Jump to content

Moto Zajednica

BJB Maxi Scooter Caffe

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 1551 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 2007

Sve što je lepo kratko traje... Evo nas u povratku, pauzica na Zlatiboru da odtrnemo dupeta pa kući lagano... Što se mene tiče, mora taman koliko treba.

nemo da nisi svrnuo0ljut2.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5718 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Sve što je lepo kratko traje... Evo nas u povratku, pauzica na Zlatiboru da odtrnemo dupeta pa kući lagano... Što se mene tiče, mora taman koliko treba.

nemo da nisi svrnuo0ljut2.gif

 

Rado brate Panto ali ondaK ne bi stigli kući skoro a moj Romeo već ugovorio randes sa devojčicom pa da ne budem grbavi matorac... Prvom prilikom Biki i ja dolećemo na Atlanticu za KG da se vidimo i malo družimo! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 632 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: vozicu SW-T 600 abs

Sta oce bre ovi japanci namerili se na nas opasno!!! Aj Bas da ga testiramo sledeci put!!! Kad se obojici upali rezerva sipamo 10l i vozimo isto pa da vidimo ko ce da predje vise!!! MOZE???1nanana.gif

fora i jeste u tome sto se "NE VOZE" isto, problem nije u tome koji koliko trose nego koji su koliko kod majstora... Ja glasam da ne idem kod majstora nikad, a te pare da potrosim za gorivo :nanana: :nanana: :nanana: ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5718 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Ili na registraciju... :P :P :P

 

Pa 'de si ti tatko? jel' spavaš bar malo? Ljubi malu princezu. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 632 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: vozicu SW-T 600 abs

Ili na registraciju... :P :P :P

 

Pa 'de si ti tatko? jel' spavaš bar malo? Ljubi malu princezu. :zdravo:

 

spavam spavam, cvrca mala je prava dobrica "spava nocu a luduje danju" stavljam slike sutra da se pohvalim sa mojom jos jednom velikom ljubavi (ali Dragani ni rec, posto ima zabranu stavljanja Andreinih slika na fejs :lol: :lol: :lol: )...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova
  • Lokacija: zrenjanin
  • Motocikl: honda foresight 250

evo priprema je prosla odlicno! sve zavareno sto je trebalo da se vari, pregitovano i baceno u spric git. sutra vodenjanje pa uklapanje na kostur...ako sve prodje kako treba ja u sledecu subotu opet turneja!!!! :) da usput je tu i majestic i neke felnice koje su uletele u raspored.

post-5344-0-57541800-1341005393_thumb.jpg

post-5344-0-80675700-1341005399_thumb.jpg

post-5344-0-56215100-1341005406_thumb.jpg

post-5344-0-91701900-1341005417_thumb.jpg

post-5344-0-44107600-1341005425_thumb.jpg

post-5344-0-77804600-1341005433_thumb.jpg

post-5344-0-59938700-1341005443_thumb.jpg

post-5344-0-24004000-1341005453_thumb.jpg

post-5344-0-98446900-1341005460_thumb.jpg

post-5344-0-79593500-1341005467_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 632 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: vozicu SW-T 600 abs

Priča se po bloku da mala ima Honda cuclu...Jel to trač ili istina ?

Verovatno ce da ima :lol: , ujedno molim i drugare koji slucajno nadju tako nesto ili slicno da kupe za malo

 

GROBAR_che

A7D06635-B045-A646-8E86-59684DA36D32_thumb.jpg

 

 

ili BAJKER_che

9B866564-0867-874F-A877-A08F723F677C_thumb.jpg

 

pozdrav drugarima od male Andreice :zdravo: :zdravo: :zdravo:

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

znaci kao med je .... pu pu pu samo da je ne ureknemo .... da je ziva i zdrava i uskoro da dobije brata ili sestru :lol:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5718 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Andreica je prava lepotica! Neka bude na ponos mami i tati! Društvo u vidu bate ili seke što pre... :takoje:

 

Bugiman - alal vera! :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veseli stomatolog , 860 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: dl 650

danas u nedostatku ideja i visku slobodnog vremena, odjurio sam u Arandjelovac i bio malo na bazenima i aqua parku....sem tobogana ostalo je cista glupost, bazeni su pre kadice nego bazeni...sve malo i sve prenatrpano......elem, atlantik je jurio ko lud....sve mi se vise i vise svidja za ture van grada....

medjutim,imao sam mali dozivljaj..kada sam se kretao ka Arandjelovcu, posle Avale, bacim pogled na tablu, kad ono, pokazivac temperature motora na nuli...1ups.gif1ups.gif1ups.gif.....kad mi srce nije stalo...stanem odmah pored puta.....ugasimo motor, i gledam...sve ok...rashladna tecnost na normali...oblio me hladan znoj na +38.......upali, opet stoji kazaljka na nuli.....uzas....svasta vam u tom trenutku prodje kroz glavu.....

kad sam se sabrao, izvadim dzek iz termostata, i vratim ga opet, ukljucim kontakt, a on se postavi na normalu....izgleda da mi se izvukao dzek....ohladio sam se.....

ostatak puta sam proveo u vezbanju voznje i razvijanju emotivne veze sa atlantikom...lepo ide....0takoje.gif0takoje.gif0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4333 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Zar ne rece ti da ti Atlantic nesto ne lezi bas? 1nanana.gif

 

Elem, narucio sam auspuh kod Roberta, bice gotovo u toku nedelje, pa me zanima da li ima raspolozenih da mi prave drustvo u putu do Ade i nazad? 1zvizduk.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

Zar ne rece ti da ti Atlantic nesto ne lezi bas? 1nanana.gif

 

Elem, narucio sam auspuh kod Roberta, bice gotovo u toku nedelje, pa me zanima da li ima raspolozenih da mi prave drustvo u putu do Ade i nazad? 1zvizduk.gif

 

pitaj koliko bi kostao neki dobar auspuh za moj motorcikl da napravi covek ili je to univerzalno za sve motore ....nisam bas upucen u to najbolje 1neznam.gif hvala unapred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5718 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Elem, narucio sam auspuh kod Roberta, bice gotovo u toku nedelje, pa me zanima da li ima raspolozenih da mi prave drustvo u putu do Ade i nazad? 1zvizduk.gif

 

Javi dan-dva ranije kad budeš išao. Treba i ja da idem kod njega taman da vidim šta može za mene da uradi pošto neću "drekalicu" nego turing izduv.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 952 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200 Enduro

ja sam stigao danas oko 16h nisam se pre javio zato sto sam odmah otisao na spavanje jer sam u 20h imao turnir u malom fudbalu....utisci...uh....preziveo sam svasta....odmah da napisem ZNAM ZOKI :) to se odnosi na burgman75.....u 12h odlucim da idem....zovem drugare koji voze niko nije kuci ili ne moze....cisto da ne idem sam pozovem drugara suvozaca....spremanje zurba....i krecemo oko 13 i 40h....a u kg je skupljanje oko 14h.....dam po gasu racunam da cu usput negde da ih stignem....stizem u kg jos se toci gorivo....sreca....krecemo....put posle kraljeva prema raski kao iz snova...put nema ni jednu grbu kao staklo....a krivine koliko ti dusa zeli....ne mogu da opisem ko zeli da malo pegla krivine neka ode i videce o cemu pricam.....u jednom trenutku cuje se BUUM...pocinje da grebe auspuh....i baca motor na sve strane razmisljam u glavi puce motor izlete klip otpade auspuh ode sve u k.....smirim ga nekako stajem pogledam pukla guma (zoki mi rekao da ne idem sa takvom gumom :) ) pored onolikih suma i svacega meni pukne pored vulaknizera koji ne radi i ne javlja se na telefon.......parkiram bugija i sednem pored na beton....sta sad....od onoliko motora niko nije sta da me pita sto sam stao ili tako nesto....redari su bili na pocetku grupe...maltene se trkali.....cekam ja da prodje neki redar da pitam posto sam video da isla neka kola sa prikolicom pa da me odslepaju...od redara ni traga tako jedno sat vremena sedim i vidim ovog sa prikolicom zaustavim ga pitam da me poveze....kaze moze ali nemam kako da zavezemo motor...kaze jedno da sedenes i ti sa njim u prikolicu.....uh jbm ti kad se setim ostalo je jos 70km do mitrovice prikolica paca na sve strane motor skace ja se drzim za ogradu ruka mi puca od bolova ne sme da pustim jer ce da mi padne bugii polomi mi noge....tako sa jadom stignem do mitrovice....gde sad gumu da nadjem....subota je i jos kasno.....trazim, pitam....i tu neki lik iz bg-a kao mogu ja da sredim nista ne brini sutra ti stize busom ujutru...ja ok...tako dogovaramo se celog dana kaze zovi me ujutru....oke...izbacimo bugija iz prikolice guram ga do terena gde je dogadjaj....prc nema sator...u zurbi sam ga zaboravio....nista prakiram bugija na sljunak pored kosa i ceradu za motor zakacim cisto da ne pada rosa na nas.....vrecu sam poneo :) ustajemo zovem lika nedostupan.....u jbm..sta sad...tu neki komunalci romi pricamo i kaze pa sta ti je sa skutreom...reko cuti nista ne pitaj....pukla guma...pa kaze al mozes da nadjes ili da zakrpisa....reko nema nista od toga....zaglavih ja ovde do ponedeljka...i kaze jedan daj bre da pomognemo coveku...dogovori se sa dva druga da ga prikrivaju dok on ode u siptarski deo da nadje ode PESAKA posle sat i jace zove e nasao sam ti dve ali polovne nema nigde nedelja....ma donosi bre meni su zlatne samo da me dovuku do kuce....donese mi decko da obe da izaberem koju cu....odguram do vulkanizera stavimo jednu probusena....skine stavi drugu dobra...odlicno samo sto je guma 130 60 13 umesto 130 70 13....sta je tu je drugo nema...nizi je ionako nizak...ali polako....pitam za cenu 15e.....u super evo tebi bato 20e za lomatanje nogu....ma ne bre 15e to sam ti pomogao...jedva ga ubedim da uzme 20e.....spakujemo stvari na bugija i pravac krusevac....ovo je ukratko da ne moze da bude krace :).....................e sad da vam napisem nesto oko Misije.....vidim da pisu preko 2000 motora extra itd.......stvar je sledeca daj boze da sam video 1000 motora i manje ali ajd.....ja sam dva puta stajao da pomognem da oko motora od tih "2000" nijedan nije sta ni da me pita ali je sve ok.....redari su bili u vrhu znaci niko nije isao pozadi.....od kolone nije bilo ni K.....sve su isli oko 5 do 10 motora....rastrkano do bola....preticu ulaze u makazice...strasno....mene su jednom preticali sa leve i desne odjednom tik ispred krivine.....bez reci....sto se tice same mitrovice bilo je dobro....dobro samo i docekani.....to je to od mene ako se jos nesto setim...pisem....1zdravo.gif

cimg3851u.jpg

 

 

 

 

 

cimg3850u.jpg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Ne znam sta da kazem sem jako jako dobro iskustvo!!! I IMAO SI SRECE VISE NEGO PAMETI!!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4333 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Zeko, dogovoreno! :)

Cobe, pitacu nema da brines! :)

 

Alexanto, oglasicu na forumu ranije pa da se dogovaramo da idemo zajedno, ionako me do bola mrzi da peglam 200km sam. 1hmm.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja