Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem masineriju

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6827 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Izvinjavam se sto ne odg. na svaku ponudu ali o svakoj razmatram sta i kako pa cim napravim neki uzi izbor, kontaktiracu vlasnika :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: BGD, Serbia
  • Motocikl: CBR600RR , CBR600F , Burgman400

aj i ja da kazem GS500 za normalne novce 1996god , zamenjen i lanac bregaste znachi miran si 30.000 ;) lanac lanchanici gume sve novo ove sezone stavljeno ... metalik tamno crvena pp ako osh telefon od kuma

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Ja bih izbegao ZZR 500 ipak je to 4 cilindra i dosta konja za tebe koji si tek sisao sa 50cc...

A i skuplje je odrzavanje njega nego ostalih. Nisam siguran 100% ali idem zdravim razumom da R od 4 cilindra sigurno iziskuje vise para...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6827 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Maaa necu ja glavom kroz beton, za mene ce svako potvrditi da sam dorastao i da sam zreo da vozim motocikl :) Uostalom, kada iskesiram motor nemate oko cega da se brinete :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7079 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

takodje bih ti predlozio i Kawasaki ZZR 250, nisu skupi, moz ih naci za oko 1500eur +- ,motor je prilicno krupan za tu kubikazu, recimo poredjenja radi nije uopste manji od GS500, cak fabricki ima i sire gume, a i nije ni mnogo sporiji, ide preko 160kmh, prilicno besna masinica, vodeno hladjen, 2 cilindra, 8 ventila, 6 brzina...

Ja sam razmisljao o njemu kao poslednjoj liniji odbrane protiv silnih poskupljenja ragistracija, goriva i ostalog.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja