Jump to content

Moto Zajednica

BEOGRAD-RUSIJA-MONGOLIJA-TOKIO

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

Au jebote,ladno me zvao lik u subotu,pita jel moze jedno pranje motora,Dane ovde,ja reko u Donjem Milanovcu sam,ajde kada se budem vratio,on veli ja putujem posle,ok,ajde onda sledeci vikend ,reko srecan ti put gde god ides....Pa da sam znao da je to taj DANE i gde ide pa vratio bih se odmah za BEOGRAD da mu sredim masinu i da ispratim cara kako doolikuje na takav put,SRECAN PUT MAJSTORI,NEKA JE BOG SA VAMA,i javite kada se vratite,bice mi zadovoljstvo da vam skinem prasinu svih zemalja kroz koje prolazite sa vasih ljubimaca!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 33 postova
  • Lokacija: Majilovac

Momci, sa novinarkom, svratili do naseg kafica u Majilovac. Malo se osvezili i krenuli dalje. Neka im je srecan put i Bog neka ih cuva. Pozdrav za komplenu ekipu koja ih je pratila i hvala na poseti.

 

P.S. A za novinarku ne brinite , nas Sale (Drag star) jos veseo iz Petrovca je toliko izdavio da ona nece skoro kroz Majilovac proci. Zato ostali - NAVALITE!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty

Momci, sa novinarkom, svratili do naseg kafica u Majilovac. Malo se osvezili i krenuli dalje. Neka im je srecan put i Bog neka ih cuva. Pozdrav za komplenu ekipu koja ih je pratila i hvala na poseti.

 

P.S. A za novinarku ne brinite , nas Sale (Drag star) jos veseo iz Petrovca je toliko izdavio da ona nece skoro kroz Majilovac proci. Zato ostali - NAVALITE!

Ljudi hvala na gostoprimstvu, Sale je prva liga ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 554 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

Zvao sam Komu i pitao da li ona crna cica sa TV ima dečka, muža il šta već.... i u trenutku kad je to trebao da mi kaže - puče veza, i ja ne čuh.....  :-* :-* :-*

  'bem ti srecu i mobilnu telefoniju  ;D

    Zao mi je sto Mich, Zeljko i ja nismo isli do Kladova, mene  bol u ledjima  ubija vec danima a Mile i Zeljko su se solidarisali sa mnom tako da smo odvezli do Golubca, slikali se kod tvrdjave, pozeleli srecan put Danetu i Komi i lagano dovezli kuci!

    Zeljko nam se prikljucio u Mailovcu, mi smo vec bili na iskljucenju za Pozarevac kad je on krenuo iz Vladimirovca  i stigao nas brzinom svetlosti, jos uvek mi nije jasno kako mu je uspelo  ???

 

      PS

    Pozdrav svima koje sam upopznao u subotu uvece na zurci !

   

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 541 postova
  • Lokacija: Zagreb

Sad nam preostaje samo čekati njihove izvještaje i pratiti GPS poziciju - gdje se nalaze!Ali proći će i tih 2,5 mjeseca...uhhh što ćemo se tek onda napiti!  :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty

Sad nam preostaje samo čekati njihove izvještaje i pratiti GPS poziciju - gdje se nalaze!Ali proći će i tih 2,5 mjeseca...uhhh što ćemo se tek onda napiti!  :o

Obecao sam i ja pijanstvo kad se vrate iako slabo konzumiram alkohol.

Chala kako se bese zove ono jelo sa pirincem ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 541 postova
  • Lokacija: Zagreb

Sad nam preostaje samo čekati njihove izvještaje i pratiti GPS poziciju - gdje se nalaze!Ali proći će i tih 2,5 mjeseca...uhhh što ćemo se tek onda napiti!  :o

Obecao sam i ja pijanstvo kad se vrate iako slabo konzumiram alkohol.

Chala kako se bese zove ono jelo sa pirincem ;D

 

Rizi Bizi!  :P A znaš li ti kako se zove poznati Talijanski golman Peru...???? ili poznati Talijanski proizvođač kožnog namještaja(fotelje,dvosjedi,trosjedi...jako udobno)???  ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty

Sad nam preostaje samo čekati njihove izvještaje i pratiti GPS poziciju - gdje se nalaze!Ali proći će i tih 2,5 mjeseca...uhhh što ćemo se tek onda napiti!  :o

Obecao sam i ja pijanstvo kad se vrate iako slabo konzumiram alkohol.

Chala kako se bese zove ono jelo sa pirincem ;D

 

Rizi Bizi!  :P A znaš li ti kako se zove poznati Talijanski golman Peru...???? ili poznati Talijanski proizvođač kožnog namještaja(fotelje,dvosjedi,trosjedi...jako udobno)???  ???

Za to jelo znas odgovor ;D, a sto se tice ovih drugih pikanterija nisam upucen na svu srecu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 42 postova
  • Lokacija: Zagreb

žurka je bila za 5, Dane i Koma za 10

 

ja se više nikada neću nervirati što me dr. chala čeka... ;D

 

hvala svima na super provodu, i vidimo se najkasnije kad se vrate

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

Braco,

 

kad citam ovo dodje mi oma da sednem na motor i nastavim dalje. HVALA VAM SVIMA!!! DIRRTY I URKE ISPALI STE NEVIDJENI SMEKERI HVALA VAM PUNO!!! Zozon, naravno kao i uvek, na visini zadatka.

Za zurku sta da kazem, meni bilo dobro ;D

Franc hvala za poklon, koristi mi stalno. Ne zuljaju sluske, ne smeta sunce, prava stvar za touring... ;)

Jeino zaboravih vrecicu negde pa je ne skidam sa glave ;D

Evo i kratkog copy/paste izvestaja sa naseg sajta:

 

Sta reci, tek sad smo stigli do Bukuresta, ali vredelo je. Svasta lepo smo videli, kruzili, gledali. Sinoc smo spavali kod nasih kolega spasioca!!! Smekeri, isto ko i mi :) Na ulazu u prestonicu nas je sreo jedan momak sa GSom, doveo nas do centra gde smo kupili drugi set guma za Mongoliju. A posle toga do jednog bajkerskog kafica gde smo sada, i gde cemo prespavati! Meni je jako zabavno, kad god se smorim pogledam u Komin stomak! Svi su nam izlazili u susret, milina prava. Motori sada izgledaju kao selidba montazne kuce. Sada je trenutno problem kako uci u Ukrajnu! Svi su se sjatili oko karte, pricaju svasta na rumunskom. Ima par varijanti, jedna je sa 3 prelaska granice, druga je okolo naokolo! Izgleda ce ce biti ova okolo :). Sutra jutru idemo u Moldavsku ambasadu da pokupimo vize. Sto je sigurno, sigurno je! Sad cemo da odemo nesto da jedemo, da prasac ne umre :). Bili danas do Drakulinog zamka, zesca rupcaga, izgubismo silno vreme! Hvala svima na poruka u GUESTBOOKU i na SMS, znaci puno!!! E, prijatelji, sto kaze Koma, ajmo sine, daleko je Japan :)

 

 

 

P.S. A sto drze Anakee, eh, danas je Afrikica strugala fuzasterom po Karpatima ;)

 

Zozon, ovaj P.S. je odgovor na tvoje pitanje ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty

Braco,

 

kad citam ovo dodje mi oma da sednem na motor i nastavim dalje. HVALA VAM SVIMA!!! DIRRTY I URKE ISPALI STE NEVIDJENI SMEKERI HVALA VAM PUNO!!! Zozon, naravno kao i uvek, na visini zadatka.

Za zurku sta da kazem, meni bilo dobro ;D

Franc hvala za poklon, koristi mi stalno. Ne zuljaju sluske, ne smeta sunce, prava stvar za touring... ;)

Jeino zaboravih vrecicu negde pa je ne skidam sa glave ;D

Evo i kratkog copy/paste izvestaja sa naseg sajta:

 

Sta reci, tek sad smo stigli do Bukuresta, ali vredelo je. Svasta lepo smo videli, kruzili, gledali. Sinoc smo spavali kod nasih kolega spasioca!!! Smekeri, isto ko i mi :) Na ulazu u prestonicu nas je sreo jedan momak sa GSom, doveo nas do centra gde smo kupili drugi set guma za Mongoliju. A posle toga do jednog bajkerskog kafica gde smo sada, i gde cemo prespavati! Meni je jako zabavno, kad god se smorim pogledam u Komin stomak! Svi su nam izlazili u susret, milina prava. Motori sada izgledaju kao selidba montazne kuce. Sada je trenutno problem kako uci u Ukrajnu! Svi su se sjatili oko karte, pricaju svasta na rumunskom. Ima par varijanti, jedna je sa 3 prelaska granice, druga je okolo naokolo! Izgleda ce ce biti ova okolo :). Sutra jutru idemo u Moldavsku ambasadu da pokupimo vize. Sto je sigurno, sigurno je! Sad cemo da odemo nesto da jedemo, da prasac ne umre :). Bili danas do Drakulinog zamka, zesca rupcaga, izgubismo silno vreme! Hvala svima na poruka u GUESTBOOKU i na SMS, znaci puno!!! E, prijatelji, sto kaze Koma, ajmo sine, daleko je Japan :)

 

 

 

P.S. A sto drze Anakee, eh, danas je Afrikica strugala fuzasterom po Karpatima ;)

 

Zozon, ovaj P.S. je odgovor na tvoje pitanje ;D

 

Brate cast nam je sto smo se vozili sa VAMA.Palite dalje, ne okreci se sine.Ocekujte nas ako Bog da opet na granici u Kladovu kad se budete vracali, da vas i dopratimo kako dolikuje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 541 postova
  • Lokacija: Zagreb

žurka je bila za 5, Dane i Koma za 10

 

ja se više nikada neću nervirati što me dr. chala čeka... ;D

 

hvala svima na super provodu, i vidimo se najkasnije kad se vrate

 

Objasni????  ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty

žurka je bila za 5, Dane i Koma za 10

 

ja se više nikada neću nervirati što me dr. chala čeka... ;D

 

hvala svima na super provodu, i vidimo se najkasnije kad se vrate

 

Objasni????  ???

Neume on to da objasni ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 272 postova
  • Lokacija: South Banat,Pančevo

Momci bila mi je velika čast da vas ispratimo i smatram da je to najmanje što smo mogli da uradimo mada sam se malo razočarao kada sam video da ste od Beograda do Požarevačke petlje doputovali sami,ali šta očekivati od PREBUKIRANIH BEOGRADSKIH TRKAČA!

Daće bog da sve bude u redu i da vas mi deca sa sela dočekamo u povratku nije bitno na kojoj granici nama nije teško.

 

VRH STE,srećno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja