Jump to content

Moto Zajednica

Uvex gt 350

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: UE
  • Motocikl: BMW f650 furuna, R1200gs LC

E pa sada, malko i mojih utisaka, o cigi. Uzeta preko louisa dok je još sneg vejao i nisam imao prilike da je isprobam malko ozbiljnije do prošlog vikenda.

Po gradu se dokazalo da je fllip up kaciga keva, pogotova ne nekim manjim relacijama i kada sedate na bike na brzinu,Extra, ne magli , što je mene oduševilo, ne moram da pridižem vizir da bih progledao :takoje: , malko je plitka, što apsolutno ne smeta u gradskpj vožnji. :neznam:

E sada otvoren put :hej: :hej: ,za vikend sam imao malko ozbiljniji đirić,oko 320km, vozilo se i po lepom suncu ali i kasno u noć. Pegaso 125 bez vizira, u uspravnom stanju, bez zaštite od vetra. bučna ali ne toliko koliko sam mislio da će da bude, pogotovu ako uporedim dotičnu sa mojom starom Grex kacigom koja je full face, s kojom nisam čuo ni sopstveme misli,ali opet, šušti, povremeno malko pisne,ali moram priznati prihvatljivo.Malko smo se i igrali i exsperimentisali, kada podignem ramena, ili ti uvučem glavu u ramena_(bem li ga ne znam kako da objasnim) šumova gotovo da nema, tako da svo šuštanj moram da pripiše toj plitkoj činjenici ,da je plitka, i i ja imam malko :zvizduk: špicaviju facu. :zvizduk: :zvizduk: . Sa pirkanjem pod kacigu, problema nisam imao, jer koristim rukkin win stoper :aha:

Zaključak, za 70 jevreja koliko je plaćena, odlična, ja prezadovoljan, naravno uvek može bolja ali za ove parice :takoje: :takoje: .valjalo bi da je malko dublja, mislim na kacigu ali ebiga i ja sam mogao imati manju vuglicu ali ebiga, i kada se sve sabere, cena, kvalitet, ugođaj u vožnji i faktor iznenađenja, krajnja ocena 4+.

toliko od mene i sorry ako sam bio previše opširan pozzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1428 postova
  • Lokacija: BG - Zemun - Zvornik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300, Ktm exc300

Evo i ja posedujem istu i sve je kao sto su kolege ispricale pre mene. Za moj ukus je malko bucnija i duva odozdo,a li cu to probati da sredim nekim windstoper-om.

Inace ovo mi je prva flipup kaciga i mogu reci da je bas prakticna. Malo me i nervira sto su suncane naocare malo, kako da kazem, labavije, pa kad naidjem na neku vecu rupu ili ispupcenje one spadnu na pola. Za ove pare odlicna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja