Jump to content

Moto Zajednica

BJB Maxi Scooter Caffe

Recommended Posts

  • Ne silazi, 9001 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Bese podne, negde oko 14h, naslonio se na vrata i blenem uz i niz V. Stepe. Kad kod ulaza, spazih dekicu, nizeg rasta kako lagano ide ka meni.

 

Na glavi ima belo kapce, kariranu kosulju, bez pantalone, brodarice i sve to stade ispred mene. Pogledase me plave oci i dekica rece: 

 

dobar dan mladicu

.... dobar dan

mozes li mi reci gde je salon, kupio bi motor

.... naravno, podjite zamnom

 

I tako mi podjosmo do salona, razmisljam....jel to dekica rekao motor, pogledam ga, rekao bi da ima dosta godina. Ne nosi stap, nema naocare...odmeravam ga jednim okom.... i sebi govorim da mozda misli na automobil.

 

Ulazimo u salon, okrecem sa ka dekici i pitam:

 

.... gospodine, sta vas zanima da bi vas uputio na kolegu jer ja nisam prodavac

zanima me motor i pokaza prstom na isti

.... gledam u njegov prst koji je usmeren na Geopolisa 300i

 

U neverici ga usmerim na kolegu i odlazim, da bi nakon 10-tak min. taj isti Geopolis otisao na teh. pregled, uradjeni svi papiri i dekica seda na ata da napravi prvi km.

Dekica odusevljen, malo mu je tezi od Aprilie ( 50cc ) ali to je to, zahvaljuje se, vidimo se na prvom servisu i odlazi.

 

Dekica je inace 37-mo godiste, zdrav prav i vitalan, ne nosi stap, naocare nit slusni aparat....covek vozi motor dok sam ja ostao bez texta

 

.......sta ti je ljubav prema dvotockasima......

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • You tube / Drandigo .., 619 postova
  • Lokacija: Sokobanja
  • Motocikl: Yamaha Fz6S

Pozz ljudi, planirali smo drug i ja skuterima da se provozamo za vikend do zlatibora i tare, da krenemo u subotu rano oko 3 ali nzm sad ovo vreme kakvo je, javljaju kisu ceo dan u petak i subotu, bas ne znam da li da krecemo uopste, treba nam dosta da stignemo, ima oko 300km u jednom pravcu,neki savet?Sa jedne strane ide nam se a sa druge da ne bude mucenje samo bas ne znam..

 

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 236 postova
  • Lokacija: stockholm
  • Motocikl: plavi

ja mogu vas savetujem da, ako krenete, naidjete preko jagodine, do mene, na kaficu...600 kilometara u jednom danu, po kisi, na 150 kubika - to budi uspomene :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • You tube / Drandigo .., 619 postova
  • Lokacija: Sokobanja
  • Motocikl: Yamaha Fz6S

Ma vremenska prognoza je ne daj boze, mislio sam na to sta bi trebali da ponesemo, imamo neka kisna odela ali nismo nikad vozili po kisi toliko, planiramo da prenocimo pa da obidjemo vise mesta, a idemo sa dva skutera, drugi je jet-force 50 hehe, bobi hvala na pozivu ako se zadesimo u blizini javicemo se ☺

 

 

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Pa dok prvi put ne pokisnete nećete ni znati šta tačno da ponesete :) Za drugi put vam neće biti potrebni saveti :)

Ali voda prodire svuda...tako da vam treba sve...kišna odela, navlake za ruke, noge...i da se ne vozite sa ovim Bobi Krofnom jer vam onda ništa ne pomaže.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5784 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT

Inače MAXI društvo - srećna nam 400 stranica u našem MAXI caffe-u od kojeg je sve krenulo  :jee1:  :jee1:  :jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2044 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Скоро 5 година,свака част. Сад ће брзо и 1000

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 9001 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Pozz ljudi, planirali smo drug i ja skuterima da se provozamo za vikend do zlatibora i tare, da krenemo u subotu rano oko 3 ali nzm sad ovo vreme kakvo je, javljaju kisu ceo dan u petak i subotu, bas ne znam da li da krecemo uopste, treba nam dosta da stignemo.....

 

a idemo sa dva skutera, drugi je jet-force 50 hehe....

 

Pored kise sto ce vas mlatiti tu i tamo, posebno obratite paznju na rizlu jer je uvek ima posle kise.

Pa da ne bude posle  :motopad: neprijatnog iznenadjenja u nekoj krivini.

 

Nadam se da je Jet sa karbom i srecno  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

Prosle godine u Maju, Alexa , njegov drugar Mica i ja smo isli za CG, odprilike negde kod Cacka je pocela kisa, pratila nas je sve do primorija i nazad do kuce, oko 700 - 800km smo bili pod kisom, ja sam imao Djurinu patkicu a Alex svoje kisno odelo, bili smo suvi dok je kisno odelo moglo da trpi vodu a posle toga bilo nam je sve jedno, vise nisam ni primecivao da pljusti, samo smo peglali, tu noc kada smo stigli u Petrovac smo se delimicno osusili i sutra ujutru nazad za Beograd naravno ponovo pod kisom. Sto se mene licno tice, bilo je do 00, e sad razmislio bi da li da idem na voznju samo u slucaju da kamenje pada a ovako bih ti savetovao - samo peglaj, avantura vise

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • You tube / Drandigo .., 619 postova
  • Lokacija: Sokobanja
  • Motocikl: Yamaha Fz6S

Ipak smo krenuli i za sada je sve okeej, posli smo oko 2 stigli oko 9 jutros, kisa nas je stigla nesto malo pre zlatibora ali nije bilo strasno, cak i zanimljivo, bili smo na drvengrad i vozili se sarganskom osmicom hehee,interesantno...

Sve skupa oko 340km danas tako nesto, sutra idemo nadam se taru da obidjemo pa kuci... ☺☺

 

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • You tube / Drandigo .., 619 postova
  • Lokacija: Sokobanja
  • Motocikl: Yamaha Fz6S

Pozz ljudi, mi smo stigli, super je bilo, 700km za dva dana, lagano :)

Vreme nas je posluzilo, imamo gomilu prelepih fotografija pa cemo napisati jedan maaali putopis...

 

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 9001 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Bese podne, negde oko 14h, naslonio se na vrata i blenem uz i niz V. Stepe. Kad kod ulaza, spazih dekicu, nizeg rasta kako lagano ide ka meni.

 

Na glavi ima belo kapce, kariranu kosulju, bez pantalone, brodarice i sve to stade ispred mene. Pogledase me plave oci i dekica rece: 

 

dobar dan mladicu

.... dobar dan

mozes li mi reci gde je salon, kupio bi motor

.... naravno, podjite zamnom

 

I tako mi podjosmo do salona, razmisljam....jel to dekica rekao motor, pogledam ga, rekao bi da ima dosta godina. Ne nosi stap, nema naocare...odmeravam ga jednim okom.... i sebi govorim da mozda misli na automobil.

 

Ulazimo u salon, okrecem sa ka dekici i pitam:

 

.... gospodine, sta vas zanima da bi vas uputio na kolegu jer ja nisam prodavac

zanima me motor i pokaza prstom na isti

.... gledam u njegov prst koji je usmeren na Geopolisa 300i

 

U neverici ga usmerim na kolegu i odlazim, da bi nakon 10-tak min. taj isti Geopolis otisao na teh. pregled, uradjeni svi papiri i dekica seda na ata da napravi prvi km.

Dekica odusevljen, malo mu je tezi od Aprilie ( 50cc ) ali to je to, zahvaljuje se, vidimo se na prvom servisu i odlazi.

 

Dekica je inace 37-mo godiste, zdrav prav i vitalan, ne nosi stap, naocare nit slusni aparat....covek vozi motor dok sam ja ostao bez texta

 

.......sta ti je ljubav prema dvotockasima......

 

To je taj dekica, mladjani gospodin Despot  :sampion:

DSC_9185.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja