Jump to content

Moto Zajednica

Prodajem ili menjam Suzuki GSX 600 F

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Zajecar

prodajem ili menjam suzuki GSX 600 f ,motor je odlicno stanje ja sam mu izvrsio neke promene, motor nije padan, kao dokaz posedujem njegove original delove koji se bez ikakvih prepravki zamenjuje , znaci skines postojece i usravis original,uradjen servis jer se sprema da zimuje posto je skoro farban moje je da mu odradim i nalepnice to je vec zakazano nego majstor samo da dobije slobodno vreme i to zavrsavamo

 

kontakt telefon je : 063-1142-958 ili 063-8517-469

 

e-mail : pijevic@nadlanu.com

post-8769-12879098953614_thumb.jpg

post-8769-12879098954201_thumb.jpg

post-8769-12879098955729_thumb.jpg

post-8769-12879098956432_thumb.jpg

post-8769-12879098957356_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 9236 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Posto trazim slabiji motor mislim da sam ti vec nudio svoju hondu u zamenu...Nisam dobio odgovor pa evo ponovo linka gde mozes pogledati cbr-ku.

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=57627.0

Trenutno stanje tj izgled je kao na zadnjoj slici, u svakom slucaju zelim ti srecu u prodaji.

 

Pozdrav Nenad.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

pozz kolega,vodjen licnim iskustvom,mogu ti samo reci da ako spustis cenu malo ispod trenutnih na trzistu,pocece sarene ponude za zamene i slicno,a ako ti je bas hitno za kesh,moras drasticno spustiti cenu ispod svake vrednosti motora da bi isti prodao u sto kracem vremenskom roku,naravno ako si spreman da kaliras odredjenu sumu novca.Tako je bila situacija sa skuterom kad sam prodavao i urodilo je plodom.A verovatno ce tako biti i sa mojim suzukijem da mi neizmakne auto koji planiram da pazarim.Srecno ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dukags, 291 postova
  • Lokacija: НОВИ САД

pozz kolega,vodjen licnim iskustvom,mogu ti samo reci da ako spustis cenu malo ispod trenutnih na trzistu,pocece sarene ponude za zamene i slicno,a ako ti je bas hitno za kesh,moras drasticno spustiti cenu ispod svake vrednosti motora da bi isti prodao u sto kracem vremenskom roku,naravno ako si spreman da kaliras odredjenu sumu novca.Tako je bila situacija sa skuterom kad sam prodavao i urodilo je plodom. A verovatno ce tako biti i sa mojim suzukijem da mi neizmakne auto koji planiram da pazarim.Srecno ;)

Upravo tako, za svoju bisu Hondu sam dobijao punude za zamenu da ne pricam sta sve, cak i dve nove kamionske gume iako nemam kamion (ali ko zna jednog dana mozda mi zatreba pa...), nisi napisao za cega bi da menjas, za manji-veci, skuplji-jeftiniji motor, auto, gradjevinski materijal... a sto rece "miksamgm" ako ces samo kesh onda se spremi da dosta izgubis - nazalos' tako sad stoje stvari sa starijim godistima prevoznih stredstava. Aj ti to malo pojasni pa srecno sa prodajom! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja