Jump to content

Moto Zajednica

Uvex gt 350

Recommended Posts

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Na HOME strani Louis-ovog site-a imate zastavu sa engleskim jezikom. Klikom na nju menjate jezik celog site-a, ne treba nikakav google translate, makar ne za engleski. ;)

 

Tako je Željo, u odbranu jeftinog uvexa! :lol:

 

Moram sada ja tebe da ispravim... :D

 

Z na pocetku mog nick-a je Z kao ZELENO, a ne kao ZUTO. 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Marko da li si ti video i imao kontakt sa kacigama o kojima pricamo?

 

jesam, i?

 

Vidim da spominjes da su ih tamo neki ocrneli a svoje misljenje ne spominjes...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BF3 killah, 301 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma City
  • Motocikl: FZS 600

Na HOME strani Louis-ovog site-a imate zastavu sa engleskim jezikom. Klikom na nju menjate jezik celog site-a, ne treba nikakav google translate, makar ne za engleski. ;)

 

Tako je Željo, u odbranu jeftinog uvexa! :lol:

 

Moram sada ja tebe da ispravim... :D

 

Z na pocetku mog nick-a je Z kao ZELENO, a ne kao ZUTO. 8)

 

 

eeee, pa to je pošto većina ne koristi ščćđž :lol:

E stvarno je baš smor što ti ne izađe da ima novih odgovora na temu koju komentarišeš, pa stalno rifrešuješ... Pogledaću sad da prevedem s nemačkog na engleski, mada se taj google translate i nije baš proslavio kad je u pitanju prevod sa japanskog :P

au, koji off <_<

 

Sad sam pogledao komentare, super su za enduro model...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Marko da li si ti video i imao kontakt sa kacigama o kojima pricamo?

 

jesam, i?

 

Vidim da spominjes da su ih nemci ocrneli a svoje misljenje ne spominjes...

 

jesam, vidi kačket........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BF3 killah, 301 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma City
  • Motocikl: FZS 600

Marko da li si ti video i imao kontakt sa kacigama o kojima pricamo?

 

jesam, i?

 

Vidim da spominjes da su ih nemci ocrneli a svoje misljenje ne spominjes...

 

jesam, vidi kačket........

 

 

hehehe i ti ga baš pretera :rolleyes:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BF3 killah, 301 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma City
  • Motocikl: FZS 600

Po komentarima što su nemci napisali, kaciga ne vredi ni polovinu tih para..........opet njihovo mišljenje........

 

Aj daj link za te komentare pliz...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Po komentarima što su nemci napisali, kaciga ne vredi ni polovinu tih para..........opet njihovo mišljenje........

 

Aj daj link za te komentare pliz...

 

http://www.louis.de/_206cfb249559b5eec170fa4dc75365edc2/index.php?topic=artbewert&artbewert=liste&artnr_gr=504870

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BF3 killah, 301 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma City
  • Motocikl: FZS 600

Ja mislim da ću ja da uzmem za sebe i devojčicu ipak flip up kacige iz pegaz motoa... Jes da je 20000 jedna, ali imaju bluetooth vezu, tako da možemo da ćaskamo... znači ful koliko mi se čini... :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Marko da li si ti video i imao kontakt sa kacigama o kojima pricamo?

 

jesam, i?

 

Vidim da spominjes da su ih nemci ocrneli a svoje misljenje ne spominjes...

 

jesam, vidi kačket........

 

Da si procitao temu od pocetka bilo bi ti jasno na koju stranu je tema otisla, pa bi verovatno i drugacije postovao. Ovako samo nabijas postove bez veze. Vidim da ti je do prepucavanja, ali evo priznajem da si pametniji i odustajem. B)

 

Ja mislim da ću ja da uzmem za sebe i devojčicu ipak flip up kacige iz pegaz motoa... Jes da je 20000 jedna, ali imaju bluetooth vezu, tako da možemo da ćaskamo... znači ful koliko mi se čini... :lol:

 

Ta iz Pegaza ti je losijeg kvaliteta nego GT350, makar sto se zavrsne obrade tice. Jedina prednost je sto ova ima bluetooth, ali je i 13000 skuplja. Za te novce mozes da kupis komunikaciju u Pegazu (Autocom) koju ces korisititi i kada budes promenio kacige. ;)

 

Moja prepooruka ti je da uzmes Uvex Enduro i da ne brines brigu. Ali to je tvoj izbor, radi kako hoces, nemoj posle da bude kako su me zeznule kolege sa foruma. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BF3 killah, 301 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma City
  • Motocikl: FZS 600

Marko da li si ti video i imao kontakt sa kacigama o kojima pricamo?

 

jesam, i?

 

Vidim da spominjes da su ih nemci ocrneli a svoje misljenje ne spominjes...

 

jesam, vidi kačket........

 

Da si procitao temu od pocetka bilo bi ti jasno na koju stranu je tema otisla, pa bi verovatno i drugacije postovao. Ovako samo nabijas postove bez veze. Vidim da ti je do prepucavanja, ali evo priznajem da si pametniji i odustajem. B)

 

Ja mislim da ću ja da uzmem za sebe i devojčicu ipak flip up kacige iz pegaz motoa... Jes da je 20000 jedna, ali imaju bluetooth vezu, tako da možemo da ćaskamo... znači ful koliko mi se čini... :lol:

 

Ta iz Pegaza ti je losijeg kvaliteta nego GT350, makar sto se zavrsne obrade tice. Jedina prednost je sto ova ima bluetooth, ali je i 13000 skuplja. Za te novce mozes da kupis komunikaciju u Pegazu (Autocom) koju ces korisititi i kada budes promenio kacige. ;)

 

Moja prepooruka ti je da uzmes Uvex Enduro i da ne brines brigu. Ali to je tvoj izbor, radi kako hoces, nemoj posle da bude kako su me zeznule kolege sa foruma. ;)

 

 

Ma daj, nije valjda :angry:... Nadam se da im i odeća nije istog kvaliteta <_< Meni je mnogo mnogo lepša ona Enduro Uvex, tako da ću te poslušati, ali čini mi se da imaju samo S, L, ali ne M. Doduše ja imam baš malu glavu, pa će mi možda S odgovarati, ali moram da probam prvo...

Što se tiče bluetootha, lično mi je skroz kul ta fora, i realno mogu i da ih uglavim u te uvexove, ali jel znaš ti Zeljo nešto o radio vezi koja se ugrađuje u kacige? Čitao sam tu temu danas i na kraju mi nije jasno, ako ugradim dugme na komandnu tablu motora, a devojka iza mene ima drugi voki toki, kako ona da priča sa mnom, to jest da li stiska dugme u džepu ili kako i da li dugme mora da bude sve vreme pritisnuto dok se razgovara... Jer ako voziš 120kmh na nekoj magistrali i želiš da ćaskaš, malo je opasno sve vreme držati dugme palcem ili tako nešto...

Opet ja u polu off ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Pazi, nisam ja rekao da su kacige koje Pegaz prodaje lose, samo sam napravio paralelu sa kacigama o kojima pricamo. ;)

 

Kacigu OBAVEZNO moras da kupis u odgovarajucoj velicini, ne sme da bude velika a ni mala!

 

Sto se tice komunikacije, jedna od boljih je Autocom, prodaje ih Pegaz i imas temu na forumu, potrazi malo. ;) Nije jeftina, ali bi trebalo da radi kako treba. Do sada nisam probao ni jednu komunikaciju, tako da ne mogu da ti pricam mnogo o njima. Hteo sam da kupim tu Autocom pa sam dosta citao o njoj. Vecina bajkera ima samo reci hvale za istu. Kako kazu, skoro jedina koja vredi. Markone ce ti reci o njoj mnogo vise, on ih je koristio. ;)

 

P.S. Ovde imas Uvex Enduro u 'M' velicini, samo je malo skuplja i boja je mat crna. :)

 

https://www.polo-motorrad.de/en/enduro.html

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Futog-Ns
  • Motocikl: Yamaha fz6n 2005

Sekula i Bera donose robu iz Louis-a i Polo-a. Prvi bez provizije a drugi valjda uzima 10%, nisam siguran jer sam samo sa Sekulom saradjivao. Ako ti treba Sekulin broj mogu da ti ga posaljem preko PP-a? ;)

Ja bih te zamolio ako mozes i meni da posaljes broj ? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1218 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Momci molim za malo TOLERANCIJE, manje prepucavanja, i malo manje off-a. :rolleyes:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 65 postova
  • Lokacija: Bačka Topola
  • Motocikl: HD

Evo ja sam kontaktirao direktno njih. Evo sta su mi rekli :

 

Naravno i UVEX pravi siroko potrosne kacige za jeftine pare, ali ova GT 350 ne pripada medu njima. Akcija je zbog toga sto izlazi nova fli up za 2011.god.

 

Inace postepeno je padala cena ove kacige ako je neko prati onda zna. Ja sam ga bas pratio 130 - 100 - 70e.

Inace moze se naruciti i kodmene.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Security Consultant, 341 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilja Pegaso

Kako da nadjem comentare kupaca za npr kacigu probiker rsx4?

Nasao sam ovde za Uvex kacigu ali samo link i ne umem da nadjem za neki drugi proizvod

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1823 postova
  • Lokacija: Beograd

Komentari se ne pojavljuju kad prebacite sajt na engleski, znaci mora na nemackom

 

Realno, da meni treba flip-up kaciga sigurno bi kupio ovu Uvex za te pare, a sistem za komunikaciju mozes uvek da dokupis i da koristis i na drugim kacigama

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

Hvala svima na odgovorima,kaciga sigurno da ima i svoje lose strane al joj je cena ok i mislim da komentari nemaca,kako duva i ostalo mi nece preterano smetati posto imam kinesku flip....najbitnije da zastiti pri padu....

e sad zvao sam verano oni su uvoznici al nemaju trenutno i nece dobijati pre februara :huh: tako da otpada probanje....zvao sam Sekulu i nedostupan je na nas broj,a poslao sam mu por na austrijski i nije primio.....tako da...nemam pojma sta cu.... ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BF3 killah, 301 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma City
  • Motocikl: FZS 600

Hvala svima na odgovorima,kaciga sigurno da ima i svoje lose strane al joj je cena ok i mislim da komentari nemaca,kako duva i ostalo mi nece preterano smetati posto imam kinesku flip....najbitnije da zastiti pri padu....

e sad zvao sam verano oni su uvoznici al nemaju trenutno i nece dobijati pre februara :huh: tako da otpada probanje....zvao sam Sekulu i nedostupan je na nas broj,a poslao sam mu por na austrijski i nije primio.....tako da...nemam pojma sta cu.... ::)

 

 

Muka živa macane, a tako je lepa i jeftina :)... Zar ne može preko neta da se naruči?

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1897 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Ljudi moto centar Gajic iz Krusevca donosi po narudzbini robu iz louisa bez provizije. Mnogim ljudima sam dao njihov kontakt i svi koji su narucivali od njih su zadovoljni uslugom. Ja sam kupio kacigu preko njih pre mesec -dva. Jes da ih sad reklamiram ali ovi pojedini dobavljaci koje pominjete se vrlo cesto ne javljaju na telefon cak sam i slao sms-ove sa konkretnim pitanjem i skoro nikad nisam dobijao odgovor. Da ne bi bas bila reklama necu stavljati njihov kontakt. Imate ih na netu pa potrazite.

 

PS: Nemam nista sa pomenutom radnjom samo hocu da pomognem ljudima iz ove teme.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BF3 killah, 301 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma City
  • Motocikl: FZS 600

Ljudi moto centar Gajic iz Krusevca donosi po narudzbini robu iz louisa bez provizije. Mnogim ljudima sam dao njihov kontakt i svi koji su narucivali od njih su zadovoljni uslugom. Ja sam kupio kacigu preko njih pre mesec -dva. Jes da ih sad reklamiram ali ovi pojedini dobavljaci koje pominjete se vrlo cesto ne javljaju na telefon cak sam i slao sms-ove sa konkretnim pitanjem i skoro nikad nisam dobijao odgovor. Da ne bi bas bila reklama necu stavljati njihov kontakt. Imate ih na netu pa potrazite.

 

PS: Nemam nista sa pomenutom radnjom samo hocu da pomognem ljudima iz ove teme.

 

Hvala brate, poruka primljena <_<

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

Na HOME strani Louis-ovog site-a imate zastavu sa engleskim jezikom. Klikom na nju menjate jezik celog site-a, ne treba nikakav google translate, makar ne za engleski. ;)

 

Da ali komentari ostaju na nemackom pa zbog toga cela peripetija sa Google Translate-om.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • UruK Hai, 2083 postova
  • Lokacija: Bgd/Vozdovac
  • Motocikl: ADV

Stigla mi je UVEX enduro kaciga koju sam porucio preko MC Gajic iz Krusevca, reci cu vam samo da je kaciga odlicna... Do sada sam imao modelle raznih proizvodjaca Nolan, Grex, Agv... Uvex je svojom zavrsnom obradom i materijalima za korak ispred svih u klasi, sledeci vikend treba da stigne i GT350 pa cu vas obavestiti o mojim utiscima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Stigla mi je UVEX enduro kaciga koju sam porucio preko MC Gajic iz Krusevca, reci cu vam samo da je kaciga odlicna... Do sada sam imao modelle raznih proizvodjaca Nolan, Grex, Agv... Uvex je svojom zavrsnom obradom i materijalima za korak ispred svih u klasi, sledeci vikend treba da stigne i GT350 pa cu vas obavestiti o mojim utiscima!

 

GT350 je losija od Enduro modela, ali neces biti nezadovoljan, pogotovo kada se setis koliko si novca izbrojao za nju. 70e nova flip up, sitnica... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja