Jump to content

Moto Zajednica

BJB Maxi Scooter Caffe

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 102 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Veternik
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600s

Druze Rade,cini mi se da je termostat dotrajao.isti problem sam imao jesenas..u mestu se primakne radnoj temp,a cim krenes pocne da pada,identicno ponasanje..da ga malo izganjas na kratke relacije spustio bi i malo benzina u karter,omirisi ulje..ne znam kako kawe funkcionisu,ali moj piaggio sa novim termostatom nagura u mestu temperturu na pola za manje od 5 minuta,i to na vrlo hladnom vremenu,i naravno kada krenem ne mrda sa pola..tako da ta prica od 4 km sa hladnim motorom ne pije vodu,bar ne kod ovog mog sokocala..da napomenem da je i moj termostat izdao odjedared,nicim izazvan..:-)

 

Kod mene cak ni u mestu posle 10 min rada se nije primaklo radnoj temperaturi i onda kad sam ga provozao i to malo sto se digne kazalja pola jos ode prema plavoj liniji.

Koliko god da ga u mestu ''turiram'' nema dimic nigde ne mirise benzin na auspuhu niti ono kad trosi ulje

 

Sve "smrdi" na termostat,verovatno zaglavio na otvoreno..nista strasno,i desava se cesto,kako na kolima,tako i na motorima.najbolje se javi svom majstru da proveri,sitan kvar koji moze izazvati vece probleme i ostecenja ako se ne "leci" na vreme..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 9085 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

@porta

budni ubedjen u pogresno

 

@laki

samo se ti nadaj 0namigivanje.gif

 

@rade

proveri termostat, 99% je neispravan

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 998 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

hvala dobri satelis skinuo sam sve plastike sa motora i sad ide kod majstora da pogleda sta kako pa javljam usput posto sam ga vec rasklopio iskoristicu da ga vratim u fabricko stanje sto se tice cistoce :takoje: kacim slike :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 42 postova
  • Motocikl: SYM GTS 250

Dobio sam na poklon pinlock sa zatamljenim vizirom sa kojim se ujutro nista zivo ne vidi, ali imam moj vizir koji nije spremljen za pin lock pa me interesuje dali ima neko te male "klinčiće"da ne vadim iz drugog vizira vec da imam oba za eventualnu upotrebu. 0namigivanje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 786 postova
  • Lokacija: Kovin

@porta

budni ubedjen u pogresno

 

@laki

samo se ti nadaj 0namigivanje.gif

 

@rade

proveri termostat, 99% je neispravan

 

 

 

 

 

Pa kazi nama bambusima kako da uradimo zagrevanje kako treba....da ne moramo opet da dolazimo kod tebe!:lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Auuu koleZe moje drage ala sam se nagurao motora danas do majstora cirka 2km!!! 0staa2.gif E nisam iz principa hteo da dam 1000din za slepanje u kombiju !!!0ljut2.gif Sad cekam da ga zavrsi pa se nadam da cu konacno da se vozim u 2013godini!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500

Jel bilo uzbrdo il nizbrdo1zvizduk.gif

De za hiljadarku moze lepa kolicina cevapa da se kupi, a pri tom malo radis na kodniciji0takoje.gif

Vala teski su ko TE pec, nadam se da me nece nikad izdati negde na nekoj losoj geografskoj poziciji 1care.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 167 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Piaggio x9 500cc

Auuu koleZe moje drage ala sam se nagurao motora danas do majstora cirka 2km!!! 0staa2.gif E nisam iz principa hteo da dam 1000din za slepanje u kombiju !!!0ljut2.gif Sad cekam da ga zavrsi pa se nadam da cu konacno da se vozim u 2013godini!!!

 

Sta mu radis,gde ga guras kad treba(odrzavas)?:moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Ma nesto zeza struja nemam pojma verovatno neka glupost!!! A majstor je cuveni Vule Marving ako te zanima gde je naPP da ne reklamiram ovde!!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 998 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

ljudi kako da kacim slike ranije sam mogao samo citiram nekog i ubacim slikice direktno sa kompa, naravno smanjene a sad to ne mogu ,zastoooo :zbunjen::zbunjen::zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2050 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Другари имам једну дилему0stabre.gif па ми треба помоћ ако неко зна.Гледам пинлок за своју кацигу иначе Каберг Конда,цијена права ситница , а онда схватим да ми треба и нов визир који има припрему за пинлок па тек онда пинлок.Да ли сам у праву0zbunjen.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 863 postova
  • Lokacija: Beograd MML
  • Motocikl: Aprilia Atlantic Clasic 500,dok ne pojeftini GP

novi ili ( nauceno od koleze iz mudrakovca :) ) sablon po kom ce se izbusiti rupe na postojecem viziru i ubaciti pinovi i imas pinlock vizir

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 581 postova
  • Lokacija: Beograd,29 novembar
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

Honda dn-01,prelepu liniju ima (podsecame na ajkulu)jos kad sam je video pre 5-6 god na adi pola sata sam balavio.680 cc ,automatik ,60 konja ,plus tockovi 17 inca,ma bre skuter 1lol.gif ...po meni prelep dizajn ali jos uvek skupa Mejbi nekad bude moja..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja