabe enduraske!

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja