Jump to content

Moto Zajednica

policijski presretac

Recommended Posts

  • Drug član, 1898 postova
  • Lokacija: Sumadija GM
  • Motocikl: BMW F650

"Uspeli su da postignu rezultate, svakoga dana kroz prozor kancelarije posmatram pešačku zonu i vidim da u njoj više nema toliko ni motocikala ni automobila. I sam načelnik saobraćajne policije, sa kojim sam redovno u kontaktu, napominje da im je posao znatno olakšan, ali i da bi im rezultati bili daleko bolji kada bi dobili određen broj kaciga. Tada bi mogli da organizuju duple smene na motociklima. Stvar je u tome što motor može da koristi više ljudi, ali je zaista nehigijenski da jednu kacigu, pogotovo na ovakvim vrućinama, koriste dva čoveka".

 

 

 

Aman SpaVe to su samo izgovori!

A sto bi neko od pandura seo na motor( izuzev fanatika koji ih zaista vole) umesto da spusti dupe u Peugeota i da ga boli uvce?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Pre neki dan vracam se iz bg-a za lazarevac kolima i na duplim trakama me obidje sivi golf 4,brzinom oko 120-130,a ja krecem da obilazim neku babu u fiat unu,kad pogledah u retrovizor,brzinom svetlosti mi se primacinje crni pezo 607 sa zatamljenim staklima,ja brze bolje preteknem babu i uvucem se i sa drugarom komentarisem,tipa koja je ovo budala i sl.(ne shvatajuci da je to presretac).Pezo se zalepi za golfa i polako ga lozi(pederski fazon),i ovaj lik u golfu jos vise ubrza,i tek tad pezo pretece i naravno zasvetli STOP POLICIJA.

 

Dobro je sto sam bio kolima,jer da sam bio motorom verovatno bi se i ja upecao,a da li bi stao nisam siguran ::)

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

У НС где су добили неких 20-так скутера ситуација се драстично поправила у односу на пре . Мотоциклисте чешће и више контролишу а верујте ми да не заобилазе и бахате возаче аутомобила. Возају се прате гледају......стартују.......највећи фазон је што им јако тешко може било ко побећи по граду па и са неким надрканим Р-ом. Ако неко покуша ту су колеге са ГС-овима  ;)

Свака похвала и могу само рећи КОНАЧНО :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1040 postova
  • Lokacija: Niš-Donji Dušnik
  • Motocikl: Honda NT650V deauville

EEEE zato je Nis selo, imamo dva bmw.-a od kojih jedan cirkulise gradom (najvise ‚‚bulevarom''-masa kafica je tu stacionirana) i kontrolise skuterase uglavnom, a o ostatku voznog parka niske policije i njihovim vozacima imam samo jedan komentar, cim vidite pandurki auto BEGAJTE u stranu ili vas omlati ko nista, za nedelju dana su tri puta hteli da me ociste sekuci me i prestrojavajuci se bez migavca i gledanja u retrovizore

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Друг члан, 636 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Honda Transalp

Slabija je saobracajna kultura...i kod vozaca i kod policije. Bio sam zapanjen koliko se malo nose kacige u Nisu...a i video sam da se panduri lose i to su bili u nekoj marici/kombiju...umalo nisu udarili coveka na pesackom koji je prelazio na zeleno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 171 postova
  • Lokacija: Gun Hill
  • Motocikl: Keeway Superlight 150

Policija u Nisu je bahata i bezobrazna, nekulturna i u tripu da su svi sherifi.

Misljenja su da je narod rulja koju samo treba tuci, cuo sam svojim usima.

Sa toliko ispranog mozga, tj. bez istog, nemoguce je drugacije da se ponasaju.

Vozio sam sa Zodinijem kad je policijski kombi, saobracajne policije Nis, hteo da ga obori, milimetri su odlucivali i njegova spretnost.

Na srecu sve se dobro zavrsilo, jer je on bukvalno oborio motor i pobegao u drugu traku, koja je srecom bila prazna.

Ne zelim komentarisati policajce, ali od njihovog profesionalizma nema ni K!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 518 postova
  • Lokacija: Bg

da vam kazem da od tih benelija NECE BITI NISTA,a 100% sam siguran u to,jel su ih bili uzeli da testiraju neko vreme,i kad je trebalo da se plati sipak, tako da su ostali bez njih,slobodno jurcajte  ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1392 postova
  • Lokacija: Beograd

ja sam skoro isao do nisa i osecao se ko budala jer sam jedini imao kacigu na glavi  >:(

i jedan marsovac cepa bilevarom tamo - vamo i pise kazne

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1218 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

ovo voze kod nas. evo jedne slike kod mene ispred garaze.

 

Šta je ovo dodjavola ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

A pazi rotacije ko na štapu :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Ducati

ovo voze kod nas. evo jedne slike kod mene ispred garaze.

 

Pre jedno 2 meseca, dok sam imao ovakvu Apriliu Pegaso, zaustavio me marsovac na skuteru samo da bi video motor pošto kaže da je MUP kupio 90 ovakvih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Beograd- Dorcol
  • Motocikl: XJR 1300

ovo voze kod nas. evo jedne slike kod mene ispred garaze.

 

Pre jedno 2 meseca, dok sam imao ovakvu Apriliu Pegaso, zaustavio me marsovac na skuteru samo da bi video motor pošto kaže da je MUP kupio 90 ovakvih.

e nisu uzeli dursoduro ne go Apriliu mana , rece mi uvoznik da tek treba da im isporuce. kao sto su kupili i nove Moto Guzzi-e koji isto treba da se isporuce

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Beograd- Dorcol
  • Motocikl: XJR 1300

ovo voze kod nas. evo jedne slike kod mene ispred garaze.

 

Pre jedno 2 meseca, dok sam imao ovakvu Apriliu Pegaso, zaustavio me marsovac na skuteru samo da bi video motor pošto kaže da je MUP kupio 90 ovakvih.

e nisu uzeli dursoduro ne go Apriliu mana , rece mi uvoznik da tek treba da im isporuce. kao sto su kupili i nove Moto Guzzi-e koji isto treba da se isporuce

 

 

aha pricao si i o pegazu i njih su uzeli od italiana svi beli :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

Svojim ocima video nekoliko SUZUKIJA GSXR 1100 sa dodatim plavim trepucim svetlom, STOP policija i sirenama....

Ispred EURO SUMARA........ Tako da su USKORU tu.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSA

Svojim ocima video nekoliko SUZUKIJA GSXR 1100 sa dodatim plavim trepucim svetlom, STOP policija i sirenama....

Ispred EURO SUMARA........ Tako da su USKORU tu.....

 

 

1100? To su oni matori?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Team Green, 272 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Kawasaki KDX250R MX/SM

Svojim ocima video nekoliko SUZUKIJA GSXR 1100 sa dodatim plavim trepucim svetlom, STOP policija i sirenama....

Ispred EURO SUMARA........ Tako da su USKORU tu.....

 

 

1100? To su oni matori?

Pa da, citali i oni ovde po forumu da se stare uljare nikad ne kvare :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Svojim ocima video nekoliko SUZUKIJA GSXR 1100 sa dodatim plavim trepucim svetlom, STOP policija i sirenama....

Ispred EURO SUMARA........ Tako da su USKORU tu.....

treba to neko da zna i da vozi,lako je voziti bmw,a koji se vuce po asfaltu ko crevo,ovo vec....treba malo qq imati i znati,,sreca pa ce brzo da ih rastalasaju..takvim motorima ne prija voznja od 50kmh po gradu...rad u mestu itd itd..:zvizduk::zvizduk:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja