Jump to content

Moto Zajednica

BEOGRAD-RUSIJA-MONGOLIJA-TOKIO

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR

izgleda da cu stvarno ali stvaaarno jednog dana bit ponosan na ovakva 2 (bivsa) prijatelja... nemam rijeci.

btw, imam 2 samsonite-a, ako se ne snadjete za kofere dacu vam ih za 120 eura po komadu, sa sve robom unutra i spremljenim stapicima da jedete u Japan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

slika govori vise od 1000 reci  ;D

 

kakav je ovo gay tormo?? Sta je ovo crni Dane??  :o

 

ljakse ovo je pravi buduci off road motor  ;D

inace Dane nije smeo da okaci njegov jer se iskreno vidi da je dizajn iz 86. pa kada ga moderno izlepe lici na karikaturu prevoznog sredstva na 2 tocka  ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 554 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

slika govori vise od 1000 reci  ;D

    Da li ovo sarenilo znaci da se obavilo neko potpisivanje?

 

Tako izgleda  ;D

    E pa nek je sa srecom!  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova

Posto krecem 15 jula za St.Peterburg sa starim i dobrim bmw r65 pa ako se negde vidimo placam pivo prijatelj, posto sam vec imao priliku da se vozim u tom pravcu cuvaj te se jako loseg puta i murije UKRAJINSKE.........SRETNO... VILI MC OTPISANI

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

Posto krecem 15 jula za St.Peterburg sa starim i dobrim bmw r65 pa ako se negde vidimo placam pivo prijatelj, posto sam vec imao priliku da se vozim u tom pravcu cuvaj te se jako loseg puta i murije UKRAJINSKE.........SRETNO... VILI MC OTPISANI

 

Mi idemo preko Odese i Samare! U povratku smo u Moskvi, pa ako se zadrzis u St.Peterburgu do septembra pijemo pivo. Ako ne, onda ovde ;D

 

Cisto da napomenem tacnu rutu kojom idemo i ovde. Posle Samare idemo za Yekaterinburg, pa Novosibirsk i Tomsk. Odatle, preko Altajskih planina ulazimo u Mongoliju. Planiramo da ce nam za obilazak Mongolije trebati 14 dana. onda se preko Ulan Batora vracamo na Bajkalsko jezero, do Irkutska. Odatle Ulan Ude, Chita, Habarovsk i Vladivostok. Tu trajektom prelazimo u Japan. Ostajemo najverovatnije 7 dana pa nazad. U vladivostoku stavljamo motore na voz, pa do Moskve. I odatle idemo za Kiev pa kuci.

 

Pripreme idu svojim tokom, posla ima preko glave, ali sam siguran da ce to sve biti nagradjeno ;D

 

U jutarnjem programu TV ENTERa cucete nase phono izvestaje koji ce icu uzivo u program. Pored redovnih izvestaja na nasem sajtu, bice te u mogucnosti da vidite gde se nalazimo u svakom trenutku. Motori su nam opremljeni uredjajima za satelitko pracenje, i u realnom vremenu mozete da gledate kako napredujemo...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1332 postova
  • Lokacija: okolica Osijeka, RH
  • Motocikl: Tuareg 660

Posto krecem 15 jula za St.Peterburg sa starim i dobrim bmw r65 pa ako se negde vidimo placam pivo prijatelj, posto sam vec imao priliku da se vozim u tom pravcu cuvaj te se jako loseg puta i murije UKRAJINSKE.........SRETNO... VILI MC OTPISANI

 

Pozdravi drugara koji vozi F650, mislim da ste prošli put išli zajedno u Moskvu ili

tamo negdje  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova

MA POLA SATA SE PATIM DA SE PRIJAVIM.......KOMPJUTERI.......A VI GA JOS I U MOTORU IMATE....SALIM SE, POZDRAVI CU GA U SVAKOM SLUCAJU SRETAN PUT A VIDICEMO SE NEGDE PA TO LEPO ZALITI.....IMAJU RUSI DOBRO PIVO....ZATO I IDEM PONOVO

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

MA POLA SATA SE PATIM DA SE PRIJAVIM.......KOMPJUTERI.......A VI GA JOS I U MOTORU IMATE....SALIM SE, POZDRAVI CU GA U SVAKOM SLUCAJU SRETAN PUT A VIDICEMO SE NEGDE PA TO LEPO ZALITI.....IMAJU RUSI DOBRO PIVO....ZATO I IDEM PONOVO

 

Za alkohol ne birniem  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

E drugari, samo da vas obavestim da smo izvadili Carnet de Passages en Douane

Da, da dobro ste culi ima to i kod nas, devojka koja radi na tome je izuzetno ljubazna i profesionalna!

E sad, tamna strana je sto mora da se ostavi depozit, nas dvoica cirka 8 000 EUR!!!

Sam karnet je 1 800 din!

 

Bilo je pitanja o ovom papircetu ranije, znam da su se neki interesovali pa reko da podelim sa vama ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

... Team you have 30 hours remaining ...  :)   Jel se znojite ?  ;D

 

U majku ti vidi kad si usto! Jer si spavo uopste?

Jos sitne pripreme :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1180 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

SRETNO !!!

Imacete deci, unucima i praunucima da pricate o svojim avanturama.

Svaka cast !

A i ja cu da se hvalim kako sam vas poznajem !

S R E T N O  ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja