Jump to content

Moto Zajednica

Moto servis Laboratorija

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

  XA,HA,Xa,ha, >:(  a da vam da cika daki bonu, ili ti malo po ... ;D Mozete vi da se zezate koliko hocete, ali ja imam komunikator nikad bolji vidjen. Joska se svojski potrudio da ova spravica radi savrseno, a Arakis je tu dodao majstorski savrsene detalje da me ova spravica ucini jako srecnim. Tako da me vas dvojica nemozete naljutiti i da se zesce potrudite :P

 

  Komunikacija je sjajna. Sada mogu da prikacimn sve moguce i pri tom se cuje EXTRA glasno. Moze da zuji vetar kroz kacigu kolko oce...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Sinoć završena ugradnja Joškinog komunikatora u Dakijev TDM, bogami dobro smo se namučili dok smo sve lepo provukli i namestili.

 

Komunikator je novi Joškin "gadget" :D, kutija sa dva priključka za kacige vozača i savozača za međusobnu komunikaciju u vožnji i sa dodatnih 4 konektora za mobilni telefon, MP3 plejer, GPS navigaciju i radio stanicu.

 

 

 

pih i to mi je nesto  ::) a DVD player  ???

 

;D

 

a sad ozbiljno: mobilni, mp3 i GPS imaju reseno napajanje (12V) a sada imate zadatak, dok ne kupim motor, da isto tako elegantno resite stalno napajanje za radio stanicu (model sa konektorima odozdo) ;) Znaci, udenem radio-stanicu i ne mislim o baterijama. 8)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

posle ti treba pola sata da se konektujes..i jos toliko da se otkonektujes ;D

 

no kako smo krenuli..jos malo pa cemo svi u koloni da se sprdamo uzaput ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

posle ti treba pola sata da se konektujes..i jos toliko da se otkonektujes ;D

 

Hebes pola sata, no-connect je postala opaka bolest, zato ziveo Joska, zivela Laboratorija, ziveo gadzet ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

E pa kad ste svi tako srećni i zadovoljni što postoji Laboratorija i Laboranti zajedno sa Joškom, evo još jedne, bar nama, lepe vesti. Laboratorija se od ponedeljka proširuje i zvanično otvaramo zimovnik. Prošle zime je bilo zimovanje na Ledinama, ove odine je zimovanje u Laboratoriji podno Karaburme.

 

edit: moram da menjam tastaturu. Jel ima neko ispravnu tRastaturu za mac? Može i za komepnzaciju (tegla ajvara)  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12297 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Ura za zimovanje, žičare, motorne sanke i ostale gedžete ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 372 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW GS, Versys 1000, GSA, ZX-6R, Aprilija Caponord,Africa Twin, Super Tenera XTZ 750

Ja samo da podsetim na rezervaciju koju sam prijavo davnih dana. Da ne bude posle nisi rekao  8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • witch, 476 postova
  • Lokacija: Beograd

Dođe moj žmu srećan iz laboratorije i kaže " Cico, da vidiš šta su mi nabudžili(izvinjavam se na izrazu to su pravi majstori, oni ne budže, ali je zgodno ovako reći), Joška i Arakis  komunikator, znaš, sednemo mi tako na motor a ono možemo da pričamo nesmetano, slušamo muziku ,znaš i tu je radio stanica pa možemo da pričamo sa ostalima, pa GPS priključak pa....", ja ga slušam onako, ne prekidajući ga, mislim se " A hoćemo li mi da se vozimo ili da prenosimo bitne događaje sa lica mesta pošto smo tako opremljeni???" Slušam ja slušam i setim se onog vica : "A što se ti lepo ne drogiraš ko sva normalna deca??" Mala šala. Svaka čast majstori i za svaku pohvalu je ovakva instalacija komunikatora, pošto do sad je ta spravica stajala zakačena za pojas mog žmua, pa kad god on siđe sa motora prosto zaboravi da sam na drugom kraju i ja povezana i večito se desi čupanje kablova, onda nemamo komunikaciju, onda očaj, pa ne možemo da pričamo sledećih 100 km......Zato, živela laboratorija!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12297 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Hvalaaaa! :D

 

Od sad si "nezavisni saputnik"  :D po pitanju kablova za komunikaciju, imaš svoj kablić i potenciometar za smanjivanje ili pojačavanje, uključiš se u svoj konektor iza sedišta i baš te briga ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Pa ja sam uvek dobar ;D

ček da vide jel Afrika kompatibilna, probali su na Yamahi i tamo sve fercera  :P :P :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

E pa kad ste svi tako srećni i zadovoljni što postoji Laboratorija i Laboranti zajedno sa Joškom, evo još jedne, bar nama, lepe vesti. Laboratorija se od ponedeljka proširuje i zvanično otvaramo zimovnik. Prošle zime je bilo zimovanje na Ledinama, ove odine je zimovanje u Laboratoriji podno Karaburme.

 

Bravo majstore Zeleni!  ;D ;D ;D ;D ;D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

@Vlajko od pre dve strane:

 

Gde i posto ona skalamerija sa megafonom...? Cini mi se i da sam procitao, al` me nesto mlogo me bole glava, nemam snage da citam opet... :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Skalamerije vise nema..odsekao sam budzu..

duplo je manja..a cuje se skoro isto..

 

Mozes kupiti po buvljacima..ili cimati SmRajka.. ;D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

...odsekao sam budzu.. duplo je manja.

O cemu ti to??

 

Stvarno, sta ti to znaci...?  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja