Jump to content

Moto Zajednica

Uvex gt 350

Recommended Posts

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

Stize mi sutra iz mc gajic ,s velicina, valjda mi nece biti mala,ako bude ide dalje u prodaju ili zamenu za vecu

ako ne onda moja M !! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 592 postova
  • Lokacija: BEOGRAD-DORCOL
  • Motocikl: Stalno neki drugi :)

Stize mi sutra iz mc gajic ,s velicina, valjda mi nece biti mala,ako bude ide dalje u prodaju ili zamenu za vecu

ako ne onda moja M !! :takoje:

 

Moze, moze, al onda mora da cekas da prodam svoju S, al aj da ne baksuziram da sacekam jutro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

Stigla kaciga i mala mi :'( Tako da ide dalje ko je oce za 70 eur!!!!

marfijev zakon i kod tebe proradio,jer sam i ja dosad imao glavu za jednu velicinu pa ispala kockasta i velika (glava)! javi kada prodas!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 592 postova
  • Lokacija: BEOGRAD-DORCOL
  • Motocikl: Stalno neki drugi :)

Ajmo ljudi , da ne cekate da stigne iz louisa(a ko zna i dal je ima jos). Idealno ko ima devojku ili lesnik od glave, ja izgleda da ipak imam kesten... :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 592 postova
  • Lokacija: BEOGRAD-DORCOL
  • Motocikl: Stalno neki drugi :)

Oce biti nekog sutra tj.danas oko 15.00h sa tom kacigom u laboratoriji,da dodjem da probam M da vidim dal mi ta odgovara il da se bacam u potragu za nekim drugim modelom???Donosim sok,pivo,grickalice sta ko voli....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 592 postova
  • Lokacija: BEOGRAD-DORCOL
  • Motocikl: Stalno neki drugi :)

Danas bili do Laboratorije ja i UrosTA ,probao scubinu kacigu M i to je to, nasao sam pakovanje za kesten :D Inace ekipa iz servisa je extra ,veliki pozz za njih!!!!

 

P.S

Ajde ljudi oce neko S ovu uvex kacigu...

 

*Svetac*

Os se menjamo M za S+Milka od 300g :ooo::hej:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

Ljudi stigla i meni napokon kaciga,crna M,nazalost i meni je malo mala.....pa ako ima nekom ko se kontra proracunao,ja bi menjao M za L ili XL u krajnjem slucaju.bem ti veliku glavudzu :jee: il cu da je sasecem malko u predelu malog mozga ;) mislim na kacigu naravno ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12248 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Saseckaj ;). I mene je stezala na slepoočnicama žestoko, malo seckanja i šmirglice obavilo posao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

Danas bili do Laboratorije ja i UrosTA ,probao scubinu kacigu M i to je to, nasao sam pakovanje za kesten :D Inace ekipa iz servisa je extra ,veliki pozz za njih!!!!

 

P.S

Ajde ljudi oce neko S ovu uvex kacigu...

 

*Svetac*

Os se menjamo M za S+Milka od 300g :ooo::hej:

uzmes od mene M i imas M+S za zimu! :jee: M je jos uvek u ormanu sa sve kutijom zajedno! ajmo ljudi ima li neko zainteresovan za S kacigu! sada bi se vec dvojica radovali da SINKE prda svoju! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

Saseckaj ;). I mene je stezala na slepoočnicama žestoko, malo seckanja i šmirglice obavilo posao.

 

Hvala cika Arakise,probacu,pade mi i na pamet da je stavim na kalup vlasuljarski,pa nek joj cuci neko vreme ionako ne vozim :lol: :lol: a ako neko ima L i voljan je za M,ja rado!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

bio sam uzeo MOMO kacigu,malo me stezala! kontao sam da secem ne secem kako da resim! setim se da sa oblikovao stiropor dok sam radio pozadine za akvarijum sa termo pistoljem(onaj fen)! pokupim sundjere uzmem malo zagrejem ono se malo istopi,pustim sundjere nataknem na kesten malo razmrdam i sam cuci kao salivena! verovatno samo na mojoj glavi! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 364 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: QJ motor svt 650 x

Podelio bih sa vama utiske o ovoj uvex kacigi. Juce sam je probao, naravno, samo po kuci. U poredjenju sa drugim flip up kacigama koje sam isprobavao je daleko losija od recimo(AIROX FLIP UP OD 150 E). Finalna izrada je poprilicno losa, vise lici na neku kinesku no name. Sam mehanizam brade i naocara je u nekoj srednjoj klasi i to je najbolje na njoj. Pomeranje naocara je poprilicno problematicno zbog tastera koji nije bas jednostavan i sa rukavicama jos manje dostupan. Velicina je nesto veca nego kod drugih kaciga cak i kod uvex integral. Za razliku od drugih uvex kaciga koje mi savrseno odgovaraju ova mi cuci ko kokoski sise ili jarcu kapa. Usi ne mogu da namestim nikako. Sobzirom da treba da idem kod veterinara da kupiram usi psu, nosim se mislju da i meni malo odfikari pa da mi kaciga legne kako valja. Cena od 70 e, savreno odgovara ovoj kacigi. Zao mi ljudi koji su je nekad platili 220e koliko je kostala.

Pozdrav

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

Nazalost i meni je mala,vozio sam se sat vremena i ubise me usi a i core mi se nakrive i nema sanse(mesta) da ih ispravim da vidim lepo....shodno tome,dal neko slucajno ima L ili XL a da mu je velika? :zbunjen: :zbunjen: pa da se djoramo,ili ako neko prodaje tu velicinu rado bi je pazario??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova

Danas sam probao prvi put ovu kacigu koja je kupljena zimus dok je bila na snizenju.

Kako sam vozio samo po gradu nisam nasao ozbiljnije zamerke osim da je otvorena previse oko brade i jedino tu osecam

da vetar ulazi pa bi verovatnio na otvorenoj i brzoj voznji mozda to bio problem.

Interesuje me dali bi sa kragnom resio taj problem jer je i deo vrata nezasticen.

Mislim se da kupim kragnu koja je oko 10 evra u Luisu pa me interesuje dali neko ima vise iskustva.

Takodje me zanima dali ove kragne stite od ujeda insekata posto sam bas alergican.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1428 postova
  • Lokacija: BG - Zemun - Zvornik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300, Ktm exc300

I ja sam zainteresovan za tu kragnu ali ne znam kako se to zove, prelistao sam ceo sajt ali nisam uspeo da nadjem.

Ajd ako neko zna neka zakaci link.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja