Jump to content

Moto Zajednica

Sveta iz Smedereva?

Recommended Posts

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Cuo sam da je Sveta iz Smedereva pao s'motora i da se dobro izgulio, dlanove i kolena i da mu je jedno koleno operisano... da li neko zna tacno sta se desilo i kako?

Cuo sam da je sa nekih 200km/h udario i apenca??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty
Kako sam cuo to se desilo u nedelju na Kovinskom aerodromu. Ogulio se dobro ali odlicno je prosao.

 

Pretera ga bre sa onim 200 na apn-ca!

Jebiga, cuo sam sta se desilo.Izleteo mu je lik na apeencu, ne vidim Svetinu krivicu.Pa pobegao je na aerodrom da ne bi bilo sranja po ulici :cry:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600
Kako sam cuo to se desilo u nedelju na Kovinskom aerodromu. Ogulio se dobro ali odlicno je prosao.

 

Pretera ga bre sa onim 200 na apn-ca!

 

Ja sam se ogradio i rekao da sam tako cuo i ptam sta se stvarno desilo... znam kako se od komarca pravi slon... i demonstriracu vam to jednom prilikom ako bude zgodno (kako nastaju tracevi...)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: Kovin
  • Motocikl: Puch

Nazalost je istina! Sveta je operisao oba kolena,ruke i noge su mu skroz oguljene itd. Izasao je iz bolnice i ima jako jake bolove! Ja sam danas bio da ga posetim i mogu vam reci da je dobro prosdao!Sobzirom da je isao oko 200km/h KRETEN koji mu je izleteo sa apencem je bio mrtav pijan i koliko sam cuo da mu je polomljena karlicna kost! Od apenca nema mnogo toga,Svetin Ducati poprilicno polupan.To je to za sad,sobzirom da nisam puno pricao sa Svetom jer su ga sustigli sedativi pa je zaspao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 548 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Malaguti Madison s200

Izgleda da je onaj komarac ipak bio slon! :?

Kako god, sada nema nazad, jedino sto se moze pozeleti je sto brzi oporavak!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd
Sobzirom da je isao oko 200km/h KRETEN koji mu je izleteo sa apencem je bio mrtav pijan

Pijanac na APN-u je svakako kreten, nema spora, ali...

Kako biste okvalifikovali onoga ko vozi 200km/h?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty
Sobzirom da je isao oko 200km/h KRETEN koji mu je izleteo sa apencem je bio mrtav pijan

Pijanac na APN-u je svakako kreten' date=' nema spora, ali...

Kako biste okvalifikovali onoga ko vozi 200km/h?[/quote']

Andrej preterujes, desilo na aerodromu, tamo i treba da se vozi .Ne dvesta ne go trista.Sta duga 3 km, siroka 60 m, a gde to treba da se vozi ako ne tamo.Pa koji ce nam moj motori koji mogu da idu koliko idu ako bas nikad ne saznajemo kako je to.

Drzi se brate Sveto, bices ti ok.

A OVO JE PORUKA ZA SVE MAJMUNE.OSTANITE KUCI SA SVOJIM ZENAMA I LI SKIM VEC IMATE.LOCITE VASA SMRDLJIVA PICA< I NESMETAJTE NAM DA UZIVAMO U SVOJIM MOTORIMA BEZ VASEG GLUPAVOG PRISUSTVA I ODUSEVLJENJA KAK ONEKO IDE TRISTA NA SAT ILI VOZI NA ZADNJEM.POSTO SU VECINI PUBLIKE PUNA USTA KAD SE NESTO OVAKO DESI.

EVO SAD STE VIDELI DA JE PIJANA STOKA SAMO ZA OBOR.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 212 postova

Vlasnik APN-a 4 (Firga, vulkanizer iz Kovina) prica sledece:

Nesto je prepravljao svog APN-a i dao ga je na pisti jednom

decku od oko 23-24 godine da ga proba, kaze da decko

nije bio pijan ili se to nije videlo. Decko je dosao na nekih

200m pred kraj piste i krenuo u okretanje a na njega je

u punoj brzini naleteo Sveta i udario ga po sredini,

ostalo znate.

 

P.S.

Ovo sam napisao samo zato sto smo

skloni da sudimo i osudjujemo a neznamo

sve cinjenice, ako budem saznao detanje iz

policiskog izvestaja, javljam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Velika Plana
  • Motocikl: bez motora

Po prici koju sam ja cuo vozio je Ducati 900 sa jos jednim prijateljem brzili su se na aerodromu i pri brzini oko 250-260 iznenada im izleti poprecno Tomos Apen 6 i Sveta je uspeo da smanji brzinu na nekih 150 i udario u zadnji kraj apenca. Koliko sam cuo imao je operaciju kolena ali neznam tacne detalje sem da je Ducati dobro slupan a o apencu da ne pricam.

Naravno Sveti brz oporavak i dobrodoslica na skupove 2007....

 

A jos neki dan do skupa u Smederevu... Oprezno drugari.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Iako sam protivnik brze voznje ipak moram da priznam da cijenim sto je Steva potjerao jurilicu tom brzinom i uspio da koliko toliko ukoci i izbjegne gore .ranje!

Koliko kontam ljudi se na aerodromu i okupljaju da bi dali oduska sebi a i motorima! Pa cemu motor ako ga nikada covjek i ne potjera do svojih granica i mogucnosti!

Stvarno ne kapiram sta je taj momak sa APNcem trazio na pisti!

Bolje juriti pistom a onda laganini po ulici! :D

Da se Steva oporavi pa da teramo dalje!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty
Vlasnik APN-a 4 (Firga' date=' vulkanizer iz Kovina) prica sledece:

Nesto je prepravljao svog APN-a i dao ga je na pisti jednom

decku od oko 23-24 godine da ga proba, kaze da decko

nije bio pijan ili se to nije videlo. Decko je dosao na nekih

200m pred kraj piste i krenuo u okretanje a na njega je

u punoj brzini naleteo Sveta i udario ga po sredini,

ostalo znate.

 

P.S.

Ovo sam napisao samo zato sto smo

skloni da sudimo i osudjujemo a neznamo

sve cinjenice, ako budem saznao detanje iz

policiskog izvestaja, javljam.[/quote']

Nije mi jasno, sta ko ima da proba i apenca i neki ozbiljan motor dok se nesto desava na stazi, shvatite da se sranja desavaju u sekundi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: Kovin
  • Motocikl: Puch
Vlasnik APN-a 4 (Firga' date=' vulkanizer iz Kovina) prica sledece:

Nesto je prepravljao svog APN-a i dao ga je na pisti jednom

decku od oko 23-24 godine da ga proba, kaze da decko

nije bio pijan ili se to nije videlo. Decko je dosao na nekih

200m pred kraj piste i krenuo u okretanje a na njega je

u punoj brzini naleteo Sveta i udario ga po sredini,

ostalo znate.

 

P.S.

Ovo sam napisao samo zato sto smo

skloni da sudimo i osudjujemo a neznamo

sve cinjenice, ako budem saznao detanje iz

policiskog izvestaja, javljam.[/quote']

Za vlasnika apn-a si u pravu,a za sve ostalo sto si napisao proveri svoj izvor jos jednom,uporedi sa gomilom ocevidaca i sacekaj policiski izvestaj, pa lepo ispravi svoj post!!! Vasa iz Kovina!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 212 postova

Oni sto sam napisao, cuo sam od Firge,

ja nisam bio prisutan.

 

P.S.

Ih, zaboravio sam da pita,

a bio sam u drustvu kompetentnih.

 

Jos nesto, ako je vec dolazi do spontanog okupljanja

na pisti nedeljom, onda bi trebalo, spontano, da se

i organizuje neko obezbedjenje koje ce da upozorava

radoznale na opasnosti i da ih usmerava ka bezbednim

mestima za gledanje a ucesnicima da pokazu koji deo

piste je za isprobavanje motora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: Kovin
  • Motocikl: Puch
Oni sto sam napisao' date=' cuo sam od Firge,

ja nisam bio prisutan.

 

P.S.

Ih, zaboravio sam da pita,

a bio sam u drustvu kompetentnih.

 

Jos nesto, ako je vec dolazi do spontanog okupljanja

na pisti nedeljom, onda bi trebalo, spontano, da se

i organizuje neko obezbedjenje koje ce da upozorava

radoznale na opasnosti i da ih usmerava ka bezbednim

mestima za gledanje a ucesnicima da pokazu koji deo

piste je za isprobavanje motora.[/quote']

Mislim da i malo dete zna da kad se motori isprobavaju,posebno ovi sto idu 300km/h da ne treba da budu na pisti ili vec gde!

Ispravite me ako gresim!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Beograd

Mislim da i malo dete zna da kad se motori isprobavaju' date='posebno ovi sto idu 300km/h da ne treba da budu na pisti ili vec gde!

Ispravite me ako gresim![/quote']

 

 

U pravu si svi treba da znaju, ali obezbedjenje postoji zbog onih koji nazalost to ne znaju. Po tvojoj logici nam ne treba ni milicija jer svi znaju da nije dobro da se krade... jbg krivi su zajedno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 79 postova
  • Lokacija: Beograd

Po mom misljenju brzina od 200km/h nije primerena ukoliko ne postoje strogo kontrolisani uslovi ( obezbedjenje staze, ekipa za prvu pomoc, signalizacija...). To sto neko ima mocan motor ne daje mu pravo da monopolski koristi stazu. Ne vidim zasto bi neko sa npr. Nindzom imao prednost u odnosu na APN pri koriscenju staze na kojoj su se ljudi spontano okupili i za koju ni jedan ni drugi nisu nista platili. Svaka povrsina na kojoj se odvija saobracaj (u ovom slucaju i testiranje motora i trke su neki vid saobracaja) postaje mesto na kome treba da vaze osnovna saobracajna pravila. O konkretnom dogadjaju ne znam nista i ovo je uopsten komentar koji se odnosi na sve slicne dogadjaje. :idea:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd
Po mom misljenju brzina od 200km/h nije primerena ukoliko ne postoje strogo kontrolisani uslovi ( obezbedjenje staze' date=' ekipa za prvu pomoc, signalizacija...). To sto neko ima mocan motor ne daje mu pravo da monopolski koristi stazu. Ne vidim zasto bi neko sa npr. Nindzom imao prednost u odnosu na APN pri koriscenju staze na kojoj su se ljudi spontano okupili i za koju ni jedan ni drugi nisu nista platili. Svaka povrsina na kojoj se odvija saobracaj (u ovom slucaju i testiranje motora i trke su neki vid saobracaja) postaje mesto na kome treba da vaze osnovna saobracajna pravila. O konkretnom dogadjaju ne znam nista i ovo je uopsten komentar koji se odnosi na sve slicne dogadjaje. :idea:[/quote']

 

To o cemu ti pricas u Srbiji jos uvek ne postoji!

 

A da si pristvovao makar jednom okupljanju video bi koliko ovaj tvoj post nema veze sa onim sto se tamo dogodilo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Bgd
Po mom misljenju brzina od 200km/h nije primerena ukoliko ne postoje strogo kontrolisani uslovi ( obezbedjenje staze' date=' ekipa za prvu pomoc, signalizacija...). To sto neko ima mocan motor ne daje mu pravo da monopolski koristi stazu. Ne vidim zasto bi neko sa npr. Nindzom imao prednost u odnosu na APN pri koriscenju staze na kojoj su se ljudi spontano okupili i za koju ni jedan ni drugi nisu nista platili. Svaka povrsina na kojoj se odvija saobracaj (u ovom slucaju i testiranje motora i trke su neki vid saobracaja) postaje mesto na kome treba da vaze osnovna saobracajna pravila. O konkretnom dogadjaju ne znam nista i ovo je uopsten komentar koji se odnosi na sve slicne dogadjaje. :idea:[/quote']

 

Pocinjem strasno da ne shvatam ljude sa ovog foruma koji za sve imaju neko krajnje cudno objasnjenje.

 

To sto se je desilo prava je katastrofa i tragedija i nemam nameru da presudjujem koje bio kriv a ko ne, prvenstveno zbog toga sto nisam bio tamo prisutan a drugi razlog je zato sto je moje misljenje po tom pitanju potpuno nebitno:

1) ne mogu da vratim ne mili dogadjaj

2) nisam bio prisutan, nemogu da budem svedok(na sudu, muriji)

 

Zelim samo da dam komentar na tvoju konotaciju " Ne vidim zasto bi neko sa npr. Nindzom imao prednost u odnosu na APN pri koriscenju staze" - Vidis, druze, ta nindza moze da razvije brzinu od 300 km na sat i svi mi volimo da vidimo kakav je osecaj pri tim brzinama, pa valjda zato i volimo te motore zbog te G sile, a kada bi ga neko toliko vozio na gradskom putu maksimalno bi ugrozio i tudju a i svoju bezbednost! Oni koji voze svakodnevno tom brzinom po nasim jebanim ulicama obicno ne traju dugo! E, sada decko koji je vozio APN mogao je slobodno da ga testira do krajnih granica i na otvorenom putu jer on moze da ide koliko, oko 80 km/sat sto je ogranicenje na otvorenom putu van naseljenog mesta i da ide 100 niko mu ne bi uzeo za zlo!

Ako nas trojica overimo stazu za po pola minuta (jedan po jedan) i onda trebamo da cekamo nekog kome za to treba pet minuta pa stvarno te natera da popizdis! Znaci deset kratkih krugova nemogu da zavrsim ispod sat vremena, a tom dinamikom voznje nemogu ni gume da mi se zagreju.

Na pisti u zatvorenom delu puta potpuno podrzavam forsiranje nasih masina do kraja! Obozavam ja i off-roud voznju i krstarenje ali volim brate i ovo!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Malo se preteruje... S vremena na vreme se ponavlja situacija da ljudi bez motora i/ili bez ''A'' kategorije, bez moto-skupa, bez druženja i vožnji na 2 toèka za sobom(zato što su bez motora), vide zgodnu priliku da na ovom forumu gde smo svi jednaki, nama ostalima popuju o ovome ili onome, o (ne)brzini i o (ne)bezbednosti. Pošto nisu probali i ne znaju o èemu prièaju, nemojmo im to uzeti za zlo i nemojmo se mnogo potresati oko toga.

Tek kad probaš papriku, prièaj šta je ljuto a šta nije! :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja