Jump to content

Moto Zajednica

Sveta iz Smedereva?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM850

Tek kad probaš papriku' date=' prièaj šta je ljuto a šta nije! :wink:[/quote']

 

To sto se desilo sveti je zaista strasno i tuzno i zelim mu brz oporavak,

ali ja moram ali moram u mali off

pa dexterr u pa ima li stvari na svetu koju ne poredis sa klopom :twisted:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Upravo sam prièao sa Svetom,dobro je ,poèeo je pomalo i da hoda,veseo je,a izgleda da je i vozaè Apenca dobro...i to je SADA najvažnije.

 

Kritike o brzini ,alkoholu,Dukatiju,APN...su subjektivne.

Objektivno, OVDJE SE RADI O TOME DA SE NEKO NEKONTROLISANO OKRETAO POLUKRUŽNO I UGROZIO DVA ŽIVOTA.

Otvorimo oèi ÈAK I NA AERODROMU!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mrs. Konzul, 30 postova
  • Lokacija: Grocka

Dragan i ja smo pre neki dan bili kod Svete, dosta se ogulio, najvise kolena, jedno skroz do èašice, ali drži se, izgleda dobro raspoložen i može da hoda, ali ne mnogo.

 

U svakom sluèaju želimo mu brz oporavak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

Dobro je da su obojica zivi, nadam se da doticnom apn-u vise nece pasti na pamet da pije i vozi, ne samo na stazi (to svakako kontam da nece smeti) nego uopste. To sto ga je sveta udario na stazi nije nista bolje ili gore od toga da ga je udario na ulici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest farbach

vidim da demokratija i ljudska prava lepo udaraju u glavu, kao komunizam nekada. Maliciozni komentari tipa (ne samo u vezi Svete, primecujem slicne i na drugim topicima) tako mu i treba kada ne nosi kacigu, i treba da mu naplati kaznu, samo budala vozi po gradu vise od 60, treba sve to sankcionisati... Najludje je zasto jurca po aerodromu, pa gde ce? Uostalom nije problem sto on vozi 200 ili 300 nego zato sto mu neko pijan sece put. Da li je demokratski da pijani i trezni imaju isti status. Zasto nekog boli dupe kako cu da crknem. Kacigu nosim samo kada je zima, umesto vunene kape i ne misli da menjam navike.

Predlazem da se impotentni udruze i donesu zakon protiv erekcije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1592 postova
  • Lokacija: Budva - MNE
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 Strada

neko posjeduje više, a neko manje odgovornosti i to je sve, a pravila su ista za sve,

uglavnom prilagodjena ovima sa manje odgovornosti.

 

 

E sad, kakvi su jeba*i, ne znam, valjda je stvar u prezervativu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R
vidim da demokratija i ljudska prava lepo udaraju u glavu' date=' kao komunizam nekada. Maliciozni komentari tipa (ne samo u vezi Svete, primecujem slicne i na drugim topicima) tako mu i treba kada ne nosi kacigu, i treba da mu naplati kaznu, samo budala vozi po gradu vise od 60, treba sve to sankcionisati... Najludje je zasto jurca po aerodromu, pa gde ce? Uostalom nije problem sto on vozi 200 ili 300 nego zato sto mu neko pijan sece put. Da li je demokratski da pijani i trezni imaju isti status. Zasto nekog boli dupe kako cu da crknem. Kacigu nosim samo kada je zima, umesto vunene kape i ne misli da menjam navike.

Predlazem da se impotentni udruze i donesu zakon protiv erekcije.[/quote']

Ma još samo fali i da nas uštroje....( tako mi provincijalci kažemo za kastriranje ):Mnogo je kometara:" šta æe im 100 - 200 i kusur konja,zašto jure na auto-putu,zašto ne staju policiji,zašto su popili po pivo,zašto ovo,zašto ono"???...a taj što piše je ": uredan,pažljiv,ni u WC bez kacige,ni mrava ne bi zgazio".Pa koga mi to farbamo???Kao da je ovo udruženje mladih skauta,prevodimo bakice preko pješaèkog,pijemo kabezu,ne pušmo,ne pijemo,ne kurvamo se,ne lažemo ....još da nam ne smrde noge,ne bi se znalo ni koji smo rod. Volimo da popujemo drugima.

Znamo mi dobro kakvi smo,samo je toga neko manje a neko više svjestan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
Toliko!Sorry za udaljavanje od teme al ipak mislim da postoji NIT koja povezuje ovaj komentar sa ostatkom topica!
Dovoljno ste udaljeni od teme... :roll:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja