Jump to content

Moto Zajednica

Sta mislite o ovome...

Recommended Posts

  • Neka Ekstra Titula, 402 postova
  • Lokacija: BG

suzuki gs500 je moj prvi prvi motor koji sam hteo da kupim  ;D posle toga sam imao još 5 prvih motora koje sam hteo da kupim i naravno završio sam sa nečime što nisam ni znao da postoji..uglavnom, meni je uvek bio tako lep motor..onako pravi pravcati motor. jedino je malo omanji motor pa sad ne znam ako si baš preko 190cm  ;D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 791 postova
  • Lokacija: Зрењанин
  • Motocikl: Sv650n

to je realna cena otprilike. ali ipak trebas da odes i da vidis kakav je uzivo. skroz je druga prica kada ga pogledas na suncu i provozas krug-dva  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

http://moto-berza.com/ponuda.php?id=72435&trazi=1&ur=1&model=0&tip=slingshot&m=Suzuki-GS500E-SLINGSHOT

 

Treba da se zamene ulje i filter, ne reg. Koliko bi realno bilo dati za ovakav primerak?

A lanac bregastih? Ako je prešao 50000 a nije mjenjan, taman mu je vrjeme

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6914 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Pa ne tera me niko, ali nije odmet pitati, ne znam ja bas sve :D Jedino sto mi se GS 500 svidjao jos i pre, i to je neka masina u uzem izboru koju bih zeleo da vozim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 791 postova
  • Lokacija: Зрењанин
  • Motocikl: Sv650n

 

A lanac bregastih? Ako je prešao 50000 a nije mjenjan, taman mu je vrjeme

 

A zasto bi mu bilo vrijeme?

Jel to neka GS500 mana ili ..?

 

pa na gpz-u koliko ja znam na toliko odlazi lanac i lizu se brege...slicna je masina, tako da je moguce. ali opet kakve to veze ima? mozda je i bivsi vlasnik menjao sa polovnim, mozda sa novim delovima, mozda nije uopste...zato najbolje da se upali, provoza. lako se cuje lanac i bregaste  ;) Alekre, samo povedi nekoga ko se makar malo razume u motore i zajedno ga pogledajte... standard stvari. dal' nesto klepece u masini previse, da li se cuju ventili, da li semerinzi pustaju, lanac, lancanik, da li vuce u stranu u voznji, itd.... u svakom slucaju, i da taj ne valja imas jos gomilu slicnih za te pare  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Dragan66 ima to sokocalo..inace lep motori za posle skutera..malo trosi i mala registracija..cist golac

 

Ima jedan lepi gpz550 za 6 glava...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6914 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Ne bih davao 100 evra vise za 50 kubika.

 

Inace bio sam danas da pogledam motor. Okej je sve, pomalo suska nesto, mozda lanac bregaste ili ventilcici. Cena 1200 za kes, ne reg. i ono, treba servis. Vozio sam se i ide super za moje kriterijume.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

 

A lanac bregastih? Ako je prešao 50000 a nije mjenjan, taman mu je vrjeme

 

A zasto bi mu bilo vrijeme?

Jel to neka GS500 mana ili ..?

 

pa na gpz-u koliko ja znam na toliko odlazi lanac i lizu se brege...slicna je masina, tako da je moguce. ali opet kakve to veze ima? mozda je i bivsi vlasnik menjao sa polovnim, mozda sa novim delovima, mozda nije uopste...zato najbolje da se upali, provoza. lako se cuje lanac i bregaste  ;) Alekre, samo povedi nekoga ko se makar malo razume u motore i zajedno ga pogledajte... standard stvari. dal' nesto klepece u masini previse, da li se cuju ventili, da li semerinzi pustaju, lanac, lancanik, da li vuce u stranu u voznji, itd.... u svakom slucaju, i da taj ne valja imas jos gomilu slicnih za te pare  :)

 

Nikakve slicnosti nemaju ta dVa agregata, a na sVim odlazi lanac na toliko i nekoliko, lizu se bregaste...... da ne OFF-ujem vise!!!

GS 500 ako je u DOBROM stanju je odlican motor za te PARE!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Black Adder F4isport

E jeste malo OFF teme al slicno je cujte rad ovog GSa pa iskomentarisite ovde, na pp ili ima i tema koju sam otvorio Motori / Garaža / Pomoc oko zvuka Suzuki-ja GS 500 . Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4748 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

MOTOR LEPO IZGLEDA ALI MOSLIM DA JE TO PUNO PARA ZA TO GODIŠTE, + NIJE REG. Bilo je reg primeraka za 1000 ojra, eto,pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: Necu da ti kazem celavi!!!
  • Motocikl: GPZ 500S

Ne gledaj godiste,vec kakav je motor.

Na motoru sve kosta i ne postoje "sitnice" kako to obicno prodavci kazu za nedostatke!

Zato ti je bolje da kupis stariji,a ocuvan motor,nego mlad i ...da ne kazem sta.

Moj ti je savet/predlog da pogledas nekog GPZ-a 500s proizvedenog od 94-te.

Jeftini (u odnosu na druge motore te klase) su za odrzavanje,pouzdani i odlicno idu.Potrosnja goriva im je oko 5 l

Ja ga vozim vec dve sezone i ne odricem ga se.Sad jos planiram da kupim zzr 600,ali 500-tka ne ide iz moje garaze.

Ali sta god da odlucis da kupis,gledaj STANJE,a ne GODISTE

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja