Jump to content

Moto Zajednica

BJB Maxi Scooter Caffe

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 4333 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Satelise, slican je zvuk kao kod tebe samo mnogo dublji, i..ma cuces nekom prilikom, posto sutra nazalost ne mogu sa vama. :(

 

Motorche, isao bih ja zadnji ali ne mogu Zeki da otmem to mesto, nemam potrebne kvalifikacije! :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 174 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / Yamaha T-max / Yamaha MT-09 Tracer

Pozdrav drugari iz dalekog Vladivostoka. 1zdravo.gif

 

Alexa, jedva cekam da cujem zvuk uzivo, pa da opet vratim isti izduh na mog Atlantica. 1nanana.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5718 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Pozdrav drugarima sa Vrdnika od Maxi ekipe. 16 motora u koloni i lepo druženje. Upravo se pune stomaci pa na kupanjac...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 743 postova
  • Lokacija: Beograd

Auuuuu, sad sam otvorio, čitam i ne verujem. Sve horor priče, jedna za drugom :( :( :(

 

Preporuka svim drugarima sa foruma - iz najbolje namere - prelistajte ovu sekciju i potsetite se koliko se lako strada. Vozite bezbedno i pametno!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1098 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Uly
...nista specijalno nisam primetio sem da malo brze dostize maksimalnu brzinu (testirao u povratku na E-75), start je mnogo laksi, ne trese vise toliko.

 

:stabre:

 

Sad nesto razmisljam, meni nesto struze, zveci, zvecka i sviruce u fabrickom topu a u voznji po FG sam na uzbrdicama bio daleko inefrioran u odnosu na sve ostale... I Scoot mi jako trese! Moguce je da se nesto tu 'uzhebalo', zapusilo ili otkacilo pa ne moze da dise punim plucima :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8946 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Moze biti al ne mora da znaci 0stabre.gif skines auspuh, dobro ga protreses i videces (citaj cuces) u kakvom je s'tanju, slican problem ima Fanky na Medi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

E sad malo cu da off-ujem ali moram ovo da podelim sa vama: moj Renault Megane Sedan 1.5dci/85ks je presao 1200km sa 55l goriva pri prosecnoj brzini od 100km/h,sto znaci da trosi 4,6l/100km...0takoje.gif Nikad ga nisam vozio ovako lagano pa sam se iznenadio koliko mi para ostade koje su bile namenjene za gorivo!!! E a da ugradim ja taj motor u Atlantica taman staje!!!1lol.gif1lol.gif1lol.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 743 postova
  • Lokacija: Beograd

E sad malo cu da off-ujem ali moram ovo da podelim sa vama: moj Renault Megane Sedan 1.5dci/85ks je presao 1200km sa 55l goriva pri prosecnoj brzini od 100km/h,sto znaci da trosi 4,6l/100km... Nikad ga nisam vozio ovako lagano pa sam se iznenadio koliko mi para ostade koje su bile namenjene za gorivo!!! E a da ugradim ja taj motor u Atlantica taman staje!!!

 

Moj burazer vozi isti agregat, samo karavan verziju, uvek se čudim kako malo troši. Odličan auto za tu lovu :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

...jes,dok ne okruni pumpu i shebe injektore(daleko bilo),pa ode hiljadarka...

 

PU PU PU DALEKO BILO!!! Pomeri se s mesta!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

...jes,dok ne okruni pumpu i shebe injektore(daleko bilo),pa ode hiljadarka...

 

PU PU PU DALEKO BILO!!! Pomeri se s mesta!!!

 

posle nekih nemilih dogadjaja sa francuskim vozilima u buducnosti mogu samo da kupim francusku sobaricu .....a auto uvek nemacki ili japanski .....:zdravo::zdravo::zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 581 postova
  • Lokacija: Beograd,29 novembar
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

Dobitna kombinacija Japanski motor,Nemacki auto0takoje.gifnego ode ja da doteram moju zverku,trebao sam u petak i taman mislio da organizujem nesto kao kad se islo po Zekin u Vrsac kad ispade da moram sad.1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 581 postova
  • Lokacija: Beograd,29 novembar
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

Evo drugari stigoh oko 20-30 opeglah 55 km sa masinom do Beograda,i to bez tablica(pa kad je mogao sin Djuxi 450 km neregistrovan mogu ija 55 km bez tablice hahhaha)posto je svajcarac ,uvezen,ocarinjen itd sad ce ide pravo na moje ime i bg table....Sin je bio dobar prolazimo pored pandura na motoru prica tip sa nekim kako snimio mene gleda me ja reko sad kad vidi bez tablica odma ce da me pojuri,medjutim posto je i Pedja snimio situaciju a bio iza mene sa audijem dao mu odma levi mig kao obilazi me medjutim samo mi pokrio zadnji kraj dok ne prodjosmo pandura i vratio se posle nazad iza...hahahahah tatin sin...evo jedna slicka ko provali koji je motor od MSC-a ima pice na sledecoj voznji0namigivanje.gif

post-10121-0-67973300-1342035644_thumb.jpg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 548 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: gilera runner 50/piaggio x9 500

lici mi na v strom...prelep motor, video jedan na moto skupu u sokobanji i odusevio se...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 952 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200 Enduro

Evo drugari stigoh oko 20-30 opeglah 55 km sa masinom do Beograda,i to bez tablica(pa kad je mogao sin Djuxi 450 km neregistrovan mogu ija 55 km bez tablice hahhaha)posto je svajcarac ,uvezen,ocarinjen itd sad ce ide pravo na moje ime i bg table....Sin je bio dobar prolazimo pored pandura na motoru prica tip sa nekim kako snimio mene gleda me ja reko sad kad vidi bez tablica odma ce da me pojuri,medjutim posto je i Pedja snimio situaciju a bio iza mene sa audijem dao mu odma levi mig kao obilazi me medjutim samo mi pokrio zadnji kraj dok ne prodjosmo pandura i vratio se posle nazad iza...hahahahah tatin sin...evo jedna slicka ko provali koji je motor od MSC-a ima pice na sledecoj voznji0namigivanje.gif

 

ja mislim da je Varadero :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja