Jump to content

Moto Zajednica

Kako nasha policija zaustavlja motoriste !!!

Recommended Posts

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Evo sad dodjoh kuci prilichno iznervirana !

Pre pola sata me zaustavio pandur, a evo i kako se sve to izdeshavalo.

 

Stojim u Ilije Garashanina na semaforu i chekam zeleno da skrenem levo u Takovsku. Pali se zeleno, skrecem, u Takovskoj guzva ko i uvek, ne mogu da se provlachim ili pretichem te ostajem i ja u koloni automobila i ponovo chekam semafor da se promeni u zeleno. Inache na tom semaforu - Takovska i Majke Jevrosime UVEK stoji pandur. Semafor se menja, krece kolona automobila, krecem i ja uredno iza njih, i u jednom momentu ugledam pandura na beloj liniji stoji izmedju leve trake (u kojoj sam ja)i desne trake, u jednom trenutku pochinje da mashe rukom... Kako je to njegovo mahanje bilo prilichno neshvatljivo zaustavljaju se 2 automobila u levoj traci i ja koja sam iza tih auta...Pandur u tom trenutku bukvalno dotrchava do mene i brzinom svetlosti mi gasi motor, uzima kljuch i odlazi !!!!!

Ja u totalnom shoku !  :o :o :o

Josh uvek ne znajuci shta me snashlo, chujem u jednom trenutku pandura kako se dere "Doguraj motor ovamo"  (na ugao Majke Jevrosime i Takovske) .

Da li treba da vam napomenem da se ja nalazim nekih 20 metara od tog ugla i da sam na uzbrdici !!!

Ja se tek tu opasuljim i bukvalno se izderem na pandura da mi MOMENTALNO vrati kljuch i da mi ne pada na pamet ni u najludjim snovima da ja guram motor uzbrdo !!! Na to on opet prilazi i opet se dere na mene i naredjuje mi da guram motor !!!

Dobija identichan odgovor od mene, da ne mrdam nigde, da istog momenta zelim svoje kljucheve nazad, da nema pravo tako da me zaustavlja i da mi se tako obraca i da ako mu je do guranja motora moze sam da uzme pa nek gura motor...

Samo da napomenem da nije vredelo ni kada je skontao da sam zensko i dalje je insistirao na guranju motora od 200kg uzbrdo !

 

Na kraju kada je video da sam i ja jednako bezobrazna kao i on, "popustio" je i rekao da ce mi vratiti kljucheve tek ako mu dam dokumenta.

 

Dokumenta drzim u novchaniku, tako da sam samo otvorila dzep od jakne i dala mu ceo novchanik u ruke, dobila kljucheve od motora, prestrojila se u parkirala motor gde je cenjeni pandur zeleo.

Dok sam se ja parkirala i skidam kacigu, provalim da je lik ladno OTVORIO moj novchanik i da vrshlja po njemu!!!!  :o :o :o

Tu totalno sagorim, izderem se (strashno koliko sam urlala) na njega "ODAKLE ti pravo da mi otvarash novchanik i kopash po njemu!!!" Bukvalno mu trgnem novchanik iz ruke i nastavim da se derem "Gde je nestalo ono Dobar dan, zaustavite vashe vozila, mogu li dobiti vasha dokumenta..."

Pandur mi na to mrtav ladan kaze "Dobar dan " i nakezi se... Taman sam udahnula kako bih mu opet sve po spisku, kad je on rekao ... "Uostalom shta se deresh na mene kada je prekrshaj koji si napravila stravichan!I imam pravo da se ovako ponasham!"

Ja se tu sad kao malo smirim, razmislim na brzinu i skapiram da bash ni jedan jedini prekrshaj nisam napravila i onda mu opet besno kazem " A shta sam ja to pa uradila ? "

Na to mi DEBIL odgovori da sam proshla na crveno svetlo na donjem semaforu u Takovskoj !!!

 

Ja pochnem da se smejem, i kazem mu da je u veeeeelikoj zabludi, poshto sam ja iz Ilije Garashanina doshla...

E tu je konachno pocheo da se ponasha kao chovek... Prvo je priznao da me uopshte nije video, tj da nije ni znao iz kog sam pravca doshla, ali da mu je lichilo da sam ja proshla na crveno...Da me je zaustavio na nachin na koji me zaustavio zato shto mu motoristi beze, i na kraju je rekao Izvini.

Od mene je na kraju dobio sledece rechenice, Da NIJE moj problem shto njemu motoristi beze i ne staju, da NEMA pravo da me zaustavlja tako shto mi otima kljucheve i rovari po novchaniku, da nema pravo da se dere na mene i da bi jedno Dobar dan, mogu li videti vasha dokumenta zavrshilo posao !!!

 

Jbg raspisah se..ali bash me baja iznervirao...ko je prochitao sve ovo svaka mu chast...

 

I neki zakljuchak, dakle pazite svi na tu raskrsnicu poshto eto stoji taj pandur kome se prichinjavaju prekrshaji i to stravichni !!!  :o ;D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

svaka cast...jedino mi krivo sto od mnogih redovnih forumasa zensko pokaze najveca mu*a :)  Trebala si mu odmah traziti i broj znacke cisto da se uprpi malo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Ma razmishljala sam i o tome da mu trazim broj znachke i da ga prijavim itd... ali samo sam pomislila koliko sam sad iznervirana, a koliko cu tek da se iznerviram kad me budu shaltali od shaltera do shaltera zbog podnoshenja te prijave...

Ja sam se na njega izdrala i ispraznila dushu...a on je valjda neshto skapirao i nauchio....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

I ja bi mu uzeo broj znacke i snimao bi mobilnim i pravac prva stanica.

 

Kad ti je uzeo kljuceve trebalo je da spustis copu i parkiras se tu, zatim trazis broj znacke i ako nastavi da se kurobesa snimas i pozoves 92 da posalju patrolu jer je njihov sluzbenik prekoracio ovlascenja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Rakovac
  • Motocikl: zrx1200

zaštićeni ko beli medevedi...pande bog te  :D  tako umiljati, a najviše smrtnih slučajeva a izazvano s' njihove strane

 

 

ne vrede ni pomena, a kamoli rasprave  :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: Beograd/Temerin

Mina trebala si lepo broj znacke(on mora da ti dozvoli da zapises broj),pa kod njegovog komandira(ne treba da ides od saltera do saltera).Sve lepo ispricas,pa ako nista kod njega onda trazis da ides kod nekog njemu predpostavljenog,ili da odes u 29-ti pa da trazis Simica(nacelnika saobracajne policije).MIslim da je krajnje vreme da se i takvi nekulturni i bezobrazni kursisti zvani panduri malo prijavljuju.

Ja sam se iznervirala iako ne vozim motor(jos)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Pa ja i jesam spustila copu i parkirala se lepo u levoj traci. Nije mi padalo na pamet da guram motor! Saobracaj je bio zaustavljen bar 5 minuta, jer svi oni automobili shto su bili iza mene nisu smeli da prodju nisu ni svirali chak...

A jbg dok ja izvadim mobilni iz unutrashnjeg dzepa jakne, proshao voz....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

Nema sta proso voz nek se napravi cep na raskrsnici pa da vidimo, a i cim bi trazila broj znacke i rekla da ces da zoves sup i da posle ides da napises prijavu protiv njega verujem da bi ti se odmah izvinio i pustio te dalje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 396 postova
  • Lokacija: Belgrade

Ni prvi ni poslednji kreten u policiji.

Meni se retko kida film kada me zaustave ali desilo mi se prošle godine da su me držali na ulici 20 minuta i proveravali da li je skuter ukraden.

Kada sam popizdeo i počeo da se raspravljam onda su krenuli korak dalje: previše ti je veliki ovaj skuter za 50 ccm3, moraćeš na tehnički pregled.

Lepo izvadim telefon i zovem mog drugara koji je komandir Savskog Venca i dam posle kraćeg razgovora kolegu na žicu. Ovaj nepoverljivo gleda, ja mu kažem: uzmi telefon, traži te komandir. On uzima i sluša, klima glavom: aha, da..mhm, dobro. Vraća mi telefon i kaže: u redu je. Upalim i odem bez pozdrava.

Ali ne možeš uvek sa njima tako jer se ponašaju kao da su država u državi.

Najbolje je biti staložen i pustiti ga da vidiš šta hoće. Ako nije u pravu izvadiš lepo telefon i slikaš ga, tražiš mu službeni broj a ako odbije istog časa zahtevaš da razgovaraš sa njegovim nadređenim i prekidaš svaku dalju raspravu.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 569 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Streetfighter

Napisi prezime sluzbenog lica javno slobodno(pise na onoj plocici ako si procitala)... mozda se jos neko susretne sa njim..

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Ma pojma nemam ni kako se zove ni koji mu je broj znachke... Nisam obracala paznju, previshe me nervirao svojim postupcima, prvo otimanjem kljucha, a posle rovarenjem po mom novchaniku !

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Gts Super 300

Krv mu hebem poganu.

Pu djubre, koji je to bezobrazluk.U ovoj bre zemlji nema kulture pa to ti je.Pa nije ni chudo sto dudla tu pistaljku i smrche dizel po ceo dan na toj raskrsnici.I to je verovatno dobio po zasluzi.

Uh,razvali cu tastaturu koliko sam besan,mrzim takvo ponasanje.

Aman zaman Srbijo,hoces li se u normaliti jednom.

Neka si se drala na magare,trebala si bre da ostavis motor pa neka ga on gura,pali,sklanja sa ulice,lepo se sklonis i izvolte.

Uh,uh,gooooooorim od besa .

Kao sto ti vec rekose,trebala si lepo broj znachke pa kod komandira u Majke Jevrosime.Sumnjam da mu u pravilu sluzbe pise da treba da otima kljuceve iz motora u pokretu.

Nadam se da si ti iskulirala a ja tek treba.Bas sam izgoreo kada sam procitao.

Ma ja bi mu pao pa bi sve lepo platio ??? ??? ???

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Kneževac-Beograd
  • Motocikl: zx400r ninja

Napisi prezime sluzbenog lica javno slobodno(pise na onoj plocici ako si procitala)... mozda se jos neko susretne sa njim..

 

 

od lepog zelenog prsluka ne vidi se ni jedna pločica a već nekoliko puta sam doživela da mi ni na insistiranje i objašnjenje da imam pravo da zapišem broj njegove značke, neda da ih vidim. tek kada sam pozvala nadređenog rekao mi je prezime  :(

 

pa zar uvek moraš da potežeš vezu i kako onda da ne bude korupcije i šta ti ja znam čega  ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1392 postova
  • Lokacija: Beograd

Ma razmishljala sam i o tome da mu trazim broj znachke i da ga prijavim itd... ali samo sam pomislila koliko sam sad iznervirana, a koliko cu tek da se iznerviram kad me budu shaltali od shaltera do shaltera zbog podnoshenja te prijave...

 

nije trebalo da te mrzi!

kako mene nije mrzelo?

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=10555.0

 

dobra tema Mina  ;)

ali ova ti je ipak jos uvek najbolja:

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=3006.0

Mare70a ti nemoj to da citas jer ces da polomis i tastaturu i monitor :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

 

 

dobra tema Mina  ;)

ali ova ti je ipak jos uvek najbolja:

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=3006.0

Mare70a ti nemoj to da citas jer ces da polomis i tastaturu i monitor :)

 

Joj ne podsecaj me...htela sam da ubijem tog lika... Za njega mi je stvarno iskreno zao shto nisam uspela da pozovem "pojachanje" i da mu malo "lepo" objasnimo neke stvari....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6489 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Meni je lik davnih dana tražio ključ od auta, a unutra supruga, ćerka tad bila malena i starica majka od drugara, odbio sam rekavši da ne znam ko je on i da to što nosi uniformu ne znači ništa, povuko se. Većina ovakvih neprimerenih postupaka se završava sa izvini ili povlačenjem nakon traženja broja značke, al je poenta da se uopšte ne desi a ne da kao policajac ustukne kad mu se malo pokažu zubi. Na taj način on je ipak postigao šta je hteo. Imaš mail policije, pošalji prijavu, ne treba ti broj značke, zna se ko je bio tad na tom mestu. Čuj molim te, da gasi motor i uzima ključ. Jeste ta raskrsnica teška al ako nije sposoban da je prati, nek ga postave da diže rampu u nekoj stanici. Što ga nisi lupila po ruci kad je pružio prste za ključ jer je to gest krađe. Šta to znači, svako može da uzme pozorišnu uniformu, da stane na sred ulice, da otme ključ i tako da ukrade motor recimo. Mnogo si mi sebi dopuštamo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

  Ovaj  mora da je bio na Tajlandu . Tamo se cesto pravi suzenje puta gde vas na kraju ceka desetak pandura koji cim stanete (ako stanete ) jurcaju da vam otmu kljuc iz brave . Jako zanimljivo za videti .

  A ti Mino si definitivno lepak za budale  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja