Jump to content

Moto Zajednica

Moto servis Laboratorija

Recommended Posts

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

Cuo sam da pruzate i vulkanizerske usluge...

 

Kol'ko izadje zamena ventila na oba tocka? Malo su istruleli :)

Dovez'o bih se na mopedu, tako da bi morali tockovi da se skidaju na licEtu mesta :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Suzuki GXS600F

Kakva je to ekipa, ja svratio na kafu i ratluk a oni Scuba i Pedja dok ja odoh do susedne garaze, zamenise kociono ulje, dobih pravu kocnicu, nadjose mi polovnu gumu al dobru, dok majstor Rale konstatova ubrzani kraj mog reglera. Ja u subotu da ih posetim racunajuci da nista ne rade ono ulete Joska sa reglerom. Ja onda popih kafu sa Scubom i Pekijem pa tutanj da ne remetim proizvodnju pa pravo kuci u Kragujevac, a novi dolazak kod ekipe za dve nedelje.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12267 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Za sve komentare i interesovanja molim vas da pređete na temu u Moto Berzi:

 

Scuba (Rale) - motomehanika, Bodymorph (Peđa) - motomehanika i vulkanizerske usluge i Arakis (Rajko) - motoelektronika i elektrika vam stoje na raspolaganju svakog dana od 10h pa na dalje...:)

 

http://forum.bjbiker...a/page__st__700

 

:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veseli stomatolog , 860 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: dl 650

evo da se pohvalim, proveli smo fenomenalno popodne kod nasih drugara, ugradili ksenone, i fibrine stop uredjaje u svoje skutecice,ismejali se, napili kole(domacinska dobrodoslica), koristili alat( i ako je strogo zabranjeno uzimanje alata), razmenjivali iskustva(koje nemamo) i upijali teoriju i praxu kod cika Rajka!.....

hvala!

post-18722-0-64070400-1332531898_thumb.jpg

post-18722-0-36447800-1332532049_thumb.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Yamaha FZR1000 Naked

Narode pitanjce jedno za drugara, uspeo je da spali cdi na super teneri 750 ,u medjuvremenu je nasao nekoga ko bi mu zamenio integralno kolo ali nezna kako da mu ucita mapu. Moze li to kod Vas da se odradi ili mozda imate bolje resenje? Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I=U/R, 2061 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: Transalp `97

Tesko da je u pitanju integralno kolo,jos nisam video da je to ikada crklo.Jako je dobro zasticeno od crkavanja.Bolje da ne pokusava sa programiranjem,dok stvarno ne spale i to kolo.

A i inace se taj veliki integralac jednom programira,nije flash memorija.

 

Neka ponese u lab,pa cemo da vidimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šljivotres, 72 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100R

E od veceras Scuba ume da zameni filter goriva na "novijim" BMW-ima R serije, naravno ako neko uspe da ga nagovori da to ponovo radi posle vecerasnje zajebanicije sa mojim Zekonjom! :nanana: Meni je rekao da mu se ne javljam za taj rad do 2016.-te :neznam:

 

Fala Scuboooo!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1212 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

E od veceras Scuba ume da zameni filter goriva na "novijim" BMW-ima R serije, naravno ako neko uspe da ga nagovori da to ponovo radi posle vecerasnje zajebanicije sa mojim Zekonjom! :nanana: Meni je rekao da mu se ne javljam za taj rad do 2016.-te :neznam:

 

Fala Scuboooo!

 

A sto si jeo dzabe ratluk, to ne spominjes.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3515 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Pre par dana posetio sam gospodu (i drugove) "Labose". Obrukao sam se jer nisam prepoznao Scubu (on je sam kriv jer je od našeg poslednjeg viđenja "skinuo" dvaes kila). Prijatno druženje i razgovor. Rajko pobegao negde (valjda čuo da ću da dođem). Pozdrav za sve.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šljivotres, 72 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100R

E od veceras Scuba ume da zameni filter goriva na "novijim" BMW-ima R serije, naravno ako neko uspe da ga nagovori da to ponovo radi posle vecerasnje zajebanicije sa mojim Zekonjom! :nanana: Meni je rekao da mu se ne javljam za taj rad do 2016.-te :neznam:

 

Fala Scuboooo!

 

A sto si jeo dzabe ratluk, to ne spominjes.

 

Koji crni ratluk?! Držao me gladnog i žednog 4 sata tamo ni ratluka ni kafe! Rajko podjebava, a Scuba me tera da mu pomažem... :dezpr: Ali Scubin pogled ( :staa: ) kad je skontao gde se nalazi filtar - NEPROCENJIVO :lol: još ne verujemo Lalajku kad nam je lepo rekao gde se nalazi, nego: "ma nemoguće da je tu... mora biti tu negde ispod sica... zavučen...negde... bilo gde samo ne u rezervoaru... kad PRC u kanti je ... "prazni kantu, skidaj kantu, otvaraj kantu, vadi govno, stavljaj novo govno, vracaj kantu, puni kantu, pali... jel radi? radi! teraj napolje" i tako je to trajalo dobrih 2 i po 3 sata, ali izadjosmo na zelenu granu a moj Zekonja dobi novi filtar goriva posle 16 godina :zvizduk:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Пријатељ, 365 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XT 1200 super tenere

Veliki pozdrav za Laborante iz Verone.Sajam je vina pa izlagaca na hiljade,vina mnogo vise,degustacije kontrolisane,kako se ne bi uvostio do kraja dana.

Motocikala toliko ima da ne poveruje covek.Voze tako divljacki da ti je neprijatno u kolima, ne znas odakle nailaze,seku automobile,preticu sa svih strana...uzas,ali incidenta nema,jednostavno vozaci auta postuju i dobro gledaju svoje spigle.

Nego ja sam juce prepesacio i provozao citavu Veronu,ne vidoh nigde nikakvu njinu Labaratoriju,mozda oni ne popravljaju.

Da ste vi ovde bilo bi zakazivanje 45 dana ranije,al ne bi bilo ratluka i ne bi se ja u ovom lepom trenutku kada se spremam za nastavak degustacija raznih setio vas i poslao vam specijalne pozdrave.Video sam juce neku kacigu LS2 tu vec nosim samo ova je flip za sto evrica ,cinimi se da je super,a Rajko ce me razocarati kad je vidi.Pozdrav od vaseg druga

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Hvala na lepim pozdravima i uživaj i za nas (bar malo). Vidimo se kad se vratiš da nam ispričaš utiske.

 

p.s. da nema tamo neki prostor za najam pa da pređemo u toplu Italiju :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

E od veceras Scuba ume da zameni filter goriva na "novijim" BMW-ima R serije, naravno ako neko uspe da ga nagovori da to ponovo radi posle vecerasnje zajebanicije sa mojim Zekonjom! :nanana: Meni je rekao da mu se ne javljam za taj rad do 2016.-te :neznam:

 

Fala Scuboooo!

 

Lepo reče Lalajko "u rezervoaru". Ja ko velim "možda na GS ali što ovde?" a kad tamo PRC (Peoples Republic of China)! Al bar sam miran sledećih 40 iljada km. U suštini, nikakav posao. Samo skineš plastike, dva creva, isprazniš kantu, odšrafiš petrnaest šrafića, raskonektuješ gutu žica i skineš još dva creva :D

 

Msm, BMW je to <_<:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Друг члан, 636 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Honda Transalp

Dakle lakse je za proverene Transalpe...? Kako je prosla operacija ulje + nove plocice? :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: v-strom 1000

ko je nih poznavao,ni pakao mu nece tesko pasti :lol: mogu reci sve najbolje o njima :sampion: to su ljudi uvek i u svako doba dana spremni da ti pomognu.mislim da bi grad beograd i gradonacelnik trebali da razmisle da im dodele prostorije i da svaki evropski motorista ima sigurnu kucu i radionicu u beogradu.radionica,hostel i dobro drustvo. mislim da bi se takvo pitanje trebalo pokrenuti. :BJBmoto:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

Mene interesuje da li je Gos'n Pedja u subotu u Labaratoriji :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja